Bez tēmas

Kas ir Crumbs?

Crumbs platforma

Daudzi cilvēki vēlas ienākt kriptovalūtas pasaulē, izmantojot ērtus investīcijas risinājumus. Jaunā Crumbs platforma piedāvā šādu iespēju. Šobrīd lietojumprogramma darbojas beta versijā un to var lejupielādēt Apple lietojumprogrammu veikalā.

Crumbs koncepts

Kriptovalūtas iegāde daudziem cilvēkiem joprojām sagādā dažāda veida problēmas. Lai arī centralizētās kriptovalūtas maiņas platformas ir ērti lietojamas, tomēr kopumā process nav nemaz tik vienkāršs. Crumbs platforma šajā ziņā atšķiras no citām platformām. Viens no labākajiem Crumbs projekta piedāvājumiem ir iespēja lietotājiem lietojumprogrammas mobilajā versijā pirkuma atlikumu pārvērst kādā no atbalstītajām kriptovalūtām.

Kā darbojas projekta ideja?

Atlikuma konvertēšanas iespējas nodrošināšana dažāda veida kriptovalūtās nav viegls uzdevums. Crumbs vēlas piedāvāt platformas lietotājiem šādu iespēju, noapaļojot pirkuma vērtību, kas tika veikta ar piesaistītajām kredītkartēm un debetkartēm. Maiņas pārpalikums automātiski tiks konvertēts 10 atbalstītajās kriptovalūtās. Šis process nav vienkāršs un, iespējams, tā nav pati atbilstošākā metode, kas varētu palīdzēt lietotājiem iegūt dažāda veida kriptovalūtu poftfeli vienā dienā.

Vēl viena iespēja ir atkārtoti iegādāties kriptovalūtu, izmantojot Crumbs platformu. Platformas lietotāji tāpat var izveidot noteiktu plānu, pēc kura viņi vēlas iegādāties atbalstītās kriptovalūtas, un mobilā lietojumprogramma Crumbs parūpēsies par visu pārējo. Tā ir otra sistēma, kas šķiet varētu labi darboties, lietotājiem piedāvājot vairāk iespēju, kas ir ļoti vieda stratēģija.

Crumbs arī ļauj lietotājiem veikt papildu ieguldījumus kriptovalūtā, kad vien tas ir nepieciešams. Tas ietver sevī iespēju iegādāties jebkuru no atbalstītajām kriptovalūtām, kas tā teikt, var veicināt “impulsīvu pirkšanu”. Crumbs vēlās platformas lietotājiem nodrošināt ērtību, kas varētu piesaistīt arvien vairāk cilvēku.

Nākotnes plāni

Šonedēļ Crumbs komandas darba rezultāti liecināja par nozīmīgu pavērsienu. Tika laista apritē iOS lietojumprogramma saskaņā ar esošajiem beta versijas noteikumiem, kas nozīmē, ka ASV iedzīvotāji tagad var piekļūt šim pakalpojumam. Tomēr atsevišķiem štatiem kā Alabamai, Konektikutai, Illinoisai, Vašingtonai un Teksasasai vēl nav nodrošināta piekļuve lietojumprogrammas beta versijai, tāpat arī jaunā programma pagaidām nav starptautiski pieejama. Atliek vien mazliet pagaidīt

Crumbs platformas mājaslapa crumbsapp.com

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top