Pasākumi

Izziņots Next Image 2021 foto konkurss ar balvām 100 000 ASV dolāru vērtībā

Izziņots Next Image 2021 foto konkurss ar balvām 100 000 ASV dolāru vērtībā

Huawei izziņo ikgadējo Next Image fotografēšanas konkursu, kurā Huawei viedtālruņu lietotāji var iesniegt sevis uzņemtās fotogrāfijas un video, lai cīnītos par kādu no 70 vērtīgām balvām, tostarp drīzumā iznākošo Huawei viedtālruni un Huawei Watch 3 viedpulksteni, kopējam balvu fondam sasniedzot teju 100 000 ASV dolāru vērtību. Šī gada fotografēšanas konkursa tēma ir “Labāk kopā” un dalībnieki var pieteikties līdz 30. novembrim.

“Next Image ir pasaulē lielākais ar viedtālruņa kameru uzņemto fotogrāfiju konkurss, kurā kopš tā pirmsākumiem 2017. gadā ir iesniegti vairāk nekā divi miljoni darbu. Katru gadu konkurss aicina dalībniekus no visas pasaules dalīties savā radošumā un iedvesmojošākajos dzīves brīžos, lai veidotu starpkulturālu ideju apmaiņu. Aicinu arī Latvijas foto un video entuziastus nelaist garām šo iespēju un dalīties savos darbos, lai laimētu kādu no iespaidīgajām balvām,” izsakās Alise Cēsniece, Huawei Consumer Business Group Mārketinga komunikācijas vadītāja Latvijā.

Izziņots Next Image 2021 foto konkurss ar balvām 100 000 ASV dolāru vērtībā

Lai dalībniekiem sniegtu vairāk iespēju iegūt kādu no vērtīgajām balvām, šogad konkursā izveidotas desmit dažādas kategorijas: portrets, melnbalta fotogrāfija, krāsaina fotogrāfija, momentuzņēmumi, nakts fotogrāfija, pietuvināta fotogrāfija, fotogrāfija, kas uzņemta ar platleņķa kameru, Super makro režīmā uzņemta fotogrāfija, video kategorija un plašāka fotogrāfiju galerijas kategorija. Katra kategorija ir paredzēta, lai izceltu kādu no Huawei viedtālruņos iebūvētajām kameras funkcijām, kā, piemēram, tālummaiņa un fotografēšana vājā apgaismojumā, tādējādi mudinot dalībniekus eksperimentēt ar fotogrāfijas un video uzņemšanas iespējām, veidojot unikālu un uzvaras cienīgu saturu.

Izziņots Next Image 2021 foto konkurss ar balvām 100 000 ASV dolāru vērtībā

Konkursa balvu fonds sastāv no lielās balvas – tituls “Gada fotogrāfs” un naudas balvas 10 000 ASV dolāru apjomā, kas tiks piešķirta trīs censoņiem. Taču pārējo kategoriju trīs uzvarētāji katrs laimēs naudas balvas 1000 ASV dolāru apmērā un Huawei Watch 3 viedpulksteni. Pirmoreiz konkursā ir iekļauta arī “Student Focus Award”, kas desmit jauniešiem vecumā no 18 līdz 24 gadiem dāvinās drīzumā iznākošo Huawei viedtālruni un 1000 ASV dolāru naudas balvu, lai pilnveidotu savu radošo potenciālu.

Šogad konkursa žūrijas lokā būs fotogrāfijas eksperti no visas pasaules. Kopā ar kanādiešu ekstrēmo sporta veidu fotogrāfu Rubenu Krabi (Reuben Krabbe) dalībnieku darbus vērtēs slavenā mākslas kritiķe Kārena Smita (Karen Smith) un Apvienotās Karalistes un franču radio un TV producents Olivjē Šiabodo (Olivier Chiabodo). Tāpat žūrijas pārstāvjiem pievienosies pagājušā gada galvenās balvas laureāts Lins Haijins (Lin Haiyin).

Lai piedalītos konkursā, dalībniekiem jāreģistrējas vai arī šeit un jāaugšupielādē sevis uzņemtās fotogrāfijas vai video. Tāpat konkursā var piedalīties ar sociālo tīkla Instagram starpniecību, ievietojot uzņemtās fotogrāfijas vai video savā profilā, izmantojot tēmturi #HuaweiNextImage un atzīmējot ierakstā @huaweilatvia.

Lai uzzinātu vairāk par konkursa nosacījumiem, lūdzu, apmeklējiet konkursa oficiālo mājaslapu.

Izziņots Next Image 2021 foto konkurss ar balvām 100 000 ASV dolāru vērtībā

Par Huawei Consumer BG:

Huawei produkti un pakalpojumi pieejami vairāk nekā 170 valstīs, un tos izmanto trešdaļa pasaules iedzīvotāju. ASV, Vācijā, Zviedrijā, Krievijā, Indijā un Ķīnā ir izveidoti 14 pētniecības un attīstības centri. Huawei Consumer BG ir viena no trim Huawei biznesa vienībām, kas aptver viedtālruņus, datorus un planšetdatorus, valkājamās ierīces un mākoņpakalpojumus. Huawei globālais tīkls ir veidots, balstoties uz gandrīz 30 gadu ilgu pieredzi telekomunikāciju nozarē, veicinot jaunākos tehnoloģiskos sasniegumus, kas paredzēti iedzīvotājiem visā pasaulē.

Noteikts Latvijas uzvarētājs fotokonkursā Next Image 2020

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top