Tehnoloģijas

LG jaunākās inovācijas izstādē CES 2023 saņem rekordlielu skaitu apbalvojumu

LG jaunākās inovācijas izstādē CES 2023 saņem rekordlielu skaitu apbalvojumu

Piedzīvojot triumfālu atgriešanos klātienē, šī gada izstādē CES®, LG Electronics (LG) saņēmis visu laiku lielāko balvu skaitu salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem, vairāk nekā 220 atzinības par uzņēmuma inovācijām sadzīves iekārtu un mājas izklaides kategorijās.

Starp nozīmīgākajiem apbalvojumiem ko LG saņēma izstādē CES 2023, bija iekārojamā Engadget Best of CES balva kategorijā “Labākā mājas teātra tehnoloģija”, kas piešķirta inovatīvajam LG SIGNATURE OLED M televizoram (modelis M3) – pasaulē pirmajam bezvadu OLED televizoram ar Zero Connect tehnoloģiju.

Šogad atzīmējot LG revolucionārā OLED televizora 10. gadadienu, globālais OLED tehnoloģiju līderis turpināja dominēt izstādē CES, iegūstot nozares augstākās balvas un pagodinājumus par savu jaunāko OLED televizoru klāstu, tai skaitā iepriekšminēto LG OLED M3, kā arī LG OLED evo G3 un C3. LG OLED evo G3, salīdzinot ar pagājušā gada modeļiem, ir pat par 70% spilgtāks. 97 collu LG SIGNATURE OLED M3 (modelis M3 pieejams arī 83 un 77 collu ekrāna izmēros) tiek uzskatīts par nākamo soli OLED televizoru tehnoloģijas attīstībā, un to ir novērtējuši lielākie tehnoloģiju izdevumi, tai skaitā CNET, Digital Trends, TechRadar, Tom’s Guide, WIRED, The Verge, USA Today, PCMag un Mashable. Jauno LG G3 sērijas OLED televizoru ar “evo” tehnoloģiju atzinīgi novērtēja arī TechCrunch, CNET, Tom’s Guide, Reviewed un BGR. PCMag Best of CES 2023 kategorijā papildus izcēla klēpjdatoru LG gram Ultraslim, atzīmējot vieglo mobilitāti.

LG jaunākās inovācijas izstādē CES 2023 saņem rekordlielu skaitu apbalvojumu

LG ledusskapja kategorijā ieguva atzinību no tādiem populāriem izdevumiem kā The Wall Street Journal, CNET, The Washington Post, WIRED, Good Housekeeping, Tom’s Guide un PCMag par savu jauno ledusskapi ar MoodUP™ tehnoloģiju. Inovatīvā sadzīves tehnika tika plaši atzīta par vienu no aizraujošākajiem CES 2023 produktiem, pateicoties tās tehnoloģiskajai pielāgošanai ar LED durvju paneļiem, kas piedāvā 190 000 krāsu kombinācijas un integrētu Bluetooth skaļruni.

LG jaunākās inovācijas izstādē CES 2023 saņem rekordlielu skaitu apbalvojumu

Patērētāju tehnoloģiju asociācijas (CTA) CES “Inovāciju balvas” programmas ietvaros vien LG ieguva 25 CES “Inovāciju balvas”, tai skaitā trīs “Labāko inovāciju balvas”, kas piešķirtas LG Transparent OLED ekrānam, LG OLED Flex un LG 65 collu UltraFine displejam OLED Pro.

Par LG Electronics Inc.

LG Electronics ir globāls inovators tehnoloģiju un plaša patēriņa elektronikas jomā, kas darbojas gandrīz visās valstīs, kurās kopumā nodarbina vairāk nekā 75 000 cilvēku. LG četri uzņēmumi – Home Appliance & Air Solution, Home Entertainment, Vehicle component Solutions un Business Solutions – 2021. gadā kopā pasaulē sasniedza tirdzniecības apjomu vairāk nekā 63 miljardu ASV dolāru apmērā. LG ir vadošais plaša patēriņa un komerciālo preču ražošanas uzņēmums, kas ražo televizorus, sadzīves tehniku, gaisa attīrīšanas risinājumus, monitorus, uzkopšanas robotus, automobiļu sastāvdaļas, un tā premium LG SIGNATURE un inteliģentie LG ThinQ zīmoli ir pazīstami visā pasaulē. Apmeklējiet vietni www.LGnewsroom.com, lai redzētu jaunākās ziņas.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top