Pasākumi

Konkursa Startup Award uzvarētājam — 30 000 eiro balva no Huawei

Konkursa Startup Award uzvarētājam — 30 000 eiro balva no Huawei

Huawei Finland, pasaulē ievērojamākā jaunuzņēmumu pasākuma Slush galvenais partneris, pasniegs 30 000 eiro naudas balvu uzņēmumam, kas uzvarēs Huawei konkursā Startup Award. Turklāt uzvarētājs saņems arī piekļuvi platformai Huawei Cloud, varēs tikties ar Huawei investīciju nodaļas pārstāvjiem, kā arī tam būs pieejams kompānijas mentoru atbalsts startapa izaugsmei.

Es vēlos pateikties Slush organizatoriem par mūsu nevainojamo sadarbību šajā projektā. Uzņēmums Huawei vienmēr ir atbalstījis jaunuzņēmumus un daudzos reģionos visā pasaulē ir izveidojis uzņēmējdarbības atbalsta platformas. Mēs priecājamies par iespēju turpināt šo ceļu Somijā. Jaunuzņēmumi ir liela nākotnes potenciāla vēstneši, un to atbalstīšana ir vērtīgs ieguldījums ekonomikā kopumā”, – norāda Huawei Finland vadītājs Je Feivei (Ye Feiwei).

Huawei konkursa Startup Award nolūks ir noteikt labāko tehnoloģisko risinājumu, un finālam tiks izvēlēti astoņi Eiropas programmatūras izstrādes jaunuzņēmumi. Visu šo astoņu uzņēmumu pārstāvji tiksies ar Huawei vadību, lai izskatītu sadarbības un ieguldījumu iespējas, šīm kompānijām arī tiks piedāvāta piekļuve platformai Huawei Cloud. Uzvarējušais uzņēmums saņems 30 000 eiro naudas balvu un pievienosies mācību darbnīcas programmai.

Huawei jau ilgstoši investē Eiropā un plāno to darīt arī turpmāk. Mūsu mērķis ir kopā ar partneriem veidot spēcīgas un novatoriskas ekosistēmas, sniedzot jaunuzņēmumiem panākumu gūšanai nepieciešamos rīkus”, – norāda Hu Junlings (Hu Junling) no Huawei tehnoloģiju investīciju nodaļas.

Slush 2021 norisināsies Helsinku Expo centrā no 1. līdz 2. decembrim. Huawei pārstāvji tajā vadīs interaktīvas sesijas, lai palīdzētu jaunuzņēmumiem to darbībā, prezentēs tehnoloģiju jaunumus, kā arī rīkos jau minēto labāko jaunuzņēmumu konkursu. Huawei konkursa Startup Award fināls ir paredzēts ceturtdien, 2. decembrī, plkst. 13.00.

Uzņēmumi, kas vēlas piedalīties, ir aicināti pieteikties līdz š.g. 15. novembrim vietnē Typeform.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top