Tehnoloģijas

AGON by AOC piedāvā divus īpaši platus monitorus ar 144 Hz/180 Hz atsvaidzes intensitāti un HDR

 

AGON by AOC piedāvā divus īpaši platus monitorus ar 144 Hz/180 Hz atsvaidzes intensitāti un HDR

AGON by AOC, viens no pasaulē vadošajiem spēļu monitoru1 un IT piederumu zīmoliem, ar lepnumu piedāvā divus jaunus 34″ (86 cm) spēļu monitorus ar īpaši platu ekrānu: modeli AOC GAMING CU34G2XE/BK un ātrāko, ar plašām specifikācijām apveltīto modeli CU34G2XP/BK. Šie monitori ir īpaši izstrādāti aizraujošai spēlēšanai, un tie būs vērtīgs ieguvums ikvienam lietotājam. Modeļi CU34G2XE/BK un CU34G2XP/BK būs pieejami par saprātīgu cenu un piedāvā efektīvu specifikāciju, nodrošinot spēlētājiem panorāmas skatu un augstu veiktspēju.

Monitoru galvenā priekšrocība ir 1500R izliektais VA panelis ar WQHD izšķirtspēju (3440×1440, 21:9 attēla proporcija), kas nodrošina īpaši aizraujošu spēlēšanu. Modelis CU34G2XE/BK izceļas ar 144 Hz atsvaidzes intensitāti un HDR10 atbalstu, savukārt modelis CU34G2XP/BK nodrošina reakcijas laiku līdz pat 1 ms GtG un iespaidīgu 180 Hz atsvaidzes intensitāti līdzās DisplyHDR 400 atbalstam. Šīs funkcijas garantē netraucētu spēlēšanu un nodrošina skatu kustībā pilnīgi bez pārrāvumiem.

AGON by AOC piedāvā divus īpaši platus monitorus ar 144 Hz/180 Hz atsvaidzes intensitāti un HDR

CU34G2XE/BK: netraucēta spēlēšana lielā ekrānā
Nolūkā nodrošināt netraucētu spēlēšanu modelis CU34G2XE/BK ir izstrādāts ar 1500R izliektu VA paneli un WQHD (3440×1440) izšķirtspēju, nodrošinot skaidrus attēlus spēļu grafikai. Pateicoties 144 Hz atsvaidzes intensitātei, šis spēļu monitors ir īpaši piemērots netraucētai spēlēšanai. Attēlu izplūšanas samazināšanas MBR (Motion Blur Reduction) funkcija nodrošina 1 ms MPRT reakcijas laiku, kas ļauj aizmirst par iespējamām aizkavēm. Tāpat modelis CU34G2XE/BK atbalsta HDR10, nodrošinot HDR signāla saņemšanu. Šī funkcija uzlabo krāsu dzīvīgumu un dod iespēju spēlētājiem baudīt dzīvei līdzvērtīgus attēlus, piedāvājot pavisam cita līmeņa reālistiskas sajūtas. Savienojamība ir nodrošināta ar 1x DisplayPort 1.4 un 1x HDMI 2.0 portiem. Modelis CU34G2XE/BK ir izstrādāts funkcionalitātei un elastībai. Tam ir vienkāršs, bet izturīgs statīvs, ko var noliekt, lai lietotāji varētu monitoru pielāgot vajadzīgajam skata leņķim. Tāpat nodrošināts VESA 100 stiprinājumu atbalsts, lai monitoru papildu elastībai varētu nostiprināt, piemēram, ar AOC AM420B.

AGON by AOC piedāvā divus īpaši platus monitorus ar 144 Hz/180 Hz atsvaidzes intensitāti un HDR

CU34G2XP/BK: uzmanības centrā maksimāla funkcionalitāte
Tiem, kuri vēlas izmantot maksimālu veiktspēju un papildu funkcijas, piemērotākais būs modelis CU34G2XP/BK. Iespaidīgā 180 Hz atsvaidzes intensitāte nodrošina vēl vienmērīgāku spēlēšanu. Pateicoties Pixel Overdrive funkcionalitātei, monitors nodrošina līdz pat 1 ms GtG reakcijas laiku, garantējot konkurētspējīgai spēlēšanai nepieciešamo ātrumu. Tomēr lielākas jaudas modelis CU34G2XP/BK piedāvā ne vien lielāku ātrumu, bet arī VESA DisplayHDR 400 dziļākiem kontrastiem un dzīvīgākiem attēliem viena spēlētāja, stāstu vai mazāk strauja ritma spēlēs un nepārspējamu vizuālo kvalitāti kopumā. Turklāt 1 ms MPRT reakcijas laiks, ko nodrošina MBR režīms, garantē ātru pikseļu maiņu, kas padara monitoru par īpaši piemērotu konkurētspējīgām spēlēm, kur svarīga ir katra sekundes simtdaļa. Tāpat kā pirmais no modeļiem arī šis modelis nodrošina 99% sRGB krāsas un lieliski kalpos ne tikai spēlētājiem, bet arī satura veidotājiem un citu uzdevumu izpildei. Modelim ir papildu savienojamības iespējas caur 2 DisplayPort 1.4 un 2 HDMI 2.0 portiem vairāku avotu pievienošanai. Papildu spēlēšanai būtiskajām priekšrocībām ergonomiskais statīvs (regulējams augstumā, noliecams un pagriežams) nodrošinās ergonomisku sēdēšanu, veicot jebkādus uzdevumus.
AGON by AOC piedāvā divus īpaši platus monitorus ar 144 Hz/180 Hz atsvaidzes intensitāti un HDR
Funkcionalitāte ne tikai attiecībā uz veiktspēju
Abi modeļi nodrošina Adaptive-Sync atbalstu, bet CU34G23XP/BK piedāvā AMD FreeSync Premium atbalstu netraucētai spēlēšanai. Ikviens spēlētājs novērtēs zemo ievades aizturi, jo visas darbības nekavējoties tiks attēlotas ekrānā. Abi modeļi atbalsta AOC G-Menu programmatūru OSD kontrolei ekrānā, nodrošinot vēl vairāk uzlabotu pieredzi lietotājiem. Flicker-Free tehnoloģija, Low Blue režīms un Shadow Control arī ietilpst to funkciju klāstā, ko AOC nodrošina lietotāju acu aizsardzībai, pielāgojot ekrānu mazāk stipram apgaismojumam. Tāpat abi modeļi atbalsta Picture-in-Picture un Picture-by-Picture režīmus divu avotu vienlaicīgai izmantošanai.

AGON by AOC piedāvā divus īpaši platus monitorus ar 144 Hz/180 Hz atsvaidzes intensitāti un HDR

Modelis AOC GAMING CU34G2XE/BK ar 144 Hz atsvaidzes intensitāti būs pieejams iegādei 2023. gada decembrī par ražotāja ieteikto mazumtirdzniecības cenu €359, savukārt modelis CU34G2XP/BK ar 180 Hz atsvaidzes intensitāti būs pieejams 2023. gada decembra vidū par ražotāja ieteikto mazumtirdzniecības cenu €399.

AGON by AOC piedāvā divus īpaši platus monitorus ar 144 Hz/180 Hz atsvaidzes intensitāti un HDR

1 IDC Quarterly Gaming Tracker — 2023. gada 1. ceturkšņa spēļu monitors

Par AOC

AOC, kas dibināts 1967. gadā, ir pasaulē vadošais monitoru un IT aksesuāru zīmols un pasaulē lielākā LCD ražotāja TPV Technology Limited meitasuzņēmums. AOC visaptverošais produktu portfelis nodrošina inovatīvus, ergonomiskus, videi draudzīgus un stilīgus risinājumus gan profesionālām, gan personiskām lietojumprogrammām.

AOC apakšzīmols AGON by AOC piedāvā vienu no spēcīgākajiem augstas veiktspējas spēļu monitoru portfeļiem pasaulē un pilnīgu spēļu piederumu ekosistēmu, kas sagrupēta trīs kategorijās: AOC GAMING domāts galvenajiem spēlētājiem, AGON – sacensību spēlētājiem un AGON PRO – esporta entuziastiem un profesionāliem esporta spēlētājiem. Kopš 2020. gada AOC AGON ir viens no vadošajiem spēļu monitoru zīmoliem un spēlētāju labākā izvēle visā pasaulē.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top