Biržas

Binance lietotāju skaits pieaug līdz gandrīz 170 miljoniem

Binance lietotāju skaits pieaug līdz gandrīz 170 miljoniem

Pasaulē lielākās kriptovalūtu biržas Binance reģistrēto lietotāju skaits līdz 2023. gada beigām sasniedzis jaunu rekordu – 168 miljonus. Salīdzinājumā ar 2022. gadu tas ir pieaugums par 30 % jeb 38 miljoniem lietotāju.

Binance izpilddirektors Ričards Tengs: “2023. gads iezīmējās ar ievērojamu izaugsmi galvenajos kripto pakalpojumu segmentos – gan kripto maksājumu, gan P2P tirdzniecības jomā. Binance Pay aktīvo reģistrēto lietotāju skaits pieauga par 70 %, bet Binance Pay partneru skaits 2023. gadā palielinājās par vairāk nekā 3500 jauniem pakalpojumu sniedzējiem, apliecinot arvien plašāku digitālo aktīvu ieviešanu un pieņemšanu visā pasaulē. Binance P2P platforma 2023. gadā apkalpoja par 39 % vairāk lietotāju, savukārt Binance Earn palīdzēja par 35 % vairāk cilvēku gūt papildu ienākumus no kriptovalūtām.”

“Jāuzsver, ka svarīga tendence bija līdzekļu plūsmas pieaugums no institucionālo investoru puses. Tā ir fantastiska ziņa, kas liecina par institūciju uzticēšanās pieaugumu gan Binance, gan spēcīgai Web3 ekosistēmas izaugsmei periodā, kad institucionālā līdzdalība un skaidrs nozares tiesiskais regulējums ir būtiskākie nosacījumi plašākai digitālo aktīvu masveida ieviešanai,” pauž R. Tengs.

“Ejot uz priekšu, fokusēsimies uz trīs galvenajiem darbības virzieniem. Pirmkārt, tie ir mūsu lietotāji. Nekādas izmaiņas vadībā vai korporatīvajā pārvaldībā nevar mainīt šo Binance DNS koda daļu: vēlmi attīstīt un piedāvāt produktus, kas uzlabo cilvēku dzīvi. Otrkārt, starptautiskie regulatori, kuriem būs arvien svarīgāka loma mūsu nozares nākotnes veidošanā un tās spējā realizēt blokķēdes un digitālo aktīvu milzīgo potenciālu. Trešais virziens ir nozares partnerību veidošana un uzturēšana — mēs visi esam vienā laivā, un spēcīgas ekosistēmas veidošanu vislabāk var panākt, koordinējot nozares centienus un sadarbojoties,” uzsver R. Tengs.

2023. gada nogalē Binance tirdzniecības platforma nodrošināja 431 aktīva tirdzniecību, kas bija pieejams 1785 tirdzniecības pāros. 2023. gadā Binance P2P platforma tagad atbalsta 970 maksājumu metodes un 112 fiat valūtas.

Plašāk ar Binance 2023. gada pārskatu iespējams iepazīties mājaslapā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top