Visas ziņas

Garmin viedpulksteņi grūtniecības izsekošanai

Viedie pulksteņi “Garmin” grūtniecības izsekošanai

Garmin vakar ieviesa jaunu funkciju lielākajai daļai viedpulksteņu, kas ir paredzēta topošajām mammām.

Jaunais grūtniecības izsekošanas pakalpojums grūtniecēm palīdzēs uzraudzīt viņu veselību visas grūtniecības laikā.

Jaunās māmiņas varēs iegūt informāciju par augļa lielumu (norādot informāciju par paredzamo bērna dzimšanas datumu), kā arī būs iespēja sekot līdzi mazuļa aktivitātei, dienasgrāmatā veikt pierakstus par veselību, ķermeņa izmaiņām un cukura līmeni asinīs. Turklāt pulkstenis nosūtīs ieteikumus par uzturu un fiziskām aktivitātēm atkarībā no jaunās māmiņas grūtniecības nedēļas, lai tie nekaitētu veselībai.

“Jaunās māmiņas varēs piefiksēt fiziskās un emocionālās izmaiņas, piemēram, muguras sāpes, pastiprinātu vēlmi pēc cukura, sliktu dūšu, garastāvokļa svārstības un daudz ko citu, ar ko saskarsies katru dienu. Varēs pat veikt piezīmes un sekot līdzi mazuļa glikozes līmenim asinīs un kustībām. Personalizētie atgādinājumi palīdzēs atcerēties pierakstīt simptomus, dzert ūdeni, veikt Kēgela vingrinājumus un daudz ko citu. Būs iespējams redzēt arī 4 nedēļu laikā reģistrēto datu kopsavilkumu, kas būs noderīgi pārbaudei.”

Sākoties dzemdībām, ir iespēja izmantot kontrakciju taimeri, lai sekotu līdzi kontrakciju ilgumam un biežumam.
Grūtniecības periodam paredzētā lietotne ir pieejama Connect IQ un ir saderīga ar Android 6.0 un iOS 12 vai jaunākām versijām.

Video – Garmin viedpulksteņi grūtniecības izsekošanai

Avots: Garmin

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top