Tehnoloģijas

Huawei prezentē 4 jaunus produktus un HarmonyOS 2 operētājsistēmu

Huawei prezentē 4 jaunus produktus un HarmonyOS 2 operētājsistēmu

Tehnoloģiju ražotājs Huawei šodien pasauli iepazīstina ar četriem jauniem produktiem –  viedpulksteņiem, planšetdatoru, bezvadu austiņām un augstas izšķirtspējas displejiem. Visas jaunās ierīces darbojas uz uzņēmuma izstrādātās operētājsistēmas HarmonyOS 2 pamata. Tās kopā ar Huawei operētājsistēmu sniegs lietotājiem ātrāku mijiedarbību starp ierīcēm, padarot lietošanu ērtāku un vienmērīgāku.

“Lai gan mūsu dzīvē straujāk nekā jebkad agrāk ienāk arvien vairāk viedierīces, diemžēl ne vienmēr to sniegtā pieredze ir vieda un patērētājam ērta. Atšķirīgas operētājsistēmas mēdz sarežģīt savstarpējo savienojamību un ierīču darbību, tāpēc Huawei operētājsistēma HarmonyOS 2 ir radīta, lai piedāvātu lietotājiem inovatīvu risinājumu nevainojamai savienojamībai. Kā nākamās paaudzes operētājsistēma, HarmonyOS 2 nodrošina vienotu valodu dažādu veidu ierīču savienošanai un sadarbībai, sniedzot lietotājiem ērtāku, vienmērīgāku un drošāku lietošanas pieredzi,” stāsta Ričards Ju, Huawei Consumer Business Group izpilddirektors un vadītājs.

Šodien notikušajā Huawei globālajā produktu prezentācijā, uzņēmums prezentēja nākamās paaudzes viedpulksteņus Huawei Watch 3 Pro un Huawei Watch 3, planšetdatoru Huawei MatePad Pro, bezvadu austiņas FreeBuds 4, kā arī augstākās klases displejus MateView un MateView GT.

Gudrais asistents –  tikpat jaudīgs kā viedtālrunis

Huawei Watch 3 sērijas viedpulksteņi ir aprīkoti ar vairākām inovatīvām funkcijām, kas tos padara krietni pārākus par priekštečiem. To ekrāni ir ar izliektu stiklu, lai sniegtu lietotājam pilnekrāna pieredzi, turklāt viedpulksteņi ir aprīkoti ar jaunu digitālo kroni, kas uztver dažādus spiediena līmeņus un nodrošina skārienjūtīgu atgriezenisko saiti. Tāpat viedpulksteņi reaģē uz lietotāja ievadītajiem datiem un padara tos īpaši ērtus valkāšanā un lietošanā. Huawei Watch 3 sērija ļauj arī veikt un saņemt tālruņa zvanus un klausīties mūziku, izmantojot to pašu tālruņa numuru un datu plānu, kāds ir viedtālrunim. Watch 3 Pro modelis ir aprīkots ar titāna korpusu, bet Watch 3 ar nerūsējošā tērauda, tādējādi nodrošinot gan ilgāku kalpošanas laiku, gan gaumīgu izskatu.

“Jaunās sērijas pulkseņi ir profesionāli fitnesa un veselības asistenti, kas atbalsta līdz pat 100 treniņu režīmus, tāpēc tie būs īpaši noderīgi sporta entuziastiem. Huawei Watch 3 un Watch 3 Pro ir aprīkoti ar jaunu augstas precizitātes sensoru, kas veic ķermeņa temperatūras mērījumus. Tas atbalsta arī kritiena noteikšanas un SOS funkcijas, un veselības pārvaldību reālajā laikā, tādējādi lietotājs var ne tikai pārraudzīt treniņa rezultātus, bet arī sekot līdz saviem veselības rādītājiem,” skaidro Aleksandrs Jekimovs, Huawei produktu apmācību vadītājs Latvijā.

Huawei Watch 3 sērijai ir arī īpaši ilgs akumulatora darbības laiks, kas Huawei Watch 3 Pro viedajā režīmā ilgst 5 dienas, bet īpaši ilgā akumulatora darbības režīmā – 21 dienu, savukārt Huawei Watch 3 akumulatora darbības laiks ir 3 dienas viedajā režīmā un 14 dienas īpaši ilgā akumulatora darbības režīmā.

Huawei Watch 3 Pro

Huawei Watch 3 Pro

Unikāla ekrāna un korpusa izmēra attiecība

Huawei ir padomājis arī par jaunu ierīci tiem, kas novērtē ērtus un kvalitatīvus rīkus radošam darbam. Jaunajam Huawei MatePad Pro ir 12,6 collu OLED FullView displejs, un tā ekrāna attiecība pret korpusu ir 90%, kas ir visaugstākā starp visiem pašlaik tirgū pieejamajiem planšetdatoriem. Pateicoties HarmonyOS 2 operētājsistēmai, Huawei MatePad Pro nevainojami sadarbojas ar viedtālruņiem un klēpjdatoriem, divkāršojot produktivitāti un radošumu dažādās situācijās.

“MatePad Pro atbalsta arī jau Huawei ierīču lietotājiem labi zināmo Multi-screen Collaboration funkciju, kas ļauj lietotājiem acumirklī pārsūtīt dokumentus starp ierīcēm un izmantot planšetdatoru kā rasēšanas tāfeli,” informē A. Jekimovs.

Augsta līmeņa savienojamība un interaktivitāte

Vairāku ierīču mijiedarbība ar operētājsistēmu HarmonyOS 2 ļauj vairākas ierīces kontrolēt tikpat vienkārši kā vienu. Jaunais vairāku ierīču vadības panelis – superierīces – atbalsta vienkāršus un intuitīvus savienojumus, izmantojot pārnešanas un integrēšanas funkciju, kas ļauj lietotājiem brīvi savienot vēlamās ierīces. Superierīču pārvaldības princips izmanto funkciju “velc un integrē”, kas ļauj pārvilkt ikonu no tālruņa ekrāna uz citu ierīci, nekavējoties aktivizējot lietotni vai funkciju otrā ierīcē.

“Piemēram, ja vēlaties noskatīties filmu, viedtālrunī atliek atvērt vadības paneli un pārvietot viedā ekrāna ikonu uz tālruņa ikonas, un filma uzreiz parādās televizora ekrānā – nav vajadzības celties pat kājās. Velkot austiņu ikonu uz tālruņa ikonas, skaņa tiks atskaņota, izmantojot Huawei FreeBuds 4 austiņas, nevis televizorā. Tā darbojas jaunās operētājsistēmas Superierīces princips,” skaidro A. Jekimovs.

Vadības panelis ļauj pārnest lietotnes arī uz citām ierīcēm. Piemēram, lai spēlētu mobilo spēli uz lielāka ekrāna, spēles lietotni var pārnest uz planšetdatora, kurā pat nav šī spēle sākotnēji instalēta.

Huawei prezentē 4 jaunus produktus un HarmonyOS 2 operētājsistēmu

Privātums un garantēta drošība

“Huawei ir izvirzījis par prioritāti aizsargāt patērētāju privātumu un drošību. HarmonyOS 2 pārņem un tālāk attīsta vadošās privātuma un drošības tehnoloģijas, kas atrodamas EMUI. Jaunās operētājsistēmas izstrādes pamatprincips ir nodrošināt, lai tikai konkrēta persona var piekļūt attiecīgajiem datiem ar saistīto ierīci, nodrošinot drošu piekļuvi katrai no tām, kā arī datu glabāšanas, pārsūtīšanas un izmantošanas drošību jebkurā situācijā,” stāsta A. Jekimovs.

Turklāt HarmonyOS 2 pārvalda lietotāja datus vairākās kategorijās un aizsargā ierīces vairākos līmeņos, nosakot īpašus drošības sliekšņus. Tikai ierīces, kas atbilst stingrām drošības prasībām, var piekļūt datiem, tādējādi nodrošinot, ka lietotāji var izmantot vairāku ierīču sadarbības funkcijas. HarmonyOS 2 lietojumprogrammu izstrādes, izdošanas, instalēšanas un lietošanas laikā tiek veiktas stingras pārbaudes, lai sniegtu maksimālu drošību.

Par Huawei Consumer BG:

Huawei produkti un pakalpojumi pieejami vairāk nekā 170 valstīs, un tos izmanto trešdaļa pasaules iedzīvotāju. ASV, Vācijā, Zviedrijā, Krievijā, Indijā un Ķīnā ir izveidoti 14 pētniecības un attīstības centri. Huawei Consumer BG ir viena no trim Huawei biznesa vienībām, kas aptver viedtālruņus, datorus un planšetdatorus, valkājamās ierīces un mākoņpakalpojumus. Huawei globālais tīkls ir veidots, balstoties uz gandrīz 30 gadu ilgu pieredzi telekomunikāciju nozarē, veicinot jaunākos tehnoloģiskos sasniegumus, kas paredzēti iedzīvotājiem visā pasaulē.

Video – Huawei jauno produktu un HarmonyOS 2 operētājsistēmas prezentācija

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top