Tehnoloģijas

Bijušais Apple izstrādātājs kopā ar Ledger izstrādā jaunu kripto maku

Ledger izstrādātajs
IPod Classic izveidotājs izgudrojis jaunu dizainu Ledger kripto makiem, balstoties uz to – kā izskatās skaidras naudas kaudzīte.

Auksto kripto maku piegādātājs Ledger paziņoja par jauno produktu, kuru kompānija rada kopā ar bijušo Apple izstrādātāju Toniju Fadellu (Tony Fadell), kurš savulaik izveidoja oriģinālo iPod.

Jauno maku izziņoja Web3 veltītā Ledger pasākumā Parīzē – produkta nosaukums ir Ledger Stax. Tiek ziņots, ka jaunajai ierīcei būs kredītkartes forma ar lielu E link displeju, Bluetooth atbalstu, bezvadu lādētāju un skārienjutīgu ekrānu.

Maka displejs būs izliekts: tā, lai “uz muguras” varētu parādīt informāciju. Ledger paziņoja, ka katru ierīci aprīkos ar magnētiem, ar kuriem aukstos makus vienu ar otru var savienot kaudzītē – tādēļ arī modelim tāds nosaukums.

Bijušais Apple izstrādātājs kopā ar Ledger izstrādā jaunu kripto maku

Fadells dizainu izstrādāja, burtiski balstoties uz skaidras naudas kaudzītes vizualizāciju. Viņš iedomājās – kā izskatītos mūsdienu naudas kaudzīte. Savienojot vairākas ierīces, tās izskatīsies līdzīgi sainim, un informācija par kontu uzreiz būs redzama uz salokāmās muguras.

Kripto maka relīze plānota 2023. gada pirmajā ceturksnī, bet produkts maksās 279 dolārus, kas ir daudz dārgāk, nekā kompānijas visas iepriekšējās ierīces – tostarp Nano X par 149 dolāriem.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top