Tehnoloģijas

Opel Manta GSe ElektroMOD – klasikas un tehnoloģiju sajaukums

Opel Manta GSe ElektroMOD
Kompānija “Opel” ir prezentējusi jauno “Manta GSe ElektroMOD” elektromobili. Spilgtā, futūristiskā automašīna būs pieejama vienā eksemplārā, un tā netiks pārdota.
Automašīna “Opel Manta” tika ražota no 1970. līdz 1988. gadam, un jaunais elektromobilis ir izveidots par godu šīs automašīnas 50 gadu jubilejai.

Četru cilindru benzīna dzinējs ir aizstāts ar 108 kW / 147 ZS elektromotoru ar griezes momentu 255 Nm. Par godu klasikai – jaunajam elektromobilim ir “pārnesumkārba” ar četriem pārnesumiem (var pārslēgties arī uz automātisko režīmu).

Akumulatora jauda ir 31 kWh, un ar vienu uzlādi ar jauno elektromobili var nobraukt 200 km/h. Ir nodrošināts rekuperācijas režīms.

“Manta GSe” demonstrē savu aizrautību, ar kādu tiek ražotas automašīnas. Ir apvienotas lieliskās tradīcijas ar šodienas vēlmi pēc mobilitātes bez emisijas gāzes izplūdes ilgtspējīgas nākotnes nodrošināšanai. Daudzi “Opel” automašīnu modeļi jau ir elektriski, un tagad leģendārā “Manta” ir arī elektromobilis.

Klasiskie analogie elementi ir aizstāti ar digitālajiem. Ir LED apgaismojums. Automašīnai ir mūsdienīgs Opel: Vizor stils, starp automašīnas lukturiem ir Pixel-Vizor displejs.

Video – Opel Manta GSe ElektroMOD

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top