Visas ziņas

MoneyGram paziņojusi par partnerību ar Visa

MoneyGram paziņojusi par partnerību ar Visa

ASV naudas pārskaitījumu kompānija un Ripple partnere MoneyGram paplašina savus pakalpojumus visā pasaulē. Savā paziņojumā kompānija pavēstīja par debeta karšu izmatošanas paplašināšanu – kas kļuva iespējams, pateicoties sadarbībai ar Visa, izmantojot maksājumu platformu Visa Direct.

Kā reāllaikā strādājošs maksājumu serviss – Visa ļaus MoneyGram debetakaršu turētājiem Spānijā un Filipīnās veikt tūlītējus norēķinus. Šis solis padara MoneyGram servisu par pirmo kompāniju industrijā, kas nodrošinās pārrobežu pārskaitījumus no ASV, izmantojot Visa Direct.

“Šis mums ir lielisks laiks, jo mūsu biznesa pārveidošana joprojām norit straujā tempā, jo mēs cenšamies paātrināt digitālo izaugsmi un nodrošināt optimālu klientu apkalpošanas kvalitāti. Pārrobežu digitālā izaugsme ir galvenā stratēģiskā prioritāte, un mēs turpināsim būt līderi nozarē, piedāvājot inovāciju produktus un pakalpojumus”, – paziņoja MoneyGram ģenerāldirektors un priekšsēdētājs Aleks Holms.

MoneyGram klienti tagad var izmantot lietotni vai vietni līdzekļu nosūtīšanai uz Visa un citu Visa partneru debetkartēm.

“Mēs cenšamies nodrošināt optimālus pārrobežu naudas pārskaitījumus patērētājiem un uzņēmumiem visā pasaulē”.

Aktivizēšanas no MoneyGram sākotnējā fāze ir noritējusi veiksmīgi. Pamatojoties uz klientu atsauksmēm un Visa Direct integrācijai MoneyGram digitālajā tīklā bez problēmām – mēs virzīsim šos pakalpojumus uz jauniem tirgiem visā pasaulē”, – paziņoja Global Visa Direct viceprezidents un vadītājs Bils Šeli.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top