Snip

Kas ir Snip?

Kas ir Snip platforma

Šobrīd sabiedrībai nodrošinātās ziņas un informācija ne vienmēr ir objektīva. Tas ir tādēļ, ka masu informācijas līdzekļus kontrolē konglomerāti, kuriem ir liela kontrole pār to, kādu infomāciju ir jāpublicē. Tā rezultātā šobrīd mēs dzīvojam pasaulē, kurā lielākoties valda dzeltenās preses informācija un “klikšķu ēsmas” raksti.  

Snip ir jauna decentralizēta ziņu platforma, kuru pārvalda tās atbalstītāji un lietotāji. Ikviens var izmantot platformā piedāvātos pakalpojumus un publicēt ziņas un rakstus, kas viņiem šķiet svarīgi. Ziņu publicētājiem tiek piešķirta atlīdzība tokenu veidā atkarībā no ziņojuma vai komentāru popularitātes.

Tātad būtībā Snip ir ziņu platforma, kuru pārvalda tās lietotāji un kurā tiek pubicēti dažādi raksti – gan jaunākās ziņas, gan arī izklaidējoša satura informācija.

Ir nozīmīgi arī piebilst, ka katra platformas lietotāja publicētais informācijas saturs tiek personalizēts, izmantojot atklātā avota jaunumdevas algoritmu. Lasītājiem ir iespēja pielāgot ziņu saturu atbilstoši savai izvēlei un vēlmēm. Platformā ir iespējams izvietot:

 • Neliela satura ziņu rakstus;
 • Liela apjoma informāciju;
 • Vizuāla satura informāciju.

Īss pārskats par Snip projektu

 • Pateicoties tam, ka jaunais projekts ir balstīts uz informācijas satura caurspīdīgumu un decentralizētas platformas veidu, Snip neļauj nevienam lietotājam kļūt par patiesības šķīrējtiesnesi.
 • Platforma nodrošina nefiltrētu ziņu saturu un to neaizēno galveno mediju kanālu neobjektivitātes lēca.
 • Platformas lietotāji var brīvi pārskatīt un izvietot jebkura veida informācijas saturu bez trešās puses uzraudzības.
 • Snip platformā var tikt publicēta un uzglabāta jebkura veida nosacījumiem un standartiem atbilstoša satura informācija.

Platformas galvenās īpašības

Viens no galvenajiem aspektiem, kas ļauj Snip platformai izcelties starp līdzīgām platformām ir tās decentralizētā struktūra. Ņemot vērā to, ka platformai nav redaktora, tajā tiek brīvi publicēta jebkāda veida un satura informācija bez īpašas atļaujas vai apstiprinājuma.

Snip platformā ir pieejama informācija par dažādām tēmām:

 • Politiku— vietējā un starptautiskā mēroga informācija;
 • Tehnoloģiju—objektīvas ziņas par jaunāko digitālās tehnoloģijas attīstību visā pasaulē;
 • Sportu— futbols, basketbols, krikets;
 • Citas interešu jomas — māksla, filosofija, utt.

Paredzētais projekta plāns (no oficiāla informācijas avota)

Ir nozīmīgi arī piebilst to, ka platformā ir iespējams publicēt jebkāda apjoma rakstus, savukārt lasītāji var izvēlēties tieši kurus rakstus viņi vēlas lasīt.

Platformas darbību pārvalda tās lietotāji, kuri publicē savus stāstus, ziņas un piedalās konstruktīvās aktivitātēs, piemēram, balsošanā par labāko stāstu, iesaistās diskusijās un saņem atlīdzību par savu ieguldījumu tokenu veidā.

Tā kā liela loma tiek piešķirta platformas lietotāju sniegtajai atgriezeniskai saitei, autori tiek rosināti nodrošināt augstas kvalitātes materiālu. Balsošanas mehānisma sistēma palīdz personalizēt lietotāju publicēto materiālu, nodrošinot jaunumdevumu, kas ir pielāgots katra lietotāja personīgajām vēlmēm un prasībām.

Kā Snip platforma darbojas

Lai publicētu informāciju Snip platformā, ziņām ir jābūt oriģinālām un ir jānodrošina atbilstoša līmeņa ieskats sniegtajos jaunumos. Saskaņā ar uzņēmuma sniegto informatīvo ziņojumu, plaģiarizētais materiāls paliek IPFS tīklā un to nav atļauts izvietot galvenajā saskarnē. Ja šāda situācija rodas, informācijas izvietotājs par to tiek informēts un viņam tiek lūgts veikt izmaiņas sniegtajās ziņās un iekļaut attiecīgās atsauces.

Ja sniegtais informatīvais materiāls lielā mērā līdzinās iepriekš publicētajam ziņu rakstam, ziņu izvietotājam tiek lūgts noteikt, cik lielu procentuālo ienākumu daļu viņš vēlētos piešķirt autoram, uz kura sniegtajām ziņām ir bijusi atsauce – pamatā ir noteikta 10% standarta likme.

Pateicoties šim unikālajam ienākumu sadales modelim, tiek stimulēta žurnālistikas jaunrade un ziņu sniedzējiem, autoriem tiek dota iespēja gūt ienākumus.

Snip akreditētajām pusēm nodrošina API un paraugu datu kopas, lai varētu pārbaudīt savus algoritmus.

Platformā ir iespējamas šādas funkcijas:

 • Raksta publicēšanas datuma norādīšana;
 • Raksta atslēgvārdu, nosaukumu, apjoma noteikšana;
 • Lietotāju pozitīvās vai negatīvās atbildes reakciju sniegšana;
 • Iespēja sniegt savus komentārus par publicētajiem rakstiem;
 • Informācijas sniedzēju un to sekotāju saraksta izveide;
 • Metadatu nodrošināšana, ieskaitot sekotāju skaitu, lokāciju un izvēlēto valodu.

Īsumā par tokenu

Platformā transakcijas tiek veiktas, izmantojot SnipCoin tokenus.

Šis tokens ir saistīts ar esošo ekosistēmu un tas tiek izmantots, lai nodrošinātu atlīdzības informācijas sniedzējiem, kā arī dažādu pakalpojumu moduļu veidotājiem.

Kopumā tiks izstrādāti 10,000,000,000 (desmit biljoni) SnipCoins tokeni. Sākumā tiks nodrošināti 2,100,000,000 SnipCoins tokeni, kas būs paredzēti pārdošanai sākotnējā monētas piedāvājuma posmā. Vadoties pēc sniegtajām ziņām, liela daļa platformas ienākumu (SnipCoin tokenu formā) tiks atvēlēti maininga fondam, un neliela daļa ienākumu pāries uz mātes uzņēmumu.

Par uzņēmumu

Rens Rehmans ir Snip uzņēmuma dibinātājs un izpilddirektors.  Vadoties pēc viņa sniegtās informācijas Linkedin profilā, Rens ir absolvējis Talpiot koledžu un ir specializējies šādās jomās:

 • Programmatūras izstrāde
 • Produktu menedžments
 • Komandas vadība

Rani Horevs ir atbildīgs par visām uzņēmuma tehniskajām darbībām. Rani ir liela pieredze zinātniski pētnieciskajā darbā, viņš ir darbojies datu zinātnes un pētniecības menedžmenta jomā.

Ofirs Avigads ir uzņēmuma mārketiga daļas direktors. Pirms viņš pievienojās Snip uzņēmuma darbinieku komandai, viņš bija Credex uzņēmuma līdzdibinātājs  un direktors uzņēmumā Jolt.us.

Pārskats

Šajā laikmetā, kad daudziem ir pieejama tikai neobjektīva informācija, Snip uzņēmuma mērķis ir nodrošināt sabiedrībai caurspīdīga profila platformu, kurā tiks nodrošināta nefiltrēta un neizmainīta satura informācija.

Ja vēlaties darboties Snip platformā, ziņas par sākotnējo monētu piedāvājumu var iegūt uzņēmuma oficiālajā mājas lapā.

Snip platformas mājaslapa snip.network
Snip ziņu platforma snip.today

Video kas ir Snip

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top