Visas ziņas

“Chain Plus” Āzijas blokķēdes tehnoloģijas finanšu samits

“Chain Plus” Āzijas blokķēdes tehnoloģijas finanšu samits

“Chain Plus” Āzijas Klusā okeāna blokķēdes tehnoloģijas finanšu samits norisināsies(Singapūrā) 2019. gadā no 11. – 12. aprīlim. Pasākumu organizē The Blockchainer kopā ar Singapūras FinTech asociāciju (SFA ), kā arī atbalsta partneriem Tokenu Ekonomikas Asociāciju un Šrilankas Finanšu un Tehnoloģijas asociāciju.

Par organizatoriem:

Chain Plus ir blokķēdes tehnoloģijas samits, kuru vadīs vispasaules daudzmezglu inkubators The Blockchainer. Šāda veida pasākums jau tika veiksmīgi organizēts Ņujorkā, Silikona ielejā, Berlīnē, Šveicē, Šanhajā, Seulā, Tokijā un citās pilsētās. Samitā uzmanība tiks pievērsta blokķēdes tehnoloģijas finanšu aspektam, infrastruktūrai, izklaidei un citām jomām.

SFA ir starpnozaru bezpeļņas organizācija, kuras mērķis ir attīstīt finanšu un tehnoloģiju nozari Singapūrā un veicināt sadarbību starp Singapūras finanšu un tehnoloģijas ekosistēmas pārstāvjiem. SFA ir biedru organizācija, kuru pārstāv liels FinTech nozares ieinteresēto personu loks sākot no jaunajiem uzņēmumiem līdz pat lielām finanšu organizācijām un pakalpojumu sniedzējiem.
Samita mērķis ir attīstīt finanšu un tehnoloģiju nozari Singapūrā. SFA arī sadarbojas ar dažādām institūcijām un citām asociācijām Singapūrā un visā pasaulē, lai veicinātu finanšu un tehnoloģijas nozares attīstību.

Runātāji:

Chain Plus runātāji

Pasākumā uzmanība būs pievērsta:

  •  Blokķēdes tehnoloģijas finanšu aspektam: Jauna finanšu ekoloģijas izveide bankām, apdrošināšanas kompānijām un piegādes ķēdēm, globālo maksājumu inovācijas risinājums, kas ir balstīts uz blokķēdes tehnoloģiju, potenciāla iespēja: STO un Stablecoin, digitālo aktīvu pārvalde blokķēdē
  • Augsta līmeņa ierobežotas dalības samits
  •  20+bankas, 20+apdrošināšanas kompānijas, 15+ investīciju kompānijas, 15+ projektu vadītāji
  •  30+ runātāji – nozares speciālisti (ieskaitot Standard chartered bank, Zhongan Insurance, Ant Financial Services Group, Jingdong Group, Visa,Ripple, Polymath, TMON, Coinbase, Revolut)
    – Garantētas plašas reklāmas un kontaktu veidošanas iespējas
Kontakti:

Rae Mao | Mediju partnerības menedžeris
Mobilais tālrunis: +86 15821816854 Wechat: rolanjona_
E-pasts: yeraemao@gmail.com | rae.mao@blockchainer.vip

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top