Bez tēmas

Pīters Šifs atzīst, ka kļūdījies attiecībā par bitkoinu

Pīters Šifs atzīst, ka kļūdījies attiecībā uz bitkoinu

Foto: Markus Spiske/Unsplash.com

Finansistu Pīteru Šifu daudzi pazīst kā niknu bitkoina pretinieku un zelta atbalstītāju. Iepriekš viņš periodiski prognozēja, ka BTC nokritīs līdz nullei, bet zelts atjaunos vēsturisko maksimumu.

Zelts patiešām joprojām kļūst dārgāks, bet bitkoins tā arī nav samazinājies līdz nullei. Šifs Twitter tērzēja ar biržas Gemini līdzdibinātāju un uzsvēra, ka – jo biežāk BTC testē vērtības 10 000 $ līmenī, jo vājāks tas kļūst.

Ļoti reti investoriem izdodas iegādāties aktīvu, kas tiešām sasniedzis īstu “apakšu”. Kāds cits Twitter lietotājs ar segvārdu RenegadeInvestorUK iesaistījās sarunā un finansistam atgādināja viņa jūlija postu, kurā Šifs paziņoja par zelta kāpumu un bitkoina katastrofu.


Atbildot biznesmenis uzrakstīja, ka viņam bijusi taisnība par zeltu, bet kļūdījies par bitkoinu. Viņš uzskata, ka izrāviens līdz 12 000 $ bija liela kapitāla īstermiņa aktivizēšanas rezultāts. Taču tiklīdz monēta atgriezās pie 10 000 $, tā tirgū atkal sāka dominēt “lācīgs noskaņojums”.

Atzīmēsim, ka augustā bitkoina un zelta cenu korelācija mēneša izteiksmē sasniedza rekordu – 68%. Tomēr pagājušā mēneša beigās šis rādītājs ievērojami samazinājās un turpināja samazināties septembra pirmajā nedēļā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top