Bez tēmas

Kas ir Contract Vault?

Kas ir Contract Vault

Viedie līgumi ir nenovērtējams papildinājums blokķēdes tehnoloģijas un kriptovalūtas nozarei. Contract Vault mērķis ir turpmāk attīstīt šo konceptu. Projekta komandas galvenā prioritāte ir padarīt viedos līgumus Ethereum blokķēdē ikvienam ērti pieejamus.

Kāpēc Contract Vault pastāv?

Lai arī daudzus cilvēkus interesē viedie līgumi, tiem vēl ir nepieciešami dažāda veida uzlabojumi. Contract Vault vēlas pielīdzināt viedos līgumus juridiskiem  līgumiem, jo pašlaik viedie līgumi nav juridiski saistoši. Projekta komanda pievērsīs īpašu uzmanību viedo līgumu izveidei, pārvaldībai un integrācijai blokķēdē.

Kā tas tieši darbojas?

Lai arī viedo līgumu koncepts varētu šķist ļoti labs, ir daudz kas vēl darāms, lai tie būtu pieejamāki un ērti izmantojami. Šajā ziņā ir domāts par līguma veidnēm, taču šo risinājumu arī vēl ir nepieciešams attīstīt. Ir jāatzīst,  ka viedo līgumu pielāgošana un pārveidošana tomēr paliek nozīmīga problēma. Tāpat arī ir jāuzsver, ka jaunu veido līgumu veidošana ir sarežģīta un neefektīva, it īpaši attiecībā uz juridiskiem aspektiem. Kāds varētu pat apgalvot, ka visviedākie līgumi nav nemaz tik viedi, bet tam atkal noteikti atradīsies savi oponenti.

Viens no aspektiem, ko daudzi nav ievērojuši ir tas, ka viedie līgumi nav juridiski saistoši. Contract Vault projekta komanda vēlās atrisināt šo problēmu, ļaujot lietotājiem veidot savas pielāgojamas viedo līgumu veidnes. Turklāt lietotājiem būs arī pieeja pie jau gatavām verificētām un juridiski atbilstošām veidnēm, uz kuru pamata būtu iespēja daudz ērtāk veidot viedos līgumus. Juristi sniegs padomus un nodrošinās pieeeju sadarbības rīkiem, lai padarītu šo projektu daudzpusīgāku.

Ir gan jāatzīst, ka jaunā platforma būs vairāk domāta juridiskām firmām, uzņēmumiem, juristiem un viedo līgumu izstrādātājiem. Projekta komanda ir pārliecināta, ka viņu viedos līgumus varēs izmantot praktiski jebkādiem mērķiem, kas ir diezgan ambiciozi.

VLT tokens

Contract Vault platformai ir arī savi tokeni, projekta komanda ir izstrādājusi VAULT tokenus, kuru nosaukums saīsinājumā ir VLT. Šos tokenus varēs izmantot darījumu veikšanai Contract Vault platformā. Turklāt tokeni rosinās satura vedotājus nodrošināt augstas kvalitātes līgumus.

Contract Vault platformas nākotne

Juridiski saistošu viedo līgumu izveidē noteikti būs jāiegulda liels darbs. Pašlaik Contract Vault projekta komandas galvenais mērķis ir nodrošināt tokenu tirdzniecību. Otrā pūļa turdzniecība tiks uzsākta jūnijā. Pašlaik nav nekas sīkāk zināms par projekta komandas tālākiem plāniem, tomēr būtu jāpievērš uzmanība tam, kā tiks īstenoti jau esošie solījumi attiecībā uz platformas funkcionalitātes nodrošināšanu.

Contract Vault platforma contractvault.io

Video par Contract Vault

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top