Mainings

Marathon Digital Holdings ir uzsācis masveida Bitcoin maininga kompāniju un ierīču iegādi

Marathon Digital ir uzsākusi masveida Bitcoin maininga ierīču iepirkšanu

Pēc kapitalizācijas viens no lielākajiemASV kriptovalūtas ieguves uzņēmumiem Marathon Digital ir uzsācis apjomīgu investīciju kārtu, lai iegādātos bitcoin ieguves iekārtas.

Marathon Digital ieguldīs 178,6 miljonus ASV dolāru savā pirmajā iegāžu kārtā – šie līdzekļi tiks izmantoti, lai iegādātos bitcoin ieguves uzņēmumus. Jaudas ziņā šo aktīvu apjoms ir 390 mW, kas nozīmē, ka katrs mW uzņēmumam izmaksās 458 tūkstošus dolāru.

Šobrīd Marathon Digital rīcībā ir BTC ieguves iekārtas ar kopējo jaudu 584 mW, no kurām 97 % pārvalda trešo personu organizācijas. Kad visas formalitātes saistībā ar 178,6 miljonus ASV dolāru vērto darījumu būs nokārtotas, Marathon Digital īpašumā būs aptuveni 910 mW ieguves jaudu. No tās 55 % pārvaldīs trešās personas, savukārt pašas Marathon Digital pārvaldītās jaudas daļa palielināsies no 3 % līdz 45 %.

Šis ieguldījums ļaus Marathon Digital divkāršot savu korporatīvo hashing likmi, tuvāko 1,5-2 gadu laikā sasniedzot 50 Eh/s. Paredzams, ka Marathon Digital BTC ieguves izmaksas samazināsies par 30 %, jo samazināsies kopējās izmaksas uz vienu iegūto BTC, kā arī samazināsies elektroenerģijas cena, pieslēdzoties lielam enerģijas vairumtirdzniecības tarifam.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top