Tehnoloģijas

Huawei prezentē revolucionāru lāzera lādētāju no attāluma (Video)

Huawei lāzera uzlāde

Foto: Limor Zellermayer/Unsplashcom

Kompānija Huawei paziņojusi par jaunu futūristisku tehnoloģiju, kurai vajadzētu padarīt ērtāku mobilo ierīču lietotāju dzīvi. Kompānija prezentējusi jaunu lāzertehnoloģiju, kas nodrošina bezvadu uzlādi lielā attālumā.

Šai tehnoloģijai pašreiz nav nosaukuma. Viedtālruņiem kļūstot arvien jaudīgākiem – ilgstošs akumulatora autonomas darbības laiks ir problēma, ar kuru saskaras daudzi iekārtu ražotāji. Pateicoties šai tehnoloģijai, jums nevajadzēs nesāt līdz lādētājus un vadus.

Publicētajā videoklipā Huawei atzīmē tālāk minēto: “Lai katra konferenču zāle būtu aprīkota ar neredzamu lādētāju, ir nepieciešams risināt lāzeru drošības problēmu lietotāju acīm”. Kompānija cītīgi strādā pie tā, lai šo tehnoloģiju padarītu lietotājiem pieejamu tuvākajā laikā. To varēs izmantot arī tuvumā. Sistēma var konstatēt acis un atslēgt lāzerstarus, lai pasargātu lietotāju acis vai viņu mājdzīvniekus.

Video aprakstīts, ka ierīce ļauj vienlaikus uzlādēt vairākas elektroniskās ierīces, izmantojot bezvadu tīklu. Lādētāja modulis atrodas ērtā vietā ar skatu uz visu istabu. Tas ļauj lādētāja modulim automātiski uzlādēt saderīgas ierīces – tostarp viedtālruņus, portatīvos datorus, planšetdatorus un pat dronus.

Šai tehnoloģijai vēl nav zināms palaišanas datums. Taču tiklīdz Huawei sasniegs nepieciešamo drošības līmeni – šī tehnoloģija var izraisīt īstu revolūciju industrijā.

Avots: Pocketnow

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top