Tehnoloģijas

Jeep Wrangler ieguvis vienu no prestižākajiem ģimenes SUV tituliem

Jeep Wrangler ieguvis vienu no prestižākajiem ģimenes SUV tituliem

Jeep Wrangler Rubicon triumfējis kategorijā “Labākais ģimenes SUV apvidus braukšanai” izdevuma What Car? Gada auto konkursā 2024. Pārliecinoši pārspējot konkurentus, leģendārais modelis tika augstu novērtēts par spēju uzturēt zīmola bezceļa izcilnieka reputāciju.

“Daži zīmoli laika gaitā zaudē savas īpašās iezīmes, taču Wrangler Rubicon parāda, ka braukšana pa bezceļu joprojām ir Jeep būtība,” saka Stīvs Hantingfords, žurnāla What Car? redaktors. “Mūsu jaunākajā 4×4 supertestā Rubicon bija praktiski neapturams. Tas pārbrauca visgrūtākos šķēršļus, kādus vien varējām atrast, un pārspēja visus konkurentus. Tas ir apvidus auto, kas patiešām spēj braukt praktiski visur.”

Jeep Wrangler ieguvis vienu no prestižākajiem ģimenes SUV tituliem

What Car? Magazine, viens no prestižākajiem auto izdevumiem Apvienotajā Karalistē, ir plaši zināms ar saviem apskatiem un augstas klases žurnālistiku. Gada laikā What Car? eksperti testē simtiem automobiļu un 12 mēnešu perioda noslēgumā izvēlas labākos spēkratus katrā kategorijā.

Wrangler Rubicon ir Jeep zīmola bezceļa čempions. Tas pārstāv zīmola mantojumu kā izcils apvidus auto, kurš apvieno perfektu manevrētspēju, gatavību pārvarēt viskomplicētākos šķēršļus, izcilu klīrensu un saķeri, kā arī spēju pārvarēt ūdens šķēršļus.

Modeļa veiktspēju nodrošina divlitrīgs četru cilindru turbodzinējs ar 272 ZS jaudu un 400 Nm griezes momentu pie 3000 apgr./min, un tas ir aprīkots ar Auto Start-Stop sistēmu un astoņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu.

Jeep Wrangler ieguvis vienu no prestižākajiem ģimenes SUV tituliem

Ar uzlabotu veiktspēju Wrangler ir gatavs jebkādiem braucieniem – tas ir aprīkots ar modernākajām palīgsistēmām, Gorilla Glass vējstiklu un aizkaru tipa drošības spilveniem. Savukārt Uconnect infoizklaides sistēma ļauj baudīt ērtu un patīkamu braucienu neatkarīgi no ceļa garuma.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top