Tehnoloģijas

Divi pilnīgi jauna dizaina 40 collu Philips profesionālie monitori

Philips 40B1U5601H: USB-C savienojamība, iebūvēta 5 MP tīmekļa kamera Gatavs rītdienas darbagaldiem

Jaunajā gadā profesionāļi visā pasaulē nosaka sev dažādus ambiciozus mērķus nākamajiem 12 mēnešiem. Tiecoties lietotājiem piedāvāt viņu arvien pieaugošajām vajadzībām atbilstošus risinājumus, Philips monitoru portfelī tagad var atrast divus pilnīgi jauna dizaina modeļus ar visdažādākajām iespējām, kas lietotājiem noteikti patiks: Philips 40B1U5600 un Philips 40B1U5601H. Abiem modeļiem ir USB-C savienojamības tehnoloģija, nevainojama UltraWide QHD izšķirtspēja ar HDR attēlu kvalitātei, MultiClient Integrated KVM, kā arī pat austiņu āķis, padarot tos lieliski piemērotus dinamiskas darbības profesionāļiem, kuri vēlas, lai 2023. gads būtu viņu visu laiku produktīvākais gads.

Galvenās funkcijas

• USB-C tehnoloģija ar USB 3.2 protokolu un ātras datu pārsūtīšanas iespēju, kā arī ērtu savienojamību
• CrystalClear, UltraWide QHD 3440 x 1440 izšķirtspēja nevainojamiem attēliem
• DisplayHDR 400 vēl dzīvīgākiem attēliem un nepārspējamiem vizuālajiem aspektiem (40B1U5600)
• Integrēta 5MP tīmekļa kamera ar Windows HelloTM sejas atpazīšanas tehnoloģiju un troksni slāpējošu mikrofonu skaidrai un drošai komunikācijai (40B1U5601H)

Visas nepieciešamās funkcijas

Philips monitori 40B1U5600 un 40B1U5601H ir izstrādāti dāsnā 40″ formātā un ar aizraujošu UltraWide Crystal Clear 3440 x 1440 izšķirtspēju. IPS LED tehnoloģija un DisplayHDR 400 papildina šos monitorus vizuālajā ziņā, nodrošinot platos 178/178° skata leņķus un pārsteidzošas krāsas un kontrastu. Šāda vizuālā funkcionalitāte būs piemērota fotogrāfiem, grafikas dizaineriem un arhitektiem, kuri varēs paļauties uz nevainojamu darbību un precizitāti, kā arī finanšu ekspertiem un visiem, kuri strādā ar izklājlapām jebkādiem mērķiem, atvieglojot viņu darbu ar plašo ekrānu, ērti ļaujot salīdzināt dokumentus.

Mūsdienu straujā ritma hibrīdbirojos dažādam pielietojumam un pilnvērtīgai savienojamībai ir būtiska loma. Gan modelis 40B1U5600, gan arī modelis 40B1U5601H nodrošina USB-C savienojamību ar uzlādes iespēju, kas atvieglos vairāku uzdevumu vienlaicīgu paveikšanu. Viens šaurs un uz abām pusēm izmantojams USB-C kabelis nodrošina ērtu savienojamību un dod iespēju lietotājiem skatīties augstas izšķirtspējas video, vienlaicīgi īpaši ātri pārsūtīt datus un uzlādēt saderīgās ierīces. Tomēr modelis 40B1U5601H kā vispiemērotākais risinājums visprasīgākajiem profesionāļiem nodrošina vēl efektīvāku savienojamību. Papildu RJ45 USB-C funkcionalitāte piedāvā vēl ātrāku un drošāku savienojumu, kad tas nepieciešams, savukārt DisplayPort izeja ļauj lietotājiem ar vienu kabeli savienot ziedlapķēdē vairākus displejus. MultiClient Integrated KVM slēdzis ļauj lietotājiem kontrolēt divus atsevišķus personāldatorus ar vienu monitoru, tastatūru un peli, dodot iespēju ērti pārslēgties starp avotiem. Turklāt modelis 40B1U5601H ir arī aprīkots ar 5MP tīmekļa kameru ar Windows HelloTM sejas atpazīšanas funkcionalitāti, kā arī troksni slāpējošu mikrofonu skaidrai un drošai komunikācijai, kad nepieciešams strādāt no mājām vai sadarboties attālināti.

Tomēr tas vēl nav viss. Šie monitori piedāvā arī dažādus ilgtspējas risinājumus, piemēram, PowerSensor tehnoloģiju enerģijas taupīšanai, kas automātiski pielāgo monitora spilgtumu brīžos, kad lietotājs ir vai nav pie monitora, tādējādi ietaupot līdz pat 75 % enerģijas, bet ar LightSensor tehnoloģiju vienlaikus nodrošinot nevainojamu spilgtumu ar minimālu elektrības patēriņu. Gan modelis 40B1U5600, gan arī modelis 40B1U5601H garantēs komfortablu strādāšanu un ērtības, pateicoties integrētiem augstas kvalitātes stereo skaļruņiem, austiņu āķim ērtai piekļuvei austiņām, regulējamam statīvam, kas ļauj monitoru noliekt, atliekt un pagriezt, kā arī ērtajai VESA stiprinājuma iespējai.

Cenas un pieejamība

Philips 40B1U5600 ir pieejams jau no 2022. gada decembra, bet 40B1U5601H būs pieejams no 2023. gada janvāra vidus par cenu attiecīgi 809,00 EUR un 909,00 EUR.

Par MMD

Nīderlandē reģistrētā uzņēmuma MMD-Monitors & Displays Holding BV (“MMD”) galvenais birojs atrodas Amsterdamā, un tas pilnībā pieder TPV Technology Limited (“TPV”), kas ir viens no pasaules vadošajiem monitoriem un LCD  televizoru ražotājiem.

MMD-Monitors & Displays Holding BV (“MMD”) tur ekskluzīvas tiesības uz Philips firmas LCD displeju tirgošanu un pārdošanu visā pasaulē zem Koninklijke Philips N.V. zīmola licences. Apvienojot Philips zīmola vēstījumu ar TPV kompetenci displeju ražošanā, MMD izmanto ātru un mērķētu pieeju inovatīvu produktu ienākšanai tirgū.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top