Tehnoloģijas

Garmin jaunums skriešanas nozarē – Forerunner 55

Vispasaules skriešanas dienā Garmin laidis klajā jaunumu skriešanas nozarē - Forerunner 55

Šodien, par godu Vispasaules skriešanas dienai, Garmin laiž klajā īpašu papildinājumu iecienītajai Forerunner sērijai: Forerunner 55 – vienkārši lietojamu viedpulksteni, kas mudina skriet un dzīvot veselīgāk. Forerunner 55 paredzēts skrējējiem ar dažādu pieredzi un sagatavotības līmeni, īpaši fokusējoties uz iesācējiem. Tas ikdienas nodrošina iespēju sekot līdzi savam progresam: skrējienos pavadītajam laikam, attālumam, ātrumam, sirdsdarbības ritam, un citiem veselības rādītājiem. Balstoties uz lietotāja rezultātiem un uzstādītiem mērķiem, viedpulkstenis nodrošina arī personalizētus treniņus un citus veselību un labsajūtu veicinošus ieteikumus. 

„Zinām, ka ir skrējēji ar dažādām iemaņām, kuri dod priekšroku vienkāršam un saprotamam skriešanas pulkstenim,” uzsver Dens Bartels (Dan Bartel), Garmin vispasaules pārdošanas viceprezidents. „Paturot to prātā, Forerunner 55 nodrošina informatīvu un viegli analizējamu informāciju, kas palīdz cilvēkiem sasniegt skriešanas mērķus, vienlaikus iedvesmojot viņus dzīvot veselīgi.”

Vispasaules skriešanas dienā Garmin laidis klajā jaunumu skriešanas nozarē - Forerunner 55

Forerunner 55 palīdzēs sasniegt uzstādītos sportiskos mērķus:

 • Iebūvētais GPS seko līdzi skrējēja ātrumam un atrašanas vietai
 • Nodrošināta diennakts sirdsdarbības ritma novērošana
 • Pieejama ikdienas aktivitāšu izsekošana – veikto soļu un patērēto kaloriju skaits, miega uzraudzība u.c.
 • Pielāgotās skriešanas treniņprogrammas un personificētie nodarbību ieteikumi, kas balstās skrējēja treniņu vēsturē, fiziskās sagatavotības līmenī un atgūšanās laikā
 • Garmin Coach iebūvētie bezmaksas 5, 10 kilometru un pusmaratona personificētie treniņu plāni
 • Drošības funkcija, kas nepieciešamības gadījumā ziņo par atrašanas vietu ģimenei un draugiem

Uzlabotās skriešanas funkcijas:

 • PacePro pielago tempa turēšanas strateģiju izveletam distancēm un trasēm
 • Finiša laika prognoze – balstoties uz izvēlēto maršrutu un vidējo sportista skriešanas ātrumu
 • Skriešanas ritma novērošana un paziņojumi par atrašanos ārpus pieļaujamā ritma diapazona
 • Dažādi aktivitāšu režīmi: āra trases vai virtuālās skriešanas iespējas, peldēšana, pilates, augstas intensitātes intervālu treniņi (HIIT) u.c.
 • Treniņa un atgūšanās laika izsekošanas funkcija
 • Vispasaules skriešanas dienā Garmin laidis klajā jaunumu skriešanas nozarē - Forerunner 55

Veselības un labsajūtas izsekošana

Forerunner 55 piedāvā plašu veselības un labsajūtas novērošanas funkciju klāstu, un ir piemērots ikdienas lietošanai. Sportisti var sekot līdzi savam stresa līmenim un uzlikt atgādinājumus laikam, ko veltīt spēka atgūšanai, elpošanas vingrinājumiem, kā arī izmantot Body Battery funkciju, lai noteiktu individuāli vispiemērotāko laiku aktivitātēm un atpūtai. Sievietes, savukārt, Garmin Connect lietotnē var sekot līdzi savam menstruālajam ciklam vai grūtniecības gaitai.

Savienojamība un atbalsts

Savā viedpulkstenī lietotāji var saņemt ziņas, apskatīt jaunumus sociālajos tīklos, lasīt e-pastus, u.c. Drošības funkcija ļauj lietotājam manuāli vai automātiski nosūtīt ziņu par savu pašreizējo atrašanās vietu saviem ārkārtas kontaktiem. Baterijas darbības laiks līdz divām nedēļām viedpulksteņa režīmā un līdz 20 stundām GPS režīmā.

Pieejams melnā, baltā un ūdens zilā krāsā. Ieteicamā mazumtirdzniecības cena ir 199,99 €. Vairāk informācijas: garmin.com/forerunner.

Vairāk nekā 30 gadus “Garmin” atrodas jaunāko GPS navigācijas un bezvadu ierīču izstrādes priekšgalā, un ir radījis ierīces cilvēkiem, kuri vēlas piekopt aktīvu dzīvesveidu. “Garmin” fokusējas uz piecām nozarēm – auto, aviācija, fitness, kuģošana un aktīvā atpūta. Vairāk informācijas “Garmin” virtuālajā preses telpā.

Video – Garmin jaunums skriešanas nozarē – Forerunner 55

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top