Tehnoloģijas

Jaunais pilnībā elektriskais MINI Aceman

Jaunais pilnībā elektriskais MINI Aceman

Jaunais MINI Aceman apvieno kompaktu ārējo dizainu ar modernu un pilnībā elektrisku piedziņu. MINI Aceman ir lieliski aprīkots, lai bez emisijām pārvietotos gan pilsētā, gan ārpus tās robežām. Ar mūsdienīgo dizainu jaunais krosovera modelis pilnībā iemieso zīmola vērtības.

“MINI Aceman lieliski papildina mūsu pilnībā elektrisko automobiļu klāstu ar  savu unikālo dizainu, izcilu veiktspēju un ilgu braukšanas diapazonu. Jaunais MINI modelis ir ideāli piemērots pārvietojoties pilsētā, vienlaikus saglabājot krosoveru daudzpusību un funkcionalitāti. Mēs esam pārliecināti, ka eleganto dizainu, vektspēju un daudzpusību, ko sniedz piecvietīgais krosovers, novērtēs ikkatrs MINI Aceman īpašnieks,” uzsver Andris Ustups, BMW autocentra vadītājs.

Izteiksmīgs krosovers ar kompaktām proporcijām

Jaunais MINI krosovera modelis ir 4,07 metrus garš, 1,75 metrus plats un 1,50 metrus augsts. Bagāžas nodalījumu pēc vajadzības var palielināt no 300 litriem līdz pat 1005 litriem. MINI Aceman virsbūves dizains veido modeļa estētisko stilu. Automobiļa virsbūvei raksturīgas precīzas līnijas, un tās kvalitāte ir izcelta ar izteiksmīgām krāsām. Automobiļa LED lukturi ar savu individuālo dizainu izceļ MINI Aceman starp citiem MINI modeļiem.

Jaunais pilnībā elektriskais MINI Aceman

Jaunais MINI ar zīmolam raksturīgo dizainu

Panorāmas stikla jumts nodrošina papildu gaismu un salonā veido plašu atmosfēru. Interjera dizaina stilu atspoguļo izliektās paneļa virsmas, kas pārklātas ar adītu materiālu. Tas piešķir interjeram mājīgu raksturu ar izteikti akcentētiem krāsu kontrastiem. Viegli kopjamie, daudzpusīgie materiāli, kas aptver arī iekšdurvju apdari, ir izgatavoti no pārstrādāta poliestera. Augstas kvalitātes aprīkojumu papildina ērti sēdekļi, nodrošinot piecas sēdvietas ietilpīgajā automobilī.

Mūsdienīgs braukšanas komforts

Pateicoties inovatīvām tehnoloģijām, OLED displejs piešķir interjeram papildu izteiksmīgumu. Inovatīvā MINI operētājsistēma – MINI Operating System 9 – ļauj visas braukšanas funkcijas intuitīvi vadīt ar pieskārienu vai balss palīdzību. MINI Aceman divi projektora bloki nodrošina īpašu izgaismotu grafiku ar dažādiem elementiem un krāsām uz instrumentu paneļa. Kopā ar grafiskiem elementiem OLED displejā automobiļa pasažieri MINI Aceman salonā var izbaudīt ērtu braukšanas pieredzi.

Jaunais pilnībā elektriskais MINI Aceman

Vienkāršota saziņa ar jauno MINI balss asistentu

Zīmola pirmo pilnvērtīgo balss asistentu var aktivizēt, sakot “Hey MINI!”. Alternatīvi ir pieejama arī stūres poga, kas aktivizē balss asistentu. Pateicoties uzlabotai runas atpazīšanai, saziņa ar virtuālo ceļojuma partneri ir īpaši ērta un intuitīva. Navigāciju un daudzas citas automobiļa funkcijas var vienkārši un ērti vadīt, izrunājot attiecīgo komandu.

Uzlabotas palīgsistēmas palielina drošību

Driving Assistant Plus nodrošina MINI Aceman ar papildu vadīšanas un joslas asistentu. Pateicoties ultraskaņas sensoriem un četrām Surround View kamerām, MINI Aceman spēj precīzāk identificēt brīvas stāvvietas, automātiski uzsākot novietošanas manevrus. Savukārt jaunā tālvadības funkcija Remote Parking Assistant Pro, kas pieejama kā papildaprīkojums, ļauj novietot transportlīdzekli, izmantojot viedtālruni. Šī funkcija ļauj MINI Aceman automātiski izbraukt no stāvvietas, atvieglojot iekāpšanu transportlīdzeklī, ja vieta sānos ir ierobežota.

Jaunais pilnībā elektriskais MINI Aceman

Elektrisks un efektīvs

MINI Aceman ir pieejams tikai ar pilnībā elektrisku piedziņu, kas dod iespēju pārvietoties neradot izmešus. Pārdošanā pieejami MINI Aceman E ar elektroenerģijas patēriņu 14,7 – 14,1 kWh/100 km, kā arī MINI Aceman SE ar elektroenerģijas patēriņu 14,8 – 13,9 kWh/100 km. MINI Aceman E ar vienu uzlādi spēj nobraukt 310 km, savukārt MINI Aceman SE – 406 km. Ātrās uzlādes stacijā tas ļauj akumulatoru uzlādēt no 10% līdz 80% nedaudz mazāk kā 30 minūšu laikā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top