Tehnoloģijas

Huawei P50 Pro kļuvis par DxOMark reitinga karali

DxOMark

Kompānija Huawei nepaspēja vēl prezentēt P50 saimes jauno flagmani, kad DxOMark speciālisti jau bija publicējuši detalizētu Huawei P50 Pro kameru pārskatu un testēšanas rezultātus.

Atgādinām, ka viedtālrunim ir kamera, kas apvieno 50 MP sensoru ar attēla optisko stabilizāciju, 40 MP monohromo sensoru, 13 MP un telefoto moduli ar 64 MP optisko stabilizāciju. Tāda kombinācija izrādījās veiksmīga: no DxOMark kamera saņēma 149 punktus par foto, 197 par tālummaiņu un 116 par video, bet vidējais rādītājs bija 144 punkti.

DxOMark reitings

Plusiem tika pieskaitīts zems trokšņu līmenis un plašs dinamiskais diapazons jebkādos apstākļos galvenajām un superplatleņķa kamerām, precīzs un dabīgs baltā līdzsvars, laba detalizācija vidējā un tālā distancē, telpā un dienas gaismā, laba ekspozīcija un plašs dinamisks diapazonu video, laba baltā līdzsvara pāreja un stabils autofokusa video, kā arī efektīva stabilizācija.

Mīnusi – periodiski autofokusa traucējumi vājā apgaismojumā, troksnis tekstūrās video vājā apgaismojumā, nejauši baltā izkropļojumi video telpā un ārā, neliela ekspozīcijas nestabilitāte dažos video utt.

DxOMark

Neraugoties uz to – Huawei P50 Pro ierindojās DxOMark reitinga augšgalā, pavirzot konkurentu Xiaomi Mi 11 Ultra, kuram ir tikai par 1 punktu mazāk. Turklāt flagmanis ir arī līderis selfiju kameru reitingā ar maksimālo punktu skaitu – 106.

“Kamera nodrošina izcilu attēlu kvalitāti jebkādos apstākļos, nopelnot sev jaunu augstāko vērtējumu fotogrāfiju kategorijā, kur tās novērtējums 149 atkal ir par vienu punktu augstāks nekā Mi 11 Ultra. P50 Pro rezultāti mūsu testos ir labākie vai vieni no labākajiem šobrīd gandrīz visās fotogrāfiju apakškategorijās”, – secināja DxOMark.

Avots: DxOMark

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top