Valūtas

Kas ir Bitcoin Diamond?

Tie, kuri domā, ka esam beiguši ‘apspēlēt’ savādos Bitkoina nosaukumus, tad viņiem nāksies vilties. Proti, tūlīt jau tiks laista klajā jaunā Bitcoin Diamond valūta, un tā būs vēl viena jauna iespēja esošajiem Bitkoina lietotājiem iegādāties jaunu valūtu. Mēs skatāmies pozitīvi uz šo ideju, kā smejies, vēl ir daudz dārgemetālu, kuru nosaukumus mēs vēl varēsim izmantot valūtai. Varbūt ideja par šādiem valūtas nosaukumiem izskatās nedaudz bērnišķīga, bet, ja cilvēki var ar šo valūtu pelnīt naudu, tad domājams, ka neviens nesūdzēsies par to.

BITCOIN DIAMOND IR UZ KONFIDENCIALITĀTI BALSTĪTA VALŪTA

Jaunās valūtas forma visādā ziņā atšķiras no Bitkoina. Cilvēkiem nevajadzētu būt pārsteigtiem par jaunas valūtas ieviešanu, jo esošais Bitkoins nav perfekta valūta. Daudzus gadus Bitkoinam tika pievērsta liela uzmanību, jo tā ir pirmā un nozīmīgākā savas paaudzes kriptovalūta, taču vēl pastāv daudzas problēmas, kas būtu jāatrisina saistībā ar to. Pirmkārt, lietojot Bitkoinu, netiek nodrošināta personu anonimitāte vai konfidencialitāte. Daudziem cilvēkiem šī problēma, visticamāk, ir ļoti būtiska un to ir nepieciešams atrisināt tieši šobrīd.

Bitcoin Diamond, ir viens no radikālajiem jauninājumiem kriptovalūtas jomā, kas konfidencialitātes un anonimitātes problēmu var atrisināt. Drīzumā šis altkoins nāks klajā, kad Bitkoina tīklam būs 495,866 bloki. Laikā, kad jau lasīsiet šo rakstu, šo tīkla bloku jau būs atklājuši maineri. Šis ir trešais nozīmīgākais kriptovalūtas jauninājums, kuru bitkoineriem būs iespēja šogad iegūt, neskaitot B2X monētas, kas atbalsta SegWit2x. Noteikti šis gads ir bijis ienesīgs bitkoineriem daudzējādā ziņā.

Vissvarīgākais ir tas, ka Bitcoin Diamond nodrošinās konfidencialitāti. Šķiet, ka šīs valūtas izstrādātāji ir veiksmīgi atklājuši veidu, kā kodēt veikto darījumu un summu daudzumu. Tas izklausās nedaudz līdzīgi kā ar Monero valūtu, taču diez vai Bitkoin Diamond ieviešanas process ir uz pusi tik izdevies. Šim altkoinam ir vēl jānodrošina GitHub repo, bet tas var mainīties, kad tiks atrasts atbilstošais bloks Bitkoina tīklā.

Bitkoin Diamond valūtas ieviesēji lepojas ar to, ka tiks nodrošināta iespēja ātri veikt darījumus, pateicoties 8MB bloka izmēram. Tas nozīmē, ka šajā gadījumā jaunā valūta ir nokopējusi kādu no Bitkoina kodiem. Ķēdes mērogošana vienmēr būs apstrīdams jautājums, jo ir daudz iemeslu, kāpēc tas nav ilgtermiņa risinājums. Tajā pat laikā tas var mazināt uz kādu laiku tīkla pārslodzi, līdz tiks atrasts labāks risinājums. Neizskatās, ka Bitkoins plāno palielināt bloku kapacitāti.

Ir diezgan satraucoši tas, vai apritē būs iespējami 210 miljoni BCD. Tas ir 10 reizes lielāks daudzums nekā bitkoiniem, ņemot vērā to, ka nepastāv radikālas izmaiņas protokolā. Tas ir vēl viens altkoins, kas balstās uz bitkoina veiksmi, lai īsā laikā nodrošinātu lielu peļņu. Tas izmanto X13 mainera algoritmu, līdz ar to būs darbs maineriem. Pārsteidzošā kārtā, Bitcoin Diamond arī atbalsta SegWit, kā apgalvots mājas lapā. Bitkoin Diamond ir diezgan ievērojams jauninājums, taču diez vai šī valūta aizvietos bitkoinu vai kļūs nozīmīgāka par to.

Mājas lapā ir arī minēts, ka vairākas biržas atbalstīs Bitcoin Diamond. Tas ir ļoti aizdomīgi, jo norāda uz to, ka biržas īpašnieki ir vienojušies ar šiem izstrādātājiem, lai iegūtu ātru peļņu. Vēl nav zināms, vai Huobi, OKEX, un ZB.com atbalstīs šo valūtu. Turklāt esošo atbalstītāju saraksts arī šķiet diezgan aizdomīgs.  BitGo nav norādījis, vai atbalstīs vēl kādu valūtu, un noteikti tā nebūs Bitkoin Diamond. Uzmanieties no šī projekta, kamēr ap to valda dažādas neskaidrības.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top