Tehnoloģijas

AppGallery pievienojas viena no lielākajām mobilo banku lietotnēm Revolut

AppGallery pievienojas viena no lielākajām mobilo banku lietotnēm Revolut

 Huawei lietotņu veikals AppGallery izziņo sadarbības uzsākšanu ar vienu no pasaules lielākajiem finanšu tehnoloģiju uzņēmumiem Revolut, lai savai daudzveidīgajai, globālajai lietotāju auditorijai nodrošinātu piekļuvi vēl plašākai mobilo banku pakalpojumu izvēlei.

“Mēs esam gandarīti, ka mūsu globālajai AppGallery auditorijai varam piedāvāt lietotni ar tik aizraujošām funkcijām, kādas piedāvā Revolut. Šī sadarbība nodrošinās 560 miljoniem AppGallery ikmēneša aktīvajiem lietotājiem piekļuvi Revolut vienotajam finanšu pakalpojumu klāstam,” stāsta Gunta Kursiša-Butkāne, “Huawei Mobile Services” Biznesa attīstības vadītāja Latvijā.

Par godu sadarbības uzsākšanai, Revolut piedāvā AppGallery lietotājiem līdz pat diviem mēnešiem bezmaksas premium abonēšanas piedāvājumu, kura sākotnējā vērtība parasti ir 29,38 eiro (24,99 GBP). Piedāvājums ir pieejams Latvijā un 25 citās Eiropas valstīs no 16. decembra līdz mēneša beigām.

AppGallery paplašina mobilo banku pakalpojumu pieejamību

Revolut ir viens no lielākajiem finanšu tehnoloģiju uzņēmumiem pasaulē, kas kopš 2015. gada darbojas vairāk nekā 35 pasaules valstīs. Tāpat kā AppGallery, arī Revolut ar aizrautību iesaistās globālās finanšu pratības veicināšanā, un rosina lietotājus pārlūkot savas finanses atbildīgi un droši. Ar savu estētiski pievilcīgo lietotni un nevainojamu lietotāja pieredzi Revolut ir apņēmies vienkāršot finanses ikvienam, izmantojot pilnībā uz lietotāju orientētu pieeju.

Gan Huawei, gan Revolut ir apņēmušies ieviest inovācijas, un to mērķis ir nodrošināt labākus finanšu pakalpojumus patērētājiem un juridiskajām personām. Revolut vienotā platforma ir izstrādāta, domājot par lietotāja pieredzi, aicinot klientus redzēt un pārvaldīt visas savas finanses vienuviet, izmantojot visaptverošu pārskatu par ienākumiem, izdevumiem, uzkrājumiem un ieguldījumiem.

Klientu drošība joprojām ir galvenā prioritāte

Revolut galvenā prioritāte ir patērētāju drošība. Godalgotās uzņēmuma pretkrāpšanas un drošības sistēmas ir izstrādātas tā, lai, izmantojot lietotni AppGallery, lietotāju nauda būtu drošībā visu diennakti. AppGallery ir arī savs drošības protokolu kopums, kas nodrošina finanšu drošību, un tos partneri var izmantot, uzsākot darbību platformā.

Revolut ir integrējis vairākus Huawei inovatīvos HMS pamatkomplektus, tostarp tos, kas galvenokārt vērsti uz drošības uzlabošanu, piemēram, drošības noteikšanas komplektu, informētības komplektu un identitātes pasargāšanas komplektu. Izvēloties šos rīkus, lai vēl vairāk uzlabotu lietotni, Revolut klienti var justies droši par savu datu glabāšanu, privātuma aizsardzību un stabilu aizsardzību pret iespējamiem drošības apdraudējumiem. Revolut komanda izvēlējās arī integrēt Push Kit, Map Kit, Location Kit, ML Kit un Nearby Services Kit komplektus, lai nodrošinātu optimālu pieredzi klientiem, kuri lejupielādē lietotni, izmantojot AppGallery.

Par Revolut:

Revolut saviem klientiem piedāvā bezgalīgas iespējas, aptverot vairākas funkcijas, kas tiek piedāvātas vienā lietotnē. Tas ir redzams dažādos pakalpojumos, piemēram, bankas kartēs, naudas pārskaitījumos un vairāku valūtu kontos, kā arī uz patērētājiem vērstos piedāvājumos, piemēram, Revolut Stays, kas ļauj rezervēt naktsmītnes ceļojumiem visā pasaulē, piedāvājot līdz pat 10% naudas atmaksu. Lietotne piedāvā arī Revolut Junior, kas ir īpaši jauniešiem vecumā no 6 līdz 17 gadiem paredzēts pakalpojums. Tāpat Revolut klāstā ir vairāki abonēšanas piedāvājumi (Plus, Premium un Metal), kas uzlabo klientu pieredzi, piedāvājot plašākas iespējas. Revolut vēlas atbalstīt arī mazumtirgotājus, piedāvājot Business funkciju, kas ļauj uzņēmējiem piedāvāt saviem klientiem uzlabotu maksājumu pieredzi.

Par Huawei Consumer BG:

Huawei produkti un pakalpojumi pieejami vairāk nekā 170 valstīs, un tos izmanto trešdaļa pasaules iedzīvotāju. ASV, Vācijā, Zviedrijā, Krievijā, Indijā un Ķīnā ir izveidoti 14 pētniecības un attīstības centri. Huawei Consumer BG ir viena no trim Huawei biznesa vienībām, kas aptver viedtālruņus, datorus un planšetdatorus, valkājamās ierīces un mākoņpakalpojumus. Huawei globālais tīkls ir veidots, balstoties uz gandrīz 30 gadu ilgu pieredzi telekomunikāciju nozarē, veicinot jaunākos tehnoloģiskos sasniegumus, kas paredzēti iedzīvotājiem visā pasaulē.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top