Tehnoloģijas

Garmin iepazīstina ar vairākiem funkciju atjauninājumiem

Garmin iepazīstina ar vairākiem funkciju atjauninājumiem

Garmin šodien paziņoja par jauniem programmatūras un funkciju atjauninājumiem atsevišķiem viedpulksteņiem, tostarp Enduro™ 2, epix (Gen 2) sērijai, fēnix®™ 7 sērijai, Forerunner® sērijai, Venu® 3 sērijai un citiem. Šīs jaunās funkcijas var palīdzēt lietotājiem labāk iepazīt savu ķermeni un virzīt savus treniņus uz nākamajiem līmeņiem.

Visievērojamākā funkcija šajā bezmaksas programmatūras laidienā ir Skin Temperature (Ādas temperatūra). Šī ir unikāla un pilnīgi jauna funkcija. Ja savu viedpulksteni atstāsiet uz rokas arī miega laikā, varēsiet redzēt, kā laika gaitā mainās vidējā ādas temperatūra, kas var būt saistīta ar nesenajām aktivitātēm, miega vidi, iespējamām slimībām un daudz ko citu.

Citas ievērojamas funkcijas šajā bezmaksas programmatūras laidienā ietver:

  • Nap Detection: automātiski izsekojiet vai reģistrējiet snaudas brīžus un uzziniet, kāda ir to labvēlīgā ietekme uz jūsu ķermeni, kā arī noskaidrojiet to ieteicamo laiku un ilgumu.
  • Body BatteryEnergy Monitoring Enhancements: iegūstiet vēl vairāk informācijas un personisku ieskatu par to, kā tieši miegs, snauda, ikdienas aktivitātes un stress ietekmē jūsu enerģijas līmeni – iespējams ik vakaru saņemt ikdienas kopsavilkumu par enerģijas patēriņu visas dienas garumā.
  • Wrist-based Running Dynamics: izmēriet būtiskus skriešanas rādītājus, piemēram, kadenci, soļa garumu, saskares ar zemi laiku un daudz ko citu, lai uzlabotu skriešanas formu.
  • Wrist-based Running Power: pārvaldiet piepūli un precīzi noregulējiet treniņus, pamatojoties uz jaudas daudzumu, ko ķermenis pielieto skrējiena laikā.
  • Ski Activity Enhancement: nepārtraukti reģistrējiet visu aktivitāti, pat atrodoties uz krēsla pacēlāja vai slēpojuma no kalna laikā, lai iegūtu precīzāku rādītāju uzskaiti, piemēra, sirdsdarbības ātrumu, aktivitātes laiku un pacēlumu.
  • Smart Notification Images: lietotāji ar saderīgu Android™ viedtālruni tagad var skatīt saņemtos fotoattēlus tieši pulksteņa ekrānā.
  • Find My iPhone® During GPS Activities: GPS darbības laikā uzlabotais rīks Find My Phone saderīgos viedpulksteņos automātiski saglabās pēdējo zināmo savienotā iPhone® atrašanās vietu. Ja tālrunis tiek pazaudēts vai atvienots, lietotāji saņems paziņojumu savā pulkstenī un varēs doties atpakaļ uz vietu, kur tas pēdējo reizi notika savienojums.
  • Face It Improvements: pievienojiet vēl vairāk datu pielāgojamām analogajām vai digitālajām pulksteņu sejām, izmantojot Face It™ lietotnē Connect IQ™.

Programmatūras atjauninājumi ir sākuši ieviest saderīgās ierīcēs. Klienti var atjaunināt savu viedpulksteni, iespējojot automātiskos atjauninājumus savā ierīcē un sinhronizējot to ar Garmin Connect™ vai izmantojot Garmin Express™. Lai skatītu visaptverošu funkciju sarakstu, kas tiek piedāvātas saistītajās ierīcēs, noklikšķiniet šeit.

Garmin produkti, kas ir rūpīgi izstrādāti dzīvei ārpusē, ir radījuši apvērsumu visu līmeņu un prasmju skrējēju, riteņbraucēju, peldētāju un sportistu dzīvē. Apņemoties izstrādāt tehnoloģijas, kas ļauj cilvēkiem dzīvot aktīvi un sasniegt maksimālo veiktspēju, Garmin uzskata, ka katra diena ir jauna iespēja pārspēt vakardienu. Vairāk nekā 30 gadus Garmin atrodas jaunāko GPS navigācijas un bezvadu ierīču izstrādes priekšgalā, un ir radījis ierīces cilvēkiem, kuri vēlas piekopt aktīvu dzīvesveidu. Garmin fokusējas uz piecām nozarēm: auto, aviācija, fitness, kuģošana un aktīvā atpūta. Vairāk informācijas Garmin virtuālajā preses telpā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top