Visas ziņas

Mazda atbalsta mākslu, kļūstot par Siguldas Opermūzikas svētku partneri

Mazda atbalsta mākslu, kļūstot par Siguldas Opermūzikas svētku partneri

Māksla uzņēmumam Mazda allaž bijusi svarīga identitātes daļa, kas apliecina autoražotāja vērtības un kultūras mantojumu. Tāpēc japāņu zīmols ar prieku arī šogad kļuva par galveno XXIX starptautisko Siguldas Opermūzikas svētku un festivāla “Liepājas vasara” atbalstītāju.

No 28. līdz 30. jūlijam gleznainais Siguldas pils komplekss kļūva par mājvietu brīnišķīgam mūzikas notikumam – XXIX starptautiskajiem Siguldas Opermūzikas svētkiem, kuros apmeklētājiem bija iespēja dzirdēt gan Latvijas, gan pasaules izcilākos operdziedātājus. Pašmāju solistu un ārzemju viesu izpildījumā pasākumam tika piešķirta maģiska nots. Īpašo notikumu papildināja inovatīvi tehniskie risinājumi un tērpi, ko šuj Latvijas mākslinieki, lai Opermūzikas svētki sniegtu vēl brīnišķīgākas emocijas un atmiņas . Turklāt šogad viesus gaida jauns iestudējums – Šarla Guno opera “Fausts”.

Starptautiskie Siguldas Opermūzikas svētki ir viens no svarīgākajiem ikgadējiem mūzikas notikumiem ne tikai uz Latvijas, bet arī uz pasaules kultūras skatuves. Mazda zīmolam māksla vienmēr ir bijusi svarīga, , un sniedzot atbalstu Siguldas Opermūzikas svētku norises laikā, MAZDA aktualizē mākslas nozīmi sabiedrības vidū, lai tā kļūst par neatņemamu sastāvdaļu ikviena cilvēka dzīvē.

Mazda atbalsta mākslu, kļūstot par Siguldas Opermūzikas svētku partneri

Šis ir īpašs gads, jo Inchcape Motors Latvia un Mazda kļuva par sadarbības partneri arī festivālam “Liepājas vasara”, ko ik gadu organizē Liepājas Simfoniskais orķestris. Gadu gaitā pasākums ciemos aicinājis gan vietējos, gan ārzemju māksliniekus un apmeklētājus un priecējis klausītājus ar žanru, stilu un laikmetu bagātību. Turklāt pērngad šis ievērojamais kultūras notikums atgriezies savās vēsturiskajās mājās – Liepājas Jūrmalas parkā atjaunotajā koncertdārzā “Pūt, vējiņi!”.

Zīmols Mazda savu mākslas izjūtu izpauž savu auto eksterjera un interjera dizainā. Japāņu ražotāja automobiļi jau daudzus gadus ir sinonīms vārdam “elegance”, kas iedvesmu smeļas dziļā dizaina filozofijā. Šai ziņā zīmols Mazda īpaši lepojas ar vienu no tā jaunākajiem modeļiem CX-60, kas ir izcilu inovāciju piemērs un apvieno japāņu autoražotāja paliekošās vērtības un jaunākās tehnoloģijas. Šis ir pirmais automobilis, kas demonstrē jaunākās izmaiņas un sasniegumus autoražotāja modernajā Kodo dizaina valodā – vēl nobriedušāks izpildījums, kas vairo stila prestižu, savienojot eleganci un minimālismu.

Mazda atbalsta mākslu, kļūstot par Siguldas Opermūzikas svētku partneri

CX-60 lepojas ne tikai ar lielisku dizainu, bet arī augstvērtīgu tehnisko izpildījumu, tāpēc tas ir kļuvis par dabai draudzīgāku automobili. Pateicoties plug-in lādējamā hibrīda versijai, šis ir visjaudīgākais automobilis, kādu japāņu zīmols jelkad ražojis, un tieši tas ieņem vadošo lomu Mazda uzlādējamo hibrīdu ieviešanā Eiropā. Neraugoties uz iespaidīgo 327 ZS jaudu, CO2 izmešu daudzums ir vien 33–37 g/km, turklāt, izmantojot tikai elektrību, ar šo auto iespējams nobraukt līdz pat 60 km.

Mazda atbalsta mākslu, kļūstot par Siguldas Opermūzikas svētku partneri

15. jūlijā Opermūzikas svētku galā koncertā klausītāji varēja baudīt slavenu operu uvertīras, ārijas un ansambļu dziedājumu. Savukārt “Liepājas vasara” savu kulmināciju piedzīvos 26. augustā, kad leģendārajā koncertdārzā “Pūt, vējiņi!” Liepājas Simfoniskais orķestris kopā ar ģitāristu un komponistu Kasparu Zemīti, kā arī dziedātājiem Renāru Kauperu, Daumantu Kalniņu un Elzu Rozentāli sastapsies simfoniskā sarunā ar vienu no izcilākajiem latviešu komponistiem – Imantu Kalniņu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top