Mainings

Pasaulē ir liela interese par maininga uzņēmumiem un pieprasījums pēc to jaudām

Pasaulē ir liels pieprasījums pēc kriptovalūtu maininga jaudām

ASV turpinās aktīvs uzņēmumu apvienošanās un iegādes (M&A) darījumu periods bitcoin ieguves jaudu jomā.

ASV bitcoin ieguves uzņēmuma Griid Infrastructure Inc akcijas Ņojorkas Nasdaq biržā cetudiena uzrādīja fenomenālu pieaugumu: plus 98,21%. Gandrīz 100% ienesīgums no ieguldījumiem šādos vērtspapīros tikai vienas dienas laikā uzsver, cik augstu investīciju pasaule vērtē maininga iekārtu un uzņēmumu tirgus vērtību un Griid Infrastructure Inc akciju cena joprojām turpina augt.

Griid Infrastructure Inc. akciju cenas pieauguma ierosinātājs bija informācija, ka cits ASV bitcoin ieguves jomas dalībnieks CleanSpark apsver iespēju iegādāties Griid Infrastructure Inc. aktīvus. CleanSpark iegāde būtu daļa no uzņēmuma stratēģijas īstenošanas, lai iegūtu vismaz 1 gW jaudas.

Griid Infrastructure Inc 2021. gadā publiskoja akcijas, taču vērtspapīru tirdzniecība tika vairākkārt pārtraukta 2022. gadā bitcoin cenas lejupslīdes laikā. Uzņēmuma jauda ir 68mW.

Šī jauda šā gada 1. ceturksnī netika pilnībā izmantota, jo gada pirmajos trīs mēnešos uzņēmums ieguva tikai 66 BTC ar korporatīvo hash ātrumu 0,41 Eh/s. CleanSpark pagājušā gada jūnijā bija uzstādīti aptuveni 20 600 ASIC maineri. Lai gan dažas no iekārtām nav pašas modernākās, Griid Infrastructure Inc. akciju cenas kāpums uz iespējamo pārņemšanu no CleanSpark puses liecina, ka pasaulē ir interese par maininga uzņēmumiem un liels pieprasījums pēc to jaudām.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top