Atbalsts

Kā jūs varat atbalstīt projektu

Dārgie draugi! Pateicamies jums, ka izrādāt interesi par mūsu projektu! Mums ir svarīga šīs mājaslapas satura kvalitāte un kvalitātes nodrošināšana prasa laiku, jūsu atbalsts mums ļauj vairāk laika tam veltīt. Lūk, veidi kā varat sniegt atbalstu:

Kā jūs varat atbalstīt projektu:

  • Mums ir ļoti svarīgs jūsu viedoklis! Uzrakstiet mums, lūdzu, kas tieši jums patīk, ko jūs vēlētos savādāk, kā tieši mēs varam uzlabot vietni. Gaidīsim jūsu vēstules uz epastu [email protected]
  • Pastāstīt par projektu jūsu draugiem.
  • Pievienojieties mums Facebook, Twitter un Instagram kontos – komunicējiet!
  •  Uzrakstiet mums, ja vēlaties palīdzēt personīgi. Ja jūs vēlaties palīdzēt, piedāvājot ideju projekta attīstībai, tad rakstiet uz adresi – [email protected]. Kaspars vienmēr priecājas par atvērtiem un talantīgiem cilvēkiem!
  • Jūs varat ziedot projekta atbalstam un attīstībai. Varat sniegt projektam finansiālu atbalstu, ziedojot kādu summu kriptovalūtās.  Saskaņā ar vēdiskajiem principiem – ziedojuma apmēram jābūt tādam, lai tas nesagādātu raizes ģimenei un tuviniekiem. Pat pats minimālākais ziedojums vēsta par jūsu tīrajiem nodomiem un vēlēšanos palīdzēt. Mēs pateicamies jums par to. Visi līdzekļi tiks novirzīti tālākai attīstībai.
  • Mēs būsim ļoti pateicīgi par jebkādu atbalstu mūsu projektam.  Apsolām vienmēr atcerēties visus varoņus, kas mūs ir atbalstījuši!

Atbalsts kriptovalūtās:

Bitcoin  adrese

Bitcoin  adrese:  39BVJrRhW1vAHi7DizGVLB8PdkPQr8iWao

 

 

 

 

 

ETH adrese

Ethereum adrese: 0x49a07150a6547744548652b075ad14bf2b478452

 

 

 

 

 

LTC adrese

Litecoin adrese: LdPJu1fCjPqqYDYTTdCu6uZ8esdhL3Pa7T

 

 

 

 

 

 

To Top