Tehnoloģijas

Samsung izziņo Galaxy Watch 4 un prezentē One UI Watch – jaunu operētājsistēmu viedtālruņiem uz Wear OS bāzes

Samsung viedpulksteņi
MWC 2021 konferences pirmajā dienā, Samsung iepazīstināja ar jaunu operētājsistēmu saviem viedapulksteņiem – One UI Watch.

Jaunā sistēma balstās uz Google Wear OS – portatīvo ierīču platformu, kuru prezentēja Google I/O konferencē maijā. Tāpat Google paziņoja par partnerību ar Samsung un tās viedpulksteņu pāreju uz vienotu OS, nevis Tizen OS.  One UI Watch apvieno labāko no Wear OS un Tizen. Tāpat kompānija apliecināja, ka platforma būs pieejama arī šovasar klajā laistajos jaunajos Galaxy Watch. Lai gan sīkāka informācija par Galaxy Watch 4 netiek atklāta, ražotājs ir izcēlis dažas programmatūras funkcijas.

Jaunais One UI Watch viedpulkstenis atbalstīs lietojumprogrammu automātisku instalēšanu. Ja lietotni instalējat viedtālunī, tā tiek automātiski instalēta arī viedpulkstenī. Starp pulksteni un viedtālruni ir nevainojama sinhronizācija, tādēļ, ja viedpulksteņa lietotnē ir iestatītas vairāku pilsētu ģeogrāfiskās lokācijas vai, ja tālrunī esat bloķējis kādu numuru, šie iestatījumi tiks sinhronizēti ar jūsu viedpulksteni.

Samsung arī paziņoja, ka One UI Watch piedāvās atbalstu visai Play veikala ekosistēmai, ļaujot viegli lejupielādēt visas atbalstītās Wear OS lietotnes savā viedpulkstenī. Kompānija Samsung arī paziņoja, ka jaunie viedpulksteņi atbalstīs trešo pušu pulksteņu ciparnīcas.

One UI Watch būs arī lielāks programmu klāsts nekā Tizen – Spotify, YouTube Music, Google Maps u.c.

Samsung apgalvo, ka jaunajam Galaxy Watch būs ilgāks autonomais darbības laiks, augstāka veiktspēja un plašs lietojumprogrammu klāsts. Tagad atliek vien sagaidīt oficiālo paziņojumu par Galaxy Watch 4 laišanu klajā, kas ir gaidāms augustā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top