Visas ziņas

Konference par blokķēdes tehnoloģijas nozari un kriptovalūtām Baltkrievijā

Blockchain & Bitcoin Conference Belarus

10. oktobrī Minskā notiks Blockchain & Bitcoin Conference Belarus konference. Pasākums galvenokārt būs veltīts blokķēdes tehnoloģijai un kriptopvalūtai. Konference apvienos labi zināmus nozares ekspertus, blokķēdes tehnoloģijas entuziastus, jaunos un jau pieredzējušos uzņēmējus. Šāda veida pasākums notiks otro reizi. Pirmo reizi pasākumu apmeklēja vairāk nekā 400 cilvēku, kurā uzstājās dažādi eksperti no piecām valstīm.

Digitālā politika Baltkrievijā

Sakarā ar parakstīto dekrētu “Par digitālās ekonomikas attīstību”, kopš 28. marta valsts ir legalizējusi kriptovalūtas apriti Augsto Tehnoloģiju Parkā. Baltkrievijas premjerministrs Andrejs Kobjakovs norādīja, ka, ja šī pieredze būs veiksmīga, tad šāda prakse tiks piemērota visā valstī.

Saskaņā ar jauno likumdošanu, Baltkrievijā kriptovalūtas ieguve netiek uzskatīta par biznesu, un tāpēc tai netiks piemēroti nodokļi līdz pat 2023. gada 1. janvārim. Turklāt valstī tiek nodrošināta cenas ziņā izdevīga elektroenerģija, kas ir ļoti piemērota kriptovalūtas ieguvei.

Valsts pievērš lielu uzmanību IT sektora attīstībai: valdība ir apstiprinājusi digitālās bankas stratēģijas attīstību no 2016–2020 gadam. Turklāt Baltkrievijas Republikas Ministru padomes biedri norāda, ka informācijas tehnoloģijām 2018. gadā vajadzētu kļūt par ekonomikas attīstības galveno fokuspunktu Pašlaik valdības mērķis ir radīt iespējami labvēlīgus apstākļus IT uzņēmumu darbībai valstī. Konferences dalībnieki apspriedīs iespēju īstenot šādu plānu un esošos priekšnoteikumus tam.

Konferencē galvenokārt uzmanība būs pievērsta juridiskiem jautājumiem:

  • parakstītā dekrēta “Par digitālās ekonomikas attīstību” pirmo sešu mēnešu rezultāti;
  • Baltkrievijas tiesu prakses īpatnības attiecībā uz blokķēdes tehnoloģijas  risinājumiem, kriptovalūtas ieguvi un ieguldījumiem kriptovalūtā;
  • likumdošanas izmaiņas un politika ārvalstu IT uzņēmumiem.

Programmā ir paredzētas prezentācijas par blokķēdes tehnoloģijas risinājumiem un viedajiem līgumiem: no to pielietojuma jomas līdz decentralizētu lietojumprogrammu un platformu izstrādei.

Turklāt konferences dalībnieki uzstāsies ar prezentācijām par kriptovalūtu: tiks pievērsta uzmanība jaunākajām tendencēm kriptovalūtas tirgū un tokenizācijai, kā arī konferences dalībnieki dalīsies savās nākotnes prognozēs par kriptovalūtas nozari.

Tā pat tiks apskatīti jautājumi par sākotnējo koinu piedāvājumiem, eksperti apspriedīs nozares ziņas, jaunākās tendences un sākotnējo koinu piedāvājumu kampaņu perspektīvas Baltkrievijā.

Konferencē būs arī paneļu diskusijas, kurās piedalīsies speciālisti no dažādām valstīm un nozarēm.

Viss par sadarbību

Pasākumā būs arī iespējams apmeklēt izstāžu zāli. Izstādē būs apskatāmi dažādu kompāniju stendi, kuras pārdod kriptovalūtas ieguves iekārtas, blokķēdes programmatūru, kā arī citus produktus un pakalpojumus.

Konferences dalībnieki varēs izprast konkrētu produktu darbības koncepciju, uzzinot nepieciešamo informāciju no kompānijas pārstāvjiem. Ja risinājums būs piemērots biznesam, būs iespēja nekavējoties vienoties par sadarbību.

Konferences vieta un organizatori

Paredzētā konference Minskā ir daļa no Starptautisko konferenču sērijas par blokķēdes tehnoloģiju un bitkoiniem, ko organizē Smile-Expo.

2018. gadā šo konferenču sērijā kopumā ietilps 25 pasākumi. 17 pasākumi no tiem jau ir notikuši Austrālijā, Somijā, Izraēlā, Filipīnās, Francijā un citās valstīs. Tuvākie no tiem būs Zviedrijā, Azerbaidžānā un Šveicē.Blokķēdes tehnoloģijas un bitkoinu konference notiks DoubleTree Hiltona viesnīcā Minskā, tā ir moderna viesnīca netālu no pilsētas vēsturiskā centra.

Konferences programma jau ir izstrādāta. Sīkāka informācija ir pieejama vietnē Blockchain & Bitcoin Conference Belarus.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top