Visas ziņas

Google jauni rīki labākam miegam

Google prezentē jaunus rīkus labākam miegam

Visas jaunās funkcijas, pakāpeniski tiek nosūtītas uz Pixel ierīcēm. Vasarā atjauninājums būs pieejams visiem lietotājiem.

Android jaunas funkcijas, kas paredzētas miega uzlabošanai.

  • iOS ir “Miega režīms”, kas lietotājiem atgādina, kad pienācis laiks iet gulēt, lai gultā pavadītu noteikto laiku (visi parametri tiek ievadīti individuāli).

Cik reizes es mēģināju izmantot funkciju, tikpat reizes es arī dusmojos par tās aplamo realizāciju: vienmēr vajag precīzu laiku un precīzu atgādinājumu – taču vēlētos “automatizētu” procesu un individuālus ieteikumus, pamatojoties uz noieto soļu skaitu un visu pārējo.

Otrs trūkums – lietotnē “Veselība” tiek parādīta nepareiza statistika par miega daudzumu: ja jums iestatīts gulētiešanas laiks plkst. 23.00, tad no tā laika arī sākas miega uzskaite – pat ja jūs turpināt lietot ierīci. Kopumā ņemot – “bērnu slimības”, kuras neizlabos vairākus gadus, lai gan tās ir acīm redzamas lietas.

  • Google prezentējusi jaunu rīku komplektu, kura nosaukums arī ir Bedtime Mode vai “Miega režīms”, bet, spriežot pēc apraksta, iestatījumu kopums ir daudz plašāks un interesantāks, nekā piedāvā Apple. Kompānija nolēmusi pievienot jaunas funkcijas pieaugošā meklēšanas vaicājumu “bezmiegs” un “nevaru gulēt” skaita dēļ aprīlī un maijā pandēmijas rezultātā.

Ja esat aktivizējis “Miega režīmu” vai iestatījis tā automātisku ieslēgšanu, tad attēls ekrānā kļūs pelēks, lai nenovērstu jūsu uzmanību ar spilgtām krāsām. Tiek aktivizēts arī režīms “Netraucēt”, lai neviens neiztraucētu ar negaidītu zvanu divos naktī. Pirms miega var ieslēgt nomierinošu mūziku, lai aizmigtu komfortabli.

Var iestatīt to, kā režīms aktivizējas: atkarībā no precīza dienas režīma, kad uzlādējat viedtālruni vai manuāli. Var arī iestatīt laiku, kad režīms neieslēgsies – nebūtu visai labi neatbildēt uz zvaniem darba laikā.

Atjauninajums Google

Lietotnē parādījušies arī paplašināti modinātāja iestatījumi. Piemēram, var iestatīt vienmērīgu displeja spilgtuma palielināšanos kādā laika periodā. Piemēram – no pulksten 6.50 līdz 7:00 viedtālruņa displejs vienmērīgi kļūs dzeltens, imitējot saules gaismu.

Parādījušies arī iestatījumi vecākiem: jūs varat iestatīt sarakstu, kad jūs bērna viedtālrunis tiek nobloķēts, lai viņš līdz rītam nevarētu to izmantot.

Avots: Google

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top