Tehnoloģijas

Iveco prezentē jauno Daily: drošāku, digitālāku un labāk pielāgotu mūsdienu vajadzībām

Iveco prezentē jauno Daily: drošāku, digitālāku un labāk pielāgotu mūsdienu vajadzībām

IVECO pirmo reizi savā vēsturē ir atjaunojis visu produktu klāstu, veicot visu laiku lielākās investīcijas 1 miljarda eiro apmērā. Daily, viens no populārākajiem vieglā komerctransporta modeļiem, apliecina savu orientāciju uz vadītāju – tam ir būtiski uzlabota kabīnes ergonomika un borta tehnoloģijas, kā arī ieviesti jauni savienojamības pakalpojumi, kas paplašināti visā IVECO saimē.

IVECO ir daudz strādājis pie tā, lai palielinātu auto lietderīgo kravnesību, un tagad piedāvā jaunu aizmugurējo lokšņu atsperu balstiekārtu ar progresīvu stingrību, kura ir pieejama kā papildaprīkojums. Tā ļauj pārvadāt smagāku kravu tā, it kā automašīnai būtu dubultās lokšņu atsperes.

Jaunais Daily piedāvā arī elektriskās un bio-CNG versijas, kā arī specializētus pakalpojumus, lai ar visaptverošu mobilitātes risinājumu palīdzētu klientiem īstenot pāreju uz ilgtspējīgu transportu. Uzlabotā elektriskā versija eDaily ir plaši pazīstama ar inovatīvo modulāro akumulatoru tehnoloģiju, kas pilsētas apstākļos nodrošina pat 400 km reālo nobraukumu. Turklāt tagad 72C modelim ar 7,2 tonnu pilno masu un 4100 mm šasiju ir iespējams uzstādīt arī ceturto akumulatoru.

Palielinot akumulatora ietilpību līdz 148 kWh, enerģijas rezerve ļauj veikt līdz 240 km. IVECO eDaily modeļiem ar trim un četriem akumulatoriem ir palielināta ātrās uzlādes jauda. Tagad tā ir 115 kW, tāpēc enerģijas rezervi 100 kilometriem var iegūt vien 20 minūtēs. Turklāt, domājot par šoferu ērtībām, kabīnes šasiju iespējams aprīkot ar uzlādes pieslēgvietu sānos.

Ir paplašinātas arī eDaily nepārspējamās 15 kW ePTO spējas – tagad tiek piedāvātas gan 50 kW augstsprieguma, gan arī mehāniskās ePTO pakotnes.

Vieglāka un patīkamāka braukšana

Jaunais Daily priekšējais panelis ar plašiem vaļējiem sīklietu nodalījumiem atvieglo mantu izvietošanu un visu nepieciešamo ļauj turēt viegli sasniedzamā attālumā. Tāpat sava vieta ir paredzēta mobilajām ierīcēm, kā arī ir jauni A+C tipa USB moduļi un jauns bezvadu lādētājs, tāpēc braucējiem nekad nebūs jāraizējas par mobilo ierīču izlādēšanos.

Daily salonā īpaši izceļas jaunais digitālais konfigurējamais 10,25 collu instrumentu panelis, kas ir standarta aprīkojumā visiem modeļiem. Jaunā informācijas un izklaides sistēma ar 10 collu krāsu displeju ir iestrādāta paneļa centrālajā daļā un piedāvā iepriekš nebijušas funkcijas.

Autovadītāju darbu atvieglos mobilo ierīču bezvadu savienojamība. Izmantojot IVECO Driver Pal asistentu, viņi pēc saviem ieskatiem varēs izmantot kabīnē pieejamās funkcijas un ar balss komandām regulēt, piemēram, apgaismojumu, logus un klimatu. IVECO Driver Pal ir viegli iestatāms un tagad ir integrēts sistēmā. Tāpat informācijas un izklaides sistēmā var lietot uzlaboto Tom Tom Live navigāciju, kas pēc reāllaika informācijas vienmēr ļaus izplānot visizdevīgākos maršrutus.

Atpakaļskata kamera ar manevra trajektorijas līnijām tiek piedāvāta gan kabīnes modelim, gan furgonam. Tā pieejama pēc izvēles papildus parkošanās sensoriem un rāda skaidru skatu uz aizmuguri, padarot manevrus drošākus un vieglākus. Tāpat ir pieejams arī jauns 7 collu skārienekrāna radio ar vadības ierīču dublieriem uz stūres, mobilo ierīču savienojamību un IVECO Driver Pal asistentu.

Iveco prezentē jauno Daily: drošāku, digitālāku un labāk pielāgotu mūsdienu vajadzībām

Uzlabotas digitālās funkcijas

Daily standarta savienojamība tagad ļauj šoferiem un autoparku vadītājiem strādāt efektīvāk, ar Easy Daily lietotni vai IVECO ON portālā mainot iestatījumus attālināti. Autoparka pārvaldnieks var attālināti pārbaudīt transportlīdzekļa funkcijas, piemēram, Hi-Matic transmisijas iestatījumus un Eco režīma statusu, un bloķēt tās, lai panāktu mazāko degvielas patēriņu. Šī funkcija ļauj arī jebkurā laikā attālināti kontrolēt braukšanas palīgsistēmas, lai visi autoparka transportlīdzekļi darbotos maksimāli droši gan pašiem šoferiem, gan visai satiksmei.

Ja furgonus izmanto vairāki cilvēki, katram ir iespēja izveidot savu profilu. Izmantojot Easy Daily lietotni, viņi vēlamos palīgsistēmu, instrumentu paneļa, kā arī informācijas un izklaides sistēmas iestatījumus var gan saglabāt, gan arī automātiski pārnest uz citu savienotu transportlīdzekli.

Piegāde no durvīm līdz durvīm kļūs ātrāka un ērtāka ar Keyless Entry & Go: Daily ir vienīgais vieglais komercauto tirgū, kas piedāvā durvis bloķēt un atbloķēt brīvroku režīmā.

Produktivitāti uzlabos arī IVECO pakalpojumi, kas maksimāli palielinās transportlīdzekļa darbspējas laiku. Tie ietver attālināto atjaunināšanu, kas ietaupa laiku, jo nav nepieciešams apmeklēt dīlera centru. Proaktīva defektu pārvaldība, kas balstīta uz ikdienas “veselības stāvokļa” datiem, ļauj maksimāli efektīvi plānot autoservisa apmeklējumus. IVECO Uptime Monitoring & Management sistēma potenciālu neplānotu apstāšanos pārvērš par plānotu servisa vizīti.

Iveco prezentē jauno Daily: drošāku, digitālāku un labāk pielāgotu mūsdienu vajadzībām

Jauns drošības līmenis

Jaunās palīgsistēmas un 2. līmeņa autonomās braukšanas funkcijas uzlabo drošību gan transportlīdzeklī, gan ap to pat vairāk, nekā prasa normatīvie akti, un rūpējas arī par mazāk aizsargātajiem satiksmes dalībniekiem. Nogurumu garā dienā pie stūres mazinās jaunais sastrēgumu asistents, kas pats seko satiksmes plūsmai. Uzlabotā joslas centrēšana vada auto un notur joslas centrā, bet adaptīvā kruīza kontrole ar Stop&Go funkciju seko priekšā braucošajam auto un, ja tas samazina vai apstājas, pati aktivizē bremzes. Pateicoties inteliģentajam ātruma asistentam un ceļa zīmju atpazīšanai ar brīdinājumiem, autovadītājs var iestatīt ātruma ierobežojumu, paaugstinot drošību un samazinot stresu.

Drošību uz ceļa paaugstina AEBS & City Brake palīgsistēmas, kas rūpējas arī par mazāk aizsargātajiem satiksmes dalībniekiem, un jaunā Turn Assist funkcija, kas krustojumā nepieciešamības gadījumā automātiski aktivizē bremzes.

Aklās zonas brīdinājuma sistēma informē, ja, mainot joslu, nepārredzamajā sektorā atrodas cits transportlīdzeklis. Tāpat, pateicoties šai sistēmai, manevri pilsētā kļūst drošāki, jo tā informē, ja pa labo jeb ietves pusi tuvojas velosipēdists. Savukārt aizmugurējās šķērssatiksmes brīdinājuma sistēma signalizē par mašīnām un šķēršļiem ap auto un nepieciešamības gadījumā pati nobremzē. Gatavojoties izkāpt no mašīnas, durvju atvēršanas brīdinājuma sistēma darīs zināmu, ja tuvosies kāds transportlīdzeklis vai velosipēdists.

Visas digitālo tehnoloģiju iespējas

Daily piedāvā visaptverošu pakalpojumu portfeli, kas izstrādāts, lai uzlabotu klientu uzņēmumu produktivitāti un rentabilitāti. Tas maksimāli palielina transportlīdzekļu darbspējas laiku un efektivitāti, autovadītāju drošību un vides aizsardzību, izmantojot visas digitālo tehnoloģiju sniegtās iespējas. IVECO mērķis ir piedāvāt visaptverošu mobilitātes risinājumu, kurā ir ne tikai pats transportlīdzeklis, bet arī perfekti integrēti pakalpojumi, kas pilnībā atbilst klientu prasībām.

Par IVECO

IVECO ir Iveco Group N.V. zīmols. (MI: IVG). IVECO projektē, ražo un tirgo plašu vieglo, vidēji smago un smago komerciālo transportlīdzekļu, bezceļu kravas automašīnu un transportlīdzekļu klāstu tādiem pielietojumiem kā, piemēram, braucieni bezceļu apstākļos.

Zīmola plašais produktu klāsts ietver Daily – transportlīdzekli, kas aptver 3,3-7,2 tonnu transportlīdzekļu svara segmentu, Eurocargo no 6 līdz 19 tonnām un – smago transportlīdzekļu segmentā virs 16 tonnām – IVECO WAY klāstu ar ceļa apstākļiem paredzēto IVECO S-WAY, bezceļu transportlīdzekli IVECO T-WAY, kā arī IVECO X-WAY vienkāršiem braucieniem bezceļu apstākļos. Turklāt IVECO Astra zīmols būvē bezceļu kravas automašīnas, viengabala un šarnīrveida pašizgāzējus, kā arī speciālos transportlīdzekļus.

IVECO visā pasaulē nodarbina gandrīz 21 000 cilvēku. Tas pārvalda ražotnes septiņās valstīs visā Eiropā, Āzijā, Āfrikā, Okeānijā un Latīņamerikā, kur tas ražo transportlīdzekļus ar jaunākajām progresīvajām tehnoloģijām. 4200 pārdošanas un servisa punkti vairāk nekā 160 valstīs garantē tehnisko atbalstu jebkurā vietā, kur IVECO transportlīdzeklis tiek izmantots darbā.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top