Tehnoloģijas

Philips piedāvā jauno SuperWide monitoru 45B1U6900C ar daudzfunkcionālu USB-C dokstaciju: divu monitoru aizstāšana ar vienu 45″ displeju

Philips piedāvā jauno SuperWide monitoru 45B1U6900C ar daudzfunkcionālu USB-C dokstaciju: divu monitoru aizstāšana ar vienu 45″ displeju

Philips 45B1U6900C ir divi monitori vienā. Philips 45B1U6900C monitoram ir liels 44,5″ displejs (113 cm pa diagonāli) ar Double QHD (5120 x 1440) izšķirtspēju un vairākas citas funkcijas, kas profesionāļiem palīdz veikt vairākus uzdevumus vienlaikus: USB-C doks ar RJ45 (Gigabit Ethernet) ievadi, 32:9 SuperWide attēla proporcija un 1500R ieliekums ar 178/178 grādu skata leņķi.

Darbplūsmas un produktivitātes uzlabošana
Divu atsevišķu monitoru vietā Philips 45B1U6900C 44,5″ekrāns un 32:9 SuperWide attēla proporcija ļauj profesionāļiem ērti atvērt vairākus logus citu līdzās citam, bez malas starp tiem, kas nodalītu saturu. Attēla proporcija 32:9 arī atvieglo darbu ar programmatūru, kas saistīta ar laika uzskaiti, piemēram, video vai audio satura rediģētājiem. Turklāt monitora ieliektais VA panelis sniedz platu 178°(H)/178°(V) skata leņķi un skaidru, augsta kontrasta attēlu, savukārt 1500R ieliekums nodrošina daudz aizraujošāku pieredzi.

Tāpat būtiska darba kvalitātes uzlabošanas funkcija ir USB-C dokstacija ar RJ45. Izmantojot šo dokstacijas sistēmu, profesionāļi var savienot klēpjdatoru ar monitoru caur USB-C portu un nodrošināt kabeļa pieslēguma piekļuvi tīklam ar monitora RJ45 ievadi: tīkla savienojums tiek maršrutēts caur USB-C portu uz klēpjdatoru. Izveidojot savienojumu caur USB-C portu, pievienotajai ierīcei arī tiek nodrošināta strāvas padeve (izmantojot USB Power Delivery, līdz pat 100 W), iespējams paplašināt darbvirsmu USB DisplayPort Alt režīmā, kā arī piekļūt ārējām ierīcēm, kas pievienotas monitora USB centrmezglam, ātri nosūtot datus (5 Gbit/s), pateicoties tā USB 3.2 Gen 1 atbalstam. Tas viss ir paveicams ar vienu USB-C savienojumu starp klēpjdatoru un 45B1U6900C displeju.

Līdzās USB-C dokstacijai Philips 45B1U6900C arī nodrošina daudzas citas funkcijas profesionāļiem efektīvai ikdienas uzdevumu izpildei. Dažas no šīm funkcijām minētas turpmāk: DisplayHDR 400 VESA sertificēts dinamiskā diapazona atbalsts, nodrošinot bagātīgu, dzīvīgu attēlu, austiņu āķis jucekļa samazināšanai ikdienas lietošanā un MultiClient Integrated KVM slēdzis divu datoru kontrolei vienā monitorā ar vienu tastatūras/peles komplektu. Lai lietotājiem atvieglotu darbu gandrīz jebkādos nepietiekama apgaismojuma apstākļos, monitora TUV Rheinland Eyesafe RPF 50 sertifikācija nodrošinās aizsardzību pret zilās gaismas radītu acu saspringumu, izmantojot aktīvo zilās gaismas filtru displejā.

Philips 45B1U6900C pieejamība
Profesionāļiem, kuri vēlas uzlabot savu darbplūsmu un produktivitāti, Philips 45B1U6900C monitors būs labākais iespējamais partneris. Monitoru jau iespējams iegādāties par cenu €1089.

Par MMD
Nīderlandē reģistrētā uzņēmuma MMD-Monitors & Displays Holding BV (“MMD”) galvenais birojs atrodas Amsterdamā, un tas pilnībā pieder TPV Technology Limited (“TPV”), kas ir viens no pasaules vadošajiem monitoriem un LCD  televizoru ražotājiem.

MMD-Monitors & Displays Holding BV (“MMD”) tur ekskluzīvas tiesības uz Philips firmas LCD displeju tirgošanu un pārdošanu visā pasaulē zem Koninklijke Philips N.V. zīmola licences. Apvienojot Philips zīmola vēstījumu ar TPV kompetenci displeju ražošanā, MMD izmanto ātru un mērķētu pieeju inovatīvu produktu ienākšanai tirgū.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top