Biržas

Binance attīsta savu sociālo platformu – Binance Square

Binance attīsta savu sociālo platformu – Binance Square

Pasaulē vadošais blokķēdes ekosistēmas un kriptovalūtu infrastruktūras nodrošinātājs Binance ir mainījis ziņu vietnes Binance Feed zīmolu, kas turpmāk sauksies Binance Square un tiks attīstīta kā dinamiska sociālā platforma.

Lēmums par zīmola maiņu ir balstīts uz platformas attīstību no vienkārša satura apkopotāja līdz dinamiskai sociālajai platformai, kuras galvenais jauninājums ir pašu lietotāju veidots saturs un monetizācijas funkcija.

Ikviens lietotājs, izveidojot Binance kontu, tagad varēs piekļūt visam Binance Square funkciju klāstam, tostarp lietotāju veidota satura izveidei un ierakstu monetizācijai. Reģistrētie Binance lietotāji lielākajā daļā tirgu tagad var izveidot savu saturu un aktīvi piedalīties kopienas diskusijās Binance Square platformā.

Binance Square nesen ir ieviestas unikālas monetizācijas funkcijas, kuras ir pieejamas gan platformas lietotājiem, gan satura veidotājiem. Tostarp ir izveidota dzeramnaudas dāvāšanas funkcija, lai apbalvotu vērtīga satura veidotājus, dažādi balvu stimuli lietotājiem,  kā arī sadarbības komisijas maksājumu programma.

Binance Square ir plānots izveidot par spēcīgu sociālo platformu, tāpēc tuvākajā nākotnē plānots paplašināt monetizācijas iespējas un pieejamo pakalpojumu klāstu.

Binance izpilddirektors un dibinātājs Čanpens Čžao (CZ): “Binance Square vienmēr ir bijusi uz kopienas izveidi orientēta sociālā platforma. Mēs esam izveidojuši pieejamu un iekļaujošu platformu zināšanu apmaiņai Web3 un kripto telpā, un priecājamies par arvien jaunu lietotāju pievienošanos sociālajai platformai. Daudzi cilvēki, tostarp es, jau esam platformā un aktīvi iesaistāmies daudzpusīgās un svarīgās Web3 diskusijās.”

Vietnē Binance Square tiek apkopoti aktuālie notikumi un ziņas par kriptovalūtām, blokķēdes tehnoloģijām un Web3 ekosistēmām. Gada laikā sociālās platformas lietotāju skaits jau ir pārsniedzis 10 miljonus aktīvo lietotāju mēnesī.

“Es vienmēr esmu uzskatījis, ka blokķēdes un kripto tehnoloģija var palīdzēt uzlabot esošās sociālās platformas. Binance Square ir šāds daudzsološs piemērs. Šis ir tikai sākums tam, ko uz blokķēdi balstītas sociālās platformas var sniegt cilvēkiem un projektu attīstītājiem. Uzskatu, ka varam darīt vēl vairāk, lai rastu risinājumus tādām problēmām kā surogātpasts, krāpšana un autentifikācijas jautājumi. Binance mērķis ir turpināt inovācijas, piedāvājot jēgpilnus veidus, kā iedzīvināt izdevīgākus blokķēdes un kriptovalūtu izmantošanas iespējas un risinājumus,” pauž CZ.

Binance Square (sākotnēji Binance Feed) darbu uzsāka 2022. gada oktobrī kā Web3 satura apkopošanas platforma, un kopš tā laika tā ir kļuvusi par sociālo platformu, kurā ir integrētas satura izveides un monetizācijas funkcijas.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top