Visas ziņas

Huawei P50 – pirmais viedtālrunis ar HarmonyOS

 Huawei P50 ar Harmony OS
Par pirmo viedtālruni ar jau iepriekš uzstādītu operētājsistēmu HarmonyOS jākļūst flagmanim Huawei P50, kura izziņošana gaidāma šī gada martā. Huawei Consumer Business Group izpilddirektors Yu ChengDong apstiprināja, ka kompānija pirmo telefonu ar iepriekš uzstādītu HarmonyOS izlaidīs 2021. gada pirmajā ceturksnī, līdz 31. martam.

Sagaidāms, ka Huawei P50 globālā versija būs aprīkota ar EMUI 11.1, bet Ķīnas versijai būs HarmonyOS. Viedtālrunim nebūs Google servisu – to vietā lietotājiem piedāvās Huawei Mobile Services un veikalu AppGallery.

Ķīnas tehnoloģiju gigants paziņoja par savu partnerību ar daudzām kompānijām, kas ražo viedo sadzīves tehniku. Kompānija Huawei ir izvirzījusi sev mērķi šogad panākt, lai viedierīču skaits ar HarmonyOS būtu līdz 300-400 miljoniem vienību.

Šo viedo tehnoloģiju varēs vadīt, izmantojot viedtālruņus ar HarmonyOS, no kuriem pirmie būs Huawei P50 un Huawei Mate X2.

Salokāmā viedtālruņa Huawei Mate X2 prezentācijas laikā Huawei Consumer Business Group izpilddirektors Yu ChengDong apstiprināja, ka operētājsistēma HarmonyOS Huawei viedtālruņiem tiks aktivizēta aprīlī un Mate X2 būs viena no pirmajām ierīcēm, kas atbalsta jauno OS.

Avots: Huaweicentral

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top