Mainings

Maininga skripti darbojas jau arī pie izslēgta pārlūka

Maininga skripti var darboties pat tad, ja tīmekļa pārlūkprogramma ir aizvērta

Tīmekļa pārlūkprogramm skripti, ar kuriem var iegūt kriptovalūtu, šogad ir ieguvuši sliktu reputāciju. Tas galvenokārt ir saistīts ar dažādām vietnēm, kurās tiek realizēti šādi skripti, iepriekš par to nebrīdinot pārlūkprogrammas lietotājus. Tagad šķiet, ka ir vēl citas bažas saistībā ar šiem skriptiem, kas būs jāatisrisina. Šobrīd pastāv dažas modificētas skriptu ieguves versijas, kas turpina darboties, kad tīmekļa pārlūkprogramma jau ir aizvērta.

Kroptovalūtas maininga skripti turpina attīstīties

Nav pārsteidzoši, ka kriptovalūtas ieguves skripti laika gaitā attīstās. Pirmkārt bija nepieciešams ļaut ikvienam integrēt šādu kodu savā tīmekļa vietnē pēc iespējas ērtāk. Tas nozīmē, ka gandrīz katrā tīmekļa vietnē ir Monero ieguves forma, kas pēdējo mēnešu laikā ir mazinājis uzticamību kriptovalūtai. Tomēr ir jācer, ka šī koncepcija tiks uzlabota.

Iepriekš bija nepieciešams tikai aizvērt tīmekļa pārlūkprogrammu, lai atbrīvotos no šiem skriptiem, tagad tā vairs nav. Šo skriptu jaunās formas spēj turpināt ieguves procesu pat pēc tīmekļa pārlūkprogrammas aizvēršanas. To ir diezgan sarežģīti atrisināt zināmu iemeslu dēļ. Pēc pētnieku domām, šis ir vienkāršs, bet efektīvs veids, kā slepeni iegūt kriptovalūtu, vienlaikus izmantojot kāda cita datora resursus šajā procesā.

Pēdējo mēnešu laikā vairākas vietnes eksperimentē ar kriptovalūtas ieguves skriptiem. Pirate Bay ir visuzskatāmākais piemērs, taču ir arī vairāk citi negodīgāki mēģinājumi izmantot kodus. Tajā skaitā UFC straumēšanas vietne, kā arī vairākas citas platformas, kuras ikdienā apmeklē daudz cilvēku.

Jaunā tīmekļa pārlūkprogrammas metode, kas tiek izmantota, lai saglabātu skriptus pēc pārlūkprogrammas aizvēršanas, ietver slēptos uznirstošos logus. Šie logi tiek aktivizēti aiz Windows uzdevumjoslas, kas padara tos lietotājam neredzamus. Ikviens, kurš regulāri neizmanto alt-tab īsceļu, nekad neievēros, ka fonā kaut kas darbojas. Tomēr slēptie logi patērē lielu daudzumu CPU jaudas, un lietotāji var pamanīt, ka viņu datoru darbība diezgan ievērojami palēninās.

Šķiet, ka šī metode radīs daudz jaunu problēmu drošības pētniekiem. Šo jauno draudu identificēšana un apkarošana nebūs viegla. Uznirstošie logi apiet adblockeru un diezgan labi paslēpjas.  Šajā gadījumā lietotājiem rodas grūtības aizvērt uznirstošos logus, piespiedu kārtā ir jāaizver OS sistēma. Kad cilvēkiem zudīs interese par kriptovalūtas iegūšanu pārlūkprogrammās, tad šāda problēma vairs nepastāvēs, tomēr diez vai tā notiks.

Būs interesanti uzzināt, vai šī jaunā kriptovalūtas ieguves skripta forma kļūs populāra vietņu īpašnieku vidū. Jebkura platforma, kas izmantos šādas metodes, tuvākajos gados tiks rūpīgi pārbaudīta. Šis nebūs pēdējais  solis kriptovalūtu ieguves skriptu attīstībā, ar kuru mēs vēl saskarsimies. Tas ir ienesīgs veids, kā pelnīt naudu.[/fusion_text][/fusion_builder_column]

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top