Visas ziņas

Vairāk nekā 10 milj. cilvēku ir lejupielādējuši blockchain pārlūku Brave

 

Atvērtā koda pārlūka Brave lejupielāžu skaits Google Play Store ir pārsniedzis 10 miljonus.

No reklāmas brīvais Brave, liekot likmi uz konfidencialitāti, piesaista arvien vairāk un vairāk lietotāju. Pagājušajā piektdienā Mozilla Firefox un Google Chrome  konkurents savā twitter kontā palielījās, ka tikai 4 mēnešu laikā tā lietojumprogrammas lejupielāžu skaits Google Play Store ir pieaudzis divas reizes un tagad pārsniedzis 10 miljonus lejupielāžu.

Brave, kas balstās uz Ethereum blockchain, noklusējuma režīmā bloķē reklāmu un ļauj lietotājiem  atalgot kvalitatīva satura radītājus, izmantojot sistēmas bāzes tokenu – “uzmanības tokenu” (BAT). YouTube blogeri un Twitch strīmeri var reģistrēties platformā un nopelnīt, neizvietojot reklāmu savos kanālos. Nesen kompānija paziņoja, ka “veicināšanas” funkcija rudenī sāks darboties arī Twitter un Reddit.

Jūlija kļuva pieejama arī pārlūka beta versija ar privātu meklēšanas funkciju, izmantojot sīpola maršrutēšanas tehnoloģiju Tor. Bet aprīlī Brave parakstīja partnerības līgumu ar Dow Jones Media Group, kam pieder Wall Street Journal, par izplatīšanas sistēmas kopīgu testēšanu digitālās reklāmas blockchain platformā.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top