Tehnoloģijas

MicroStrategy plāno arī turpmāk uzglabāt bitkoinus

MicroStrategy

MicroStrategy vadītājs Maikls Sailors paziņojis, ka, izvēloties investīcijas bitkoinā, analītiskās programmatūras piegādātājs paredzēja tirgus volatilitāti. Viņš apliecināja, ka kompānija ir gatava arī turpmāk uzglabāt kriptovalūtu. Pēc Sailora sacītā – MicroStrategy sākotnēji savus aktīvus sadalīja tā, lai turpinātu uzglabāt pat “nelabvēlīgos tirgus apstākļos”. Kompānija rezervēs tur 129 218 BTC.

Pirmās kriptovalūtas cenas krituma fonā MicroStrategy “nerealizētais zaudējums” no ieturētajiem bitkoiniem pārsniedza 1 miljardu dolāru.

Sailors pastāvīgi uzsver, ka kompānija turpinās ievērot bitkoina iegādes un uzglabāšanas stratēģiju. Viņš ir pārliecināts, ka tāda politika programmatūras piegādātājam tuvākajos gados nodrošinās “gaišu nākotni”.

Martā MicroStrategy no Silvergate saņēma 205 miljonu dolāru kredītu kriptovalūtu iegādei pret savu kripto aktīvu ķīlu.

MicroStrategy vadītājs iepriekš teica, ka bitkoina cenai ir jānokrītas zem 3562 dolāriem, lai kompānijai nepietiktu digitālo aktīvu kredītu nodrošināšanai.

Jūnijā Sailors paziņoja, ka bitkoina īstermiņa volatilitātei nav nozīmes, un pirmo kriptovalūtu nosauca par “visdrošāko lietu nestabilajā pasaulē”.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top