Tehnoloģijas

Kā iepriecināt māmiņu Mātes dienā?

Kā iepriecināt māmiņu Mātes dienā?

Maijs ir ne tikai pirmo silto pavasara dienu nesējs, bet arī laiks, kad iepriecināt ikkatru māmiņu. Katru gadu pirms otrās maija svētdienas domās klīst idejas, kā šoreiz iepriecināt savu māmiņu. Iespējas ir daudz un dažādas, taču svarīgākais ir paturēt prātā dāvanas saņēmēja vajadzības un vēlmes, lai iepriecinātu neatkarīgi no sagādātā pārsteiguma lieluma.

Pieredze, kas paliks atmiņā

Reizēm, kad materiālas dāvanas nav nepieciešamas, vislabākais variants ir uzdāvināt kādu atmiņā paliekošu pieredzi. Tāpēc svarīgi paturēt prātā, ko dāvanas saņēmējam patīk darīt vai gribētos pamēģināt.

Viens no variantiem, ko novērtēs katra māmiņa, ir relaksējoša atpūta. Šajā ziņā iespējas ir dažādas – gan mājas apstākļos lietojami spa procedūru līdzekļi, gan arī masāža pie speciālista vai kādas sen gaidītas spa procedūras apmeklējums. Laiku tikai un vienīgi sev novērtēs jebkura māmiņa, tāpēc ķermeni uzmundrinoša pieredze būs piemērota dāvana.

Netrūkst arī māmiņu, kas vēlas izmēģināt jaunas un negaidītas pieredzes. Šim nolūkam varētu noderēt dažādas aktivitātes pie dabas, kā brauciens ar laivām vai kalna velosipēdu. Tāpat var doties ceļojumā uz kādu neredzētu vietu Latvijā vai sen lolotu atpūtu ārzemēs. Pašām bezbailīgākajām māmiņām varētu patikt arī lēciens ar gumiju vai izpletni, kas noteikti būs neaizmirstams un atmiņā paliekošs notikums.

Arī restorānus neviens nav atcēlis. Vasaras sezonai tuvojoties, neskaitāmi restorāni un kafejnīcas piedāvā jaunas un garšas kārpiņām pārsteidzošas ēdienkartes, kas būs patīkama pārmaiņa no ikdienas un ļaus iepazīt jaunu garšas pasauli.

Sen lolotas ierīces

Pārdomāta dāvana būs noderīga vai sen kārota lieta, kas atvieglotu dažādus ikdienas uzdevumus. Bieži vien roka neceļas sev iegādāties vajadzīgas un vēlamas ierīces, jo šķiet, ka bez tām var arī iztikt. Ja ir zināms, ko māmiņa jau sen vēlas, bet pati sev nepirktu, tad jādāvina tieši tas!

“Viena no ērtākajām un vēlamākajām lietām, ko daudzi vēlas iegādāties ir bezvadu austiņas. Kaut gan piedāvājuma sortiments ir ļoti plašs un atbildīs katrai cenas kategorijai, bieži vien šķiet, ka bez tām var arī iztikt, jo iepriekšējās austiņas ar vadu vēl kalpo salīdzinoši labi. Taču bezvadu austiņas piedāvā plašāku funkciju klāstu, kas būs īpaši noderīgs aizņemtajām māmiņām, kurām abas rokas vienmēr ir nepieciešamas un apnicīgi vadi traucē pievērsties veicamajam uzdevumam. Tādas funkcijas, kā trokšņu slāpēšana un pieskārienu vadība Huawei FreeBuds bezvadu austiņās nodrošina ērtu zvanu atbildēšanu un dziesmu pārslēgšanu, lai brīžos, kad rokas ir aizņemtas, būtu ērti un ātri veikt vajadzīgās darbības,” skaidro Mikus Tillers, Huawei produktu apmācību vadītājs Latvijā.

Tāpat, apzinoties māmiņas vēlmes, noderīgas dāvanas būs arī jauni matu veidošanas līdzekļi, sen tīkoti palīgi dārzā vai gudrie aksesuāri kā viedpulkstenis ar dažādām veselības uzraudzības funkcijām.

Pašu rokām taisīts

Kad šķiet, ka māmiņai jau viss ir, tad vienmēr sirdi sildoša dāvanu būs kaut kas paša rokām darināts. Mūsdienās iespējas ir plašas un ikkatrs spēs sagatavot kaut ko īpašu, pat ja šķiet, ka radošais talants nav piešķirts.

Paša taisīta apsveikuma kartiņa vai mīļāko bērnības fotogrāfiju un video izlase būs patīkams pārsteigums jebkurai māmiņai. Tās var skaisti noformēt, ievietojot dāvanu kastē un aprakstot ar mīļiem sveicieniem. Kad dāvanas saņēmējs dzīvo citā pilsētā vai valstī, talkā nāk dažādi digitālie rīki, kā, piemēram, lietotne un mājaslapa Canva, kas sniedz plašu iepriekš sagatavotu apsveikumu un video veidņu klāstu, vai mūzikas straumēšanas vietnes, kurās var apkopot īpaši savai māmiņai paredzētu dziesmu izlasi, ko klausīties garo pastaigu vai atpūtas laikā. Tādā veidā arī māmiņu, ko nav iespējams satiks Mātes dienās, varēs apsveikt unikālā un iepriecinošā veidā.

Šajos svētkos svarīgi pārdomāt galveno un iepriecināt katram savu māmiņu tā, lai vairotu prieku un patīkamas atmiņas.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top