Visas ziņas

Huawei pievērsīsies arī citām ierīcēm

Huawei pārslēdzas no viedtelefoniem uz citām ierīcēm

Foto: OleksSH/shutterstock.com

2020. gadā kompānija Huawei pārdeva savu meitas struktūrvienību Honor Ķīnas kompānijai Shenzhen Zhixin New Information Co. Ltd. Pēdējā laikā internetā klīst arī baumas par to, ka Huawei var pārdot savu viedtālruņu ražošanas biznesu.

Šai sakarā Huawei paziņoja, ka baumas ir nepatiesas, kompānija pilnībā uzticas viedtālruņu biznesam un negrasās to pārdot. Singapūras pētījumu kompānijas IDC analītiķis Will Wong uzskata, ka kompānija Huawei var pārdot savu viedtālruņu nodaļu tikai galējā gadījumā, ja būs izmēģināti visi citi varianti.

Tikmēr biežāk izskan paziņojumi par dažādām ierīcēm, kurām nav nekādas saistības ar mobilajām. Kompānija ir prezentējusi viedo elektrisko skuvekli, pagājušajā nedēļā tika prezentēts gaisa attīrītājs Huawei Smart Life Air Purifier 1Pro. Iepriekš par tādām ierīcēm kompānija neziņoja.

Ķīniešu avoti apgalvo, ka Huawei tuvākajā nākotnē gatavojas laist klajā plašu jaunu viedo produktu līniju. Šajā līnijā būs bezvadu austiņas, viedās brilles un citas ierīces. Gaidāmā jaunā produktu līnija tiks piedāvāta visdažādākajās krāsās, modeļos un cenu diapazonos.

Tostarp ASV prezidenta Džo Baidena kandidāte ASV Tirdzniecības ministrijas vadītāja amatam solījusi aizsargāt ASV telekomunikāciju tīklus no tādām Ķīnas kompānijām – kā Huawei un ZTE.

Avots: Huaweicentral

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top