Tehnoloģijas

“Bank of America”: “Solana” varētu kļūt par nozīmīgu kriptovalūtas ekosistēmu

Bank of America par Solana

“Bank of America” stratēģis ir norādījis, ka “Solana” varētu pārņemt daļu no “Ethereum” tirgus, pateicoties zemajām darījumu maksām, mērogojamībai un ērtai tīkla lietošanai.

“Bank of America” digitālo aktīvu stratēģis prognozē, ka “Ethereum” konkurents “Solana” varētu kļūt par nozīmīgu daļu no digitālo aktīvu ekosistēmas.

“Solana” tīkls tika izveidots 2020. gadā, un tā vietējais koins SOL kopš tā laika ir kļuvis par piekto lielāko kriptovalūtu ar tirgus kapitalizāciju 47 miljardu dolāru apmērā. SOL monētas tiek izmantotas norēķinos, ir veikti vairāk nekā 50 miljardu darījumi un ir radīti vairāk nekā 5,7 miljoni tokenu (NFT).

Lai gan kritiķi apgalvo, ka “Solena” ir problēmas ar tīkla veiktspēju, darījumu drošību, un ir mazāka decentralizācija nekā “Ethereum”, “Bank of America” digitālo aktīvu stratēģis uzskata, ka “Solena” tīkla ieguvumi tomēr atsver trūkumus:

“Ir nodrošināta augsta caurlaidspēja, zemas izmaksas un ērta tīkla lietošana, kā arī “Solana” tīkla blokķēde ir optimizēta mikromaksājumu veikšanai, DeFi, NFT, decentralizētam tīklam (Web3) un spēlēm.”

Viņš arī norādīja, ka “Solana” ir ieguvusi daļu no “Ethereum” tirgus, pateicoties zemajām darījumu maksām, tīkla lietošanas ērtumam un mērogojamībai, savukārt “Ethereum” prioritāte ir “augstas vērtības darījumi un piegādes ķēdes izmantošana.”

“Ethereum prioritāte ir decentralizācija un darījumu drošība, taču tas viss atsaucas uz mērogojamības rēķina, kas izraisa tīkla pārslodzes periodus, augstas darījumu maksas, kas dažkārt pārsniedz veiktā darījuma vērtību.” “Solana” prioritāte ir mērogojamība, taču salīdzinoši ar “Ethereum” decentralizētību un drošo blokķēdi, “Solana” tīkls ir mazāk decentralizēts, kas arī izpaužas tīkla veiktspējas problēmās jau kopš tīkla darbības sākuma.”

“Solana” tīkls pēdējo mēnešu laikā ir saskāries ar veiktspējas problēmām, ko arī nesen apstiprināja “Binance”, ir saņemti ziņojumi par aizkavētu tīkla veiktspēju, lai gan “Solana” noliedz to.

“Solana” neizmanto EVM un ir veikti daudz jauninājumu, lai nodrošinātu, to, lai “Solana” tīkla lietotājiem būtu viszemākās iespējamās darījuma maksas, taču vēl ir jāuzlabo tīkla veiktspēja.

Avots: Cointelegraph

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top