TV ekrānos un Kino

Arī Latvijā tiešraidē varēs vērot Fjūrija un Vaita cīņu straumēšanas platformā “Viaplay”

Arī Latvijā tiešraidē varēs vērot Fjūrija un Vaita cīņu straumēšanas platformā “Viaplay”

Straumēšanas platformā “Viaplay” ekskluzīvi 23.aprīlī varēs vērot Pasaules Boksa padomes (WBC) supersmagā svara cīņu par titulu starp Taisonu Fjūriju (Tyson Fury) un Dilinu Vaitu (Dillian Whyte). Paredzams, ka klātienē Londonas Vemblija stadionā vēsturisko cīņu noskatīsies rekordliels 100 tūkstošu līdzjutēju skaits, bet miljoniem cilvēku būs iespēja dueli starp abām boksa superzvaigznēm par WBC smagsvara jostu noskatīties tiešraidē. Iespējams, šī būs Fjūrija spožās un pretrunīgi vērtētās karjeras pēdējā cīņa.

Fjūrijs (31-0-1, 22 KO) piedalīsies cīņā, aizstāvot WBC čempiona titulu pēc atzinīgi novērtētajām triloģijas cīņām ar Deonteju Vailderu (Deontay Wilder), kā arī izvirzīto mērķi – aiziet neuzvarētam. Savukārt WBC pagaidu čempions Vaits (28-2, 19 KO) nesen dominēja pār Aleksandru Povetkinu, lai tagad tiektos uz lielāko titulu karjerā.

Pīters Nērelunds (Peter Nørrelund), “Nordic Entertainment Group” galvenais sporta vadītājs: “Straumēšanas platforma “Viaplay” 10 valstīs nodrošinās šīs cīņas tiešraidi līdzjutējiem un neticamo vakaru Vemblijā, kad Fjūrijs tiksies ar Vaitu vienā no gada lielākajām sporta izrādēm. “Viaplay” ir kļuvis par sporta tiešraižu smagsvaru, un mēs turpinām investēt gan raidīšanas tiesībās, gan pasaules līmeņa platformas attīstībā.”

Fjūrija un Vaita cīņa 23. aprīlī tiks iekļauts regulārajā “Viaplay” abonementā Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. “Viaplay” arī nodrošinās visu vakara cīņu programmas pārraidīšanu.

Par “NENT Group”

Nordic Entertainment Group AB” (NENT Group) piedāvā straumēšanas platformu “Viaplay” Zviedrijā, Dānijā, Norvēģija, Somijā, Islandē, Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Polijā, ASV un Nīderlandē. “Viaplay” plāno uzsākt darbību Apvienotajā Karalistē 2022.gadā, kam sekos pakalpojuma nodrošināšana Kanādā, Vācijā, Austrijā un Šveicā līdz 2023.gada beigām. “NENT Group” piedāvā straumēšanas pakalpojumus, televīzijas kanālus, radiostacijas, kā arī izveidojis producēšanas kompānijas ar mērķi stāstīt stāstus par īstām dzīvēm, tādējādi paplašinot redzējumu uz pasauli. “NENT Group” galvenā mītne atrodas Stokholmā (Zviedrijā) un akcijas tiek kotētas “Nasdaq Stockholm” (NENT B).

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top