Tehnoloģijas

OnePlus prezentē OnePlus 9 sērijas flagmaņu viedtālruņus un pirmo OnePlus viedpulksteni

OnePlus prezentē OnePlus 9 sērijas flagmaņu viedtālruņus un pirmo OnePlus viedpulksteni

Globālais tehnoloģiju zīmols OnePlus vakar prezentējis savus modernākos flagmaņa viedtālruņus – OnePlus 9 sēriju, kas piedāvā augstākā līmeņa kameru pieredzi ar Hasselblad kameru mobilajām ierīcēm, nākamās paaudzes augstas atsvaidzes intensitātes ekrānus un ātru bezvadu lādēšanu tehnoloģiju, kas pārspēj konkurentu tradicionālos lādēšanas risinājumus. Turklāt OnePlus arī piedāvā pirmo pasaules tirgum paredzēto savienoto valkājamierīci  – OnePlus viedpulksteni ar līdz pat divām nedēļām ilgu akumulatora darbības laiku, plašu ar veselību un aktivitātēm saistītu funkciju klāstu, kā arī modernu un stilīgu dizainu.

OnePlus 9 sērijas ierīces piedāvā OnePlus lielāko lēcienu kameru tehnoloģijā, kas panākts, pateicoties uzņēmuma ilgtermiņa sadarbībai ar leģendāro profesionālo kameru ražotāju Hasselblad, kura kameras iemūžinājušas mūsdienu vēstures slavenākās sejas un notikumus, tostarp cilvēka pirmos soļus uz Mēness. OnePlus jaunā flagmaņu kameru sistēma – Hasselblad kamera mobilajām ierīcēm – sevī ietver vairākus sasniegumus viedtālruņu fotogrāfijas jomā, kas koncentrējas ap uzņēmuma jauno standartu attiecībā uz viedtālruņu krāsu veiktspēju – dabisku krāsu kalibrēšanu ar Hasselblad – un premium aparatūru uzlabotai attēlu kvalitātei. OnePlus 9 sērija piedāvā arī jaudīgu veiktspēju ar jaunāko mobilo platformu Qualcomm® SnapdragonTM 888, pirmšķirīgu Fluid Display 2.0 ar DisplayMate A+ reitingu un ātrās lādēšanas risinājumiem Warp Charge 65T un Warp Charge 50 Wireless.

OnePlus 9 sērijas ierīces ir būtisks pavērsiena punkts OnePlus flagmaņu viedtālruņu vidū. Hasselblad kamera mobilajām ierīcēm, kas izstrādāta kopā ar Hasselblad, ļaus lietotājiem iemūžināt viņu pašu nozīmīgākos brīžus precīzākās krāsās un premium attēla kvalitātē,” norāda OnePlus dibinātājs, izpilddirektors un ražošanas direktors Pīts Lau (Pete Lau). „Kopā ar jauno OnePlus viedpulksteni mūsu jaunākā flagmaņu viedtālruņu sērija piedāvā netraucētu lietotāja pieredzi, kurā pat visniecīgākās detaļas paredzētas, lai izaicinātu viedtālruņu nozari un nodrošinātu mūsu kopienai premium tehnoloģijas.”

OnePlus 9 Pro

Hasselblad kamera mobilajām ierīcēm viedtālrunī OnePlus 9 Pro apvieno modernāko aparatūru ar precīzu programmatūras kalibrēšanu, lai tādējādi ievērojami uzlabotu flagmaņu kameru pieredzi. Satriecošajam 120 Hz QHD+ displejam ir nākamās paaudzes ekrānu tehnoloģija, lai uzlabotu akumulatora darbības ilgumu un videospēļu veiktspēju. Warp Charge 65T un Warp Charge 50 Wireless paceļ lādēšanu jaunā līmenī, būtiski samazinot laiku, kas tiek veltīts ierīces lādēšanai. Pateicoties jaunākās mobilās platformas Qualcomm® SnapdragonTM 888 uzlabotajai veiktspējai, OnePlus 9 sērija ir gatava bez piepūles paveikt pat visprasīgākos uzdevumus.

Hasselblad kamera mobilajām ierīcēm

Krāsas, iespējams, ir vissvarīgākais faktors, kas nosaka mobilās fotografēšanas kvalitāti. Ar Hasselblad kameru mobilajām ierīcēm OnePlus centies pirmo reizi viedtālruņos nodrošināt Hasselblad slaveno krāsu veiktspēju. Tas radījis ievērojamus izaicinājumus gan OnePlus, gan Hasselblad, jo viedtālruņu kameru sistēmas darbojas krietni atšķirīgāk salīdzinājumā ar tradicionālajām kamerām, un Hasselblad ir stingras prasības attiecībā uz krāsu veiktspēju un attēlu apstrādi. Lai sasniegtu šo mērķi, OnePlus un Hasselblad kopīgi kalibrēja OnePlus 9 un 9 Pro sensorus, veicot vairākus izmēģinājumus laboratorijās, izmantojot Hasselblad augstos krāsu standartus. Pēcāk abi uzņēmumi sadarbojās, lai ar datorizētu fotografēšanu optimizētu simtiem attēlu un pielāgotu krāsas, balstoties uz abpusējo izpratni par krāsu veiktspēju, kā arī viedtālruņu lietotāju vēlmēm un ieradumiem.

Tagad OnePlus 9 sērijas ierīces izmanto OnePlus jauno standartu krāsu kalibrēšanai ­­– dabisku krāsu kalibrēšanu ar Hasselblad, lai sniegtu uztveres ziņā precīzākas un dabiskākas krāsas fotogrāfijām, kas uzņemtas ar OnePlus 9 un 9 Pro. Šim jaunajam krāsu risinājumam, kas ir pirmais un nozīmīgākais OnePlus un Hasselblad sadarbības iznākums, bija nepieciešami vairāki mēneši, Hasselblad un OnePlus izpētes un izstrādes komandām veicot verifikāciju un pielāgošanu. Turklāt īpaši izraudzīti Hasselblad vēstnieki sniedza plašu profesionālās fotografēšanas pieredzi, lai nodrošinātu nenovērtējamas subjektīvas atsauksmes, kas palīdzēja viedtālruņu kameru pieredzei pievienot jaunu estētikas līmeni.

OnePlus 9 Pro 48MP galvenajai kamerai ir pielāgots IMX789 sensors, kas izstrādāts kopā ar Sony, ar iespaidīgi lielu 1/1,4” sensoru. Rezultātā iegūta pirmšķirīga attēlveidošanas spēja, pateicoties vadošajām tehnoloģijām, tostarp 2×2 OCL lēcai, 12 bitu RAW, Dual Native ISO tehnoloģijai un DOL-HDR. Šī kamera piedāvā ātrāku fokusēšanu, četras reizes lielāku krāsu informāciju uzlabotai krāsu precizitātei, skaidrākus fotouzņēmumus dienā un naktī, kā arī samazinātu kontūru neskaidrību (blur) video.

OnePlus 9 Pro 50MP Ultra-wide kamera izmanto 1/1,56” Sony IMX766 sensoru, kas nodrošina uzlabotu attēlu kvalitāti un mazāku troksni. Tās revolucionārajā Freeform lēcā izmantoti unikāli izliekumi, lai koriģētu ieplūstošo gaismu, deformācijas fotogrāfiju malās samazinot līdz aptuveni 1%. Ultra-wide kamera ļauj arī uzņemt augstas kvalitātes makro fotogrāfijas, kamerai spējot fokusēt pat 4 cm attālumā no objekta.

OnePlus 9 Pro 8MP telefoto kamera piedāvā 3,3x (77mm) pietuvināšanu ar OIS, lai samazinātu miglošanos, maksimāli sasniedzot 30x digitālo pietuvināšanu. Īpaša monohroma kamera arī darbojas kopā ar OnePlus 9 Pro galveno kameru, lai melnbaltām fotogrāfijām piešķirtu detaļas un slāņus, bet jaunā slīpuma nobīde stimulē īpašu slīpuma nobīdes lēcas miniatūru efektu radošām fotogrāfijām.

OnePlus 9 Pro galvenajai kamerai ir 16 reizes vairāk pikseļu nekā standarta 1080p izšķirtspējai, lai spētu uzņemt augstas kvalitātes video. Tā spēj uzņemt video ar 4K 120 kadriem sekundē, piedāvājot radošākas iespējas video uzņemšanā un apstrādē, bet DOL-HDR nodrošina, ka vidē ar fona apgaismojumu objekts vienmēr būs skaidri redzams. OnePlus 9 Pro Ultra-wide kamera spēj arī pastaigas laikā uzņemt time-lapse jeb intervāla video.

Jaunais Hasselblad Pro režīms piedāvā pārsteidzoši precīzas un dabiskas krāsas, lai veiktu fotogrāfiju rediģēšanu. Tas ticis uzlabots ar jaunu lietotāja saskarni, kas balstīta uz Hasselblad attēlu apstrādes programmatūru, lai sniegtu profesionāla līmeņa lietotājiem autentisku Hasselblad izskatu un sajūtu. Tas arī pieredzējušiem fotogrāfiem sniedz vēl nebijušas kontroles iespējas, lai viņi spētu apstrādāt savas fotogrāfijas ar spēju pielāgot ISO, fokusu, ekspozīcijas laiku, baltās krāsas līdzsvaru un daudz ko citu. Lietotāji var arī fotografēt 12 bitu RAW formātā, lai iegūtu 64 reizes izteiksmīgākas krāsas salīdzinājumā ar 10 bitu RAW formātu, kas tradicionāli atrodams citos viedtālruņos.

OnePlus prezentē OnePlus 9 sērijas flagmaņu viedtālruņus un pirmo OnePlus viedpulksteni

OnePlus 9 Pro

Fluid Display 2.0

OnePlus 9 Pro Fluid Display 2.0 ekrānā izmantota jaunas paaudzes modernā mobilo displeju tehnoloģija, ietverot zemas temperatūras polikristāliskā oksīda (LTPO) tehnoloģiju, kas ir progresīvākā aizmugures paneļa tehnoloģija, kāda izmantota augsta līmeņa OLED displejos, kā arī īpaši ātru pieskāriena atbildes laiku videospēļu spēlēšanai. LTPO tehnoloģija nodrošina OnePlus 9 Pro ekrānam spēju automātiski pielāgot atsvaidzes intensitāti no 120 Hz līdz pat 1 Hz, lai pielāgotos konkrētā lietotāja prasībām, tādējādi būtiski samazinot enerģijas patēriņu. Hyper Touch tehnoloģija arī sniedz krietni ātrāku atbildes laiku, kad tiek spēlētas atsevišķas spēles, palielinot sinhronizācijas ātrumu starp procesoru un ekrānu līdz 360 Hz, kas ir pat par sešām reizēm ātrāk nekā iepriekš.

OnePlus 9 ekrāns ieguvis DisplayMate reitingu A+, piedāvājot QHD+, maksimālo gaišumu līdz pat 1300 nitiem, 10 bitu krāsu intensitāti, E4 gaismu emitējošu materiālu, HDR10+, MEMC, automātisku krāsu temperatūras pielāgošanu, priekšējo un aizmugurējo apkārtesošās gaismas uztveršanu un daudz ko citu. Ekrāns piedāvā precīzāko un dabiskāko krāsu atdarināšanu ar pirmšķirīgu JNCD (tikko pamanāmu krāsu atšķirību), kas ir mazāka par 1.0, lai iegūtu krāsu, kas ir „vizuāli neatšķirama no nevainojamas krāsas”, pat pārspējot vadošu profesionālu monitoru veiktspēju.

Veiktspēja

Pateicoties modernajam 5G tīklam, Qualcomm® Snapdragon™ 888 mobilā platforma nodrošina īpaši ātru darbību un vēl nebijušu apstrādes jaudu. Pateicoties par 25% lielākai procesora veiktspējai un par 35% ātrākai grafikas atveidošanai, kā arī 5nm procesu starpsavienojumam, Qualcomm® Snapdragon™ 888 nodrošina ievērojamus jaudas ietaupījumus, ļaujot lietotājiem ar vienu uzlādes reizi ilgstoši izmantot viedtālruni.

5G savienojamību darbina pilnībā integrētā X60 5G Modem-RF sistēma. X60, kas ir trešās paaudzes globālais 5G risinājums, ir pasaulē pirmā 5nm pamatjoslas arhitektūra, kas nodrošina lielāku, zema

latentuma 5G mobilo ātrumu, izmantojot 5G nesēju FDD un TDD apvienošanu. Turklāt X60 samazina jaudas patēriņu un karstumu, uzlabojot OnePlus 9 Pro veiktspēju un akumulatora darbības ilgumu.

OnePlus 9 Pro aprīkots gan ar LPDDR5 RAM, gan UFS 3.1 atmiņu, lai sniegtu ātrāko un netraucētāko pieredzi, kāda līdz šim piedāvāta OnePlus flagmaņa ierīcē. Flagmaņa līmeņa LPDDR5 RAM ir 1,5 reizes ātrāks par LPDDR4X un piedāvā ātrumu līdz pat 6400Mbps. Apvienojumā ar jaudas taupīšanas iespējām šīs tehnoloģijas papildina savienotu dzīvesveidu, ļaujot pilnībā izmantot 5G ātrumu un atvieglojot vairāku uzdevumu vienlaicīgu veikšanu.

Warp Charge

Warp Charge 65T nodrošina akumulatora enerģiju visai dienai vien 15 minūšu laikā, bet telefonu no 1% līdz 100% spēj uzlādēt vien 29 minūtēs. OnePlus 9 Pro to spēj sasniegt, izmantojot pielāgotu 4,500 mAh akumulatoru ar uzlabotu divšūnu dizainu, lai samazinātu iekšējo pretestību un karšanu uzlādes laikā. Tādējādi OnePlus 9 Pro tiek nodrošināta spēja ilgākā periodā veikt uzlādi ar lielāku jaudu.

Warp Charge 50 Wireless ir OnePlus visu laiku ātrākā bezvadu uzlādes tehnoloģija, kā arī viens no ātrākajiem risinājumiem nozarē. Abām akumulatoru šūnām lādējoties ar 25W, Warp Charge 50 Wireless pat pārspēj vairumu tradicionālo ātrās uzlādes risinājumu, spējot telefonu no 1% līdz 100% uzlādēt vien 43 minūtēs. No jauna izstrādātais bezvadu lādētājs aprīkots ar divām uzlādes spolēm, lai OnePlus 9 Pro būtu iespējams lādēt gan horizontāli, gan vertikāli.

Iepakojumā iekļauto strāvas adapteri iespējams izmantot, lai ātri uzlādētu arī citu ražotāju ierīces, tostarp portatīvos datorus, planšetdatorus un daudz ko citu, izmantojot USB PD vai PPS, lai veiktu uzlādi ar līdz pat 45W jaudu.

Dizains

OnePlus 9 Pro turpina bezrūpīga dizaina zīmola vīziju, piedāvājot integrētu, vienotu un stilīgu izskatu un sajūtu. Ar 2,2 mm plānu alumīnija korpusu ierīce ir ļoti labi līdzsvarota un ērta turēšanai rokā pat ilgstošu laika periodu. Salīdzinājumā ar iepriekšējo paaudzi OnePlus 9 Pro izliektais dizains ticis rūpīgi optimizēts, lai samazinātu krāsu izmaiņas un nejaušus pieskārienus.

OnePlus 9 Pro tiek piedāvāts trīs dabas iedvesmotās krāsās – rīta migla, meža zaļa un zvaigžņu melna -, turklāt ierīcei ir IP68 reitings noturībai pret ūdens un putekļu iedarbību.

OnePlus 9

OnePlus 9 piedāvā līdzīgi jaudīgu flagmaņa pieredzi kā OnePlus 9 Pro ar 120 Hz displeju, Qualcomm® SnapdragonTM 888 mobilo platformu, nākamās paaudzes 5G savienojamību, Warp Charge 65T un jaudīgo Hasselblad kameru mobilajām ierīcēm daudzpusīgi ātrai un nevainojamai viedtālruņa pieredzei.

Kamera

Hasselblad kamera mobilajām ierīcēm viedtālrunī OnePlus 9 izmanto to pašu progresīvo krāsu standartu kā OnePlus 9 Pro – dabisku krāsu kalibrēšanu ar Hasselblad. Trīskāršā kameru sistēma sniedz lietotājiem iespējas uzņemt satriecošus attēlus ar dabiskākajām krāsām, kādas pieejamas mobilā ierīcē, profesionāla līmeņa fotografēšanas pieredzei.

OnePlus 9 izmanto to pašu nozarē vadošo 50MP Ultra-wide kameru kā OnePlus 9 Pro ar 1/1,56” Sony IMX766 sensoru un unikālu izliektu Freeform lēcu, lai samazinātu deformācijas fotogrāfiju malās. 48MP galvenā kamera arī lepojas ar pirmšķirīgām attēlveidošanas iespējām, pateicoties pielāgotajam 1/1,43” Sony IMX689 sensoram, 2×2 OCL lēcai, 12 bitu RAW, Dual Native ISO tehnoloģijai un 3-HDR. OnePlus 9 kameru sistēma piedāvā lielāku fokusēšanas ātrumu, 64 reizes lielāku krāsu informāciju salīdzinājumā ar tradicionālo 10 bitu sensoru, skaidrākus fotouzņēmumus dienas laikā un naktī, kā arī augstāku dinamisko diapazonu video. Turklāt monohroma kamera sadarbojas ar galveno kameru, lai iegūtu detalizētas un daudzslāņainas melnbaltās fotogrāfijas.

120 Hz Fluid displejs

OnePlus 9 120 Hz Fluid displejs nodrošina iegrimstošu skatīšanās pieredzi neatkarīgi no tā, ko jūs skatāties. Izmantojot to pašu augstākā līmeņa plakano displeju kā OnePlus 8T ierīcei, kas saņēmusi DisplayMate A+ reitingu, OnePlus 9 6,55” Fluid displejam ir 120 Hz AMOLED panelis ar nozarē vadošo krāsu precizitāti un uzlabotu automātisko gaišuma kontroli.

OnePlus 9 displeja gaišums var sasniegt 1100 nitus ar HDR10+ sertifikāciju, lai uzlabotu pieredzi, skatoties HDR video. Tas aprīkots arī ar diviem apkārtējās gaismas sensoriem ar 8192 līmeņa gaišumu uzlabotai automātiskajai gaišuma kontrolei. Comfort Tone arī pielāgo displeja krāsu temperatūru, lai pielāgotos attiecīgajai videi ērtākai lasīšanas pieredzei.

Warp Charge

OnePlus 9 4,500 mAh akumulators izmanto uzlabotu divšūnu dizainu, kas spēj telefonu no 1% līdz 100% uzlādēt vien 29 minūtēs. OnePlus 9 Ziemeļamerikas un Eiropas versijas arī atbalsta līdz pat 15W Qi bezvadu lādēšanu uzlabotām ērtībām.

OnePlus prezentē OnePlus 9 sērijas flagmaņu viedtālruņus un pirmo OnePlus viedpulksteni

OnePlus 9

Dizains

OnePlus 9 ir pirmšķirīgs izskats, kas atbilst OnePlus bezrūpīgā dizaina mantojumam. Tālruņa aizmugures izliektais dizains un mazais svars nodrošina ierīces ērtu turēšanu rokās. Viedtālrunis tiek piedāvāts trīs dabas iedvesmotās krāsās – ziemas migla, Arktikas debess un astrāli melna.

OxygenOS 11

Kopā ar OnePlus kopienu izstrādātais OxygenOS 11 nodrošina OnePlus 9 sērijas ātrumu, netraucētu darbību un pielāgošanas iespējas, lai iegūtu intuitīvāko, efektīvāko un personalizētāko Android pieredzi, kā arī vienkāršu, bet izteiksmīgu dizainu, kas atvieglo tālruņa izmantošanu pat ar vienu roku.

Jaunā Turbo Boost 3.0 atmiņas optimizācija ļauj fonā saglabāt atvērtas pat par 25% vairāk aplikāciju nekā iepriekš. OnePlus to sasniedzis, pateicoties RAM kompresijai, kas RAM padara datus mazākus, un virtuālajam RAM, kas pārvērš telefona krātuvi par RAM, lai ierīcei būtu vairāk fiziska RAM.

OnePlus ierīces izstrādātas tā, lai spētu atbalstīt paaugstināta kadru skaita pieredzi ātrai darbībai un prasīgākajām videospēlēm. Pro Gaming režīms atbrīvo OnePlus 9 sērijas procesora un grafiskās apstrādes jaudu, kā arī bloķē aplikāciju paziņojumus, zvanus un citus traucējumus, lai ļautu lietotājiem pilnībā iegrimt savās iemīļotajās mobilajās spēlēs. Uzlabota piecu slāņu dzesēšanas sistēma OnePlus Cool Play arī palīdz izkliedēt karstumu intensīvas videospēļu spēlēšanas laikā.

OnePlus viedpulkstenis

OnePlus viedpulkstenis Cobalt Limited Edition, kas papildina Classic Edition minimālisma estētiku, paceļ premium dizaina latiņu augstāk ar materiāliem, kas parasti atrodami luksusa pulksteņos. Limited Edition pulksteņa korpuss izgatavots no kobalta sakausējuma, kas ir unikāls hipoalerģisks materiāls, kā arī divtik ciets un noturīgāks pret koroziju salīdzinājumā ar tradicionālo nerūsējošo tēraudu. Tikmēr pulksteņa ciparnīca izgatavota no īpaši apstrādāta safīra stikla, kam Mosa skalā vērtējums ir 9, lai iegūtu uzlabotu gaišumu un pirmšķirīgu noturību pret skrāpējumiem.

Stabils savienojums

OnePlus viedpulkstenis lieliski savienojas ar lietotāja digitālo dzīvi, palīdzot katrā dzīves brīdī. Tas ļauj ērti aplūkot un atbildēt uz paziņojumiem, veikt zvanus un atbildēt uz tiem, atskaņot mūziku un uzņemt fotoattēlus. OnePlus viedpulkstenis aprīkots ar 4GB atmiņu (2GB pieejami reālai izmantošanai), kas ir pietiekama 500 dziesmām, un pulkstenis savietojams ar vairumu Bluetooth austiņu. Tas arī savienojas ar OnePlus TV, darbojoties kā Smart tālvadības pults, kas spēj samazināt skaļumu, kad pienāk zvans, vai pat izslēgt televizoru, kad esat aizmidzis.

Jaudīgs akumulators, fizisko aktivitāšu uzraudzīšana

OnePlus viedpulkstenim ir īpaši ilgs akumulatora darbības laiks, nodrošinot enerģiju visai dienai vien piecās minūtēs vai visai nedēļai vien 20 minūtēs. 402 mAh akumulators ļauj to izmantot līdz pat divām nedēļām mērenas lietošanas režīmā, savukārt aktīviem lietotājiem ar tā jaudu pietiks līdz pat nedēļai.

OnePlus prezentē OnePlus 9 sērijas flagmaņu viedtālruņus un pirmo OnePlus viedpulksteni

OnePlus viedpulkstenis

Ar 5ATM + IP68 reitingu noturībai pret ūdens un putekļu iedarbību, kā arī vairāk nekā 110 treniņu veidiem, tostarp automātisku treniņa noteikšanu skriešanai, OnePlus viedpulkstenis spēj turēt līdzi intensīvākajiem treniņiem. Uzlabojiet savu personīgo sniegumu ar tādiem rādītājiem kā pulsu, distanci, kalorijām, ātrumu un SWOLF efektivitāti peldētājiem. Ar iebūvētu GPS OnePlus viedpulkstenis precīzi reģistrē jūsu aktivitātes pat tad, kad tālrunis neatrodas jums blakus. Tāpat ierīce piedāvā arī asins skābekļa koncentrācijas un stresa līmeņa noteikšanu, elpošanas vingrinājumus, paātrinātas sirdsdarbības brīdinājumus un atgādinājumus par mazkustību. To visu iespējams vienkārši pārvaldīt OnePlus Health aplikācijā.

Cena un pieejamība

Cena OnePlus

OnePlus 9 Pro būs pieejams mobilo tālruņu tirdzniecības vietās no 31. marta, bet OnePlus 9 – no 26. aprīļa.

OnePlus viedpulksteņa cena būs sākot no 159 eiro. Par pieejamību Eiropā informācija sekos turpmākajās nedēļās.

Par OnePlus

OnePlus ir starptautisks mobilo tehnoloģiju uzņēmums, kas konkurē ar tradicionālajiem tehnoloģiju konceptiem. Balstoties uz “Never Settle” ideoloģiju, OnePlus rada izsmalcināta dizaina ierīces ar premium līmeņa kvalitāti un augstas veiktspējas tehnoloģijām. OnePlus darbības fokusā ir ciešas saiknes veidošana un kopīga attīstība ar tās produktu lietotājiem un faniem.

 

 

 

 

 

 

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top