Ripple

Ripple cena šobrīd ap 2,30$

XRP cena ir joprojām labā pozīcijā

Izmaiņas, kas šobrīd notiek kriptovalūtas pasaulē cilvēkus lielā mērā satrauc. Cenas ir samazinājušās, lai gan tas bija prognozējams. Pēdējo 24 stundu laikā XRP cena ir pieaugusi, taču ne ļoti lielā apmērā. Tā šobrīd atrodas pie 2.50 ASV dolāru atzīmes, tagad tā ir tāda pat kā dažas nedēļas atpakaļ Rietumu biržās.  

XRP cena ir joprojām labā pozīcijā

Pēdējo 24 stundu laikā ļoti maz kriptovalūtu ir zaudējušas savu vērtību. Faktiski, lielākā daļa nav vispār mainījušas savu pozīciju, lai gan to vidējie rādītāji ir daudz zemāki nekā agrāk. Tagad, kad CoinMarketCap vairs neseko līdzi Dienvidkorejas cenām, viss beidzot ir stabilizējies. Rietumu biržās XRP cena jau kādu laiku ir bijusi tuvu pie 2.50 ASV dolāru atzīmes. CoinMarketCap šobrīd vidējā XRP cena ir 2.35 ASV dolāri, kas norāda, ka pēdējo dažu stundu laikā nekas īpaši nav mainījies.

Vienmēr ir nozīmīgi skatīties uz lietām no pareizās perspektīvas

XRP vērtība nav mainījusies attiecībā pret  Bitkoinu, to joprojām tirgo par 0.00016472 Bitkoiniem. Šī pozīcija pašlaik nav mainījusies, lai gan CoinMarketCap norāda uz 18% cenas samazinājumu kopš vakardienas.  XRP/BTC cena ir daļēji balstīta uz Dienvidkorejas biržu datiem, un tādējādi nenorāda nekādu lielu lejupslīdi.

Svarīgi ir tas, ka XRP pārdošanas apjoms 24 stundu laikā joprojām ir 2.36 biljoni ASV dolāri. Tas pats par sevi ir interesants rādītājs, lai gan šī vērtība ir nedaudz zemāka nekā pagājušajā nedēļā. Jāņem vērā, ka XRP pārdošanas apjoms CoinMarketCap joprojām tiek ņemts vērā salīdzinot Dienvidkorejas biržās esošo pārdošanas apjomu. Pārdošanas apjomam ir vienmēr vērts sekot līdzi.

Kur tirgo viss vairāk Ripple

Ripple šobrīd visvairāk tiek pārdots biržā Bithumb. Tas ir krietni apsteidzis Binance BTC/XRP un Coinone XRP/KRW. Šobrīd tiek pievērsta uzmanība lielākajam kriptovalūtas tirgum  Bitfinex, kurā  pēdējo 24 stundu laikā bija vērojams 145.7 miljoni ASV dolāru liels pārdošanas apjoms. Dienvidkoreja šobrīd tirgo XRP par 3.80 ASV dolāriem, kaut gan pārējā pasaule šo cenu uzskata par neatbilstošu. Būs interesanti pavērot šīs cenas tendenci turpmākajās dienās.

Šobrīd kriptovalūtas tirgū ir vērojama nelila panika. Cilvēki īsti neizprot visu procesu būtību un viņi labprāt ir gatavi pārdot esošos līdzekļus, nekā mēģināt iedziļināties notiekošajā. Tāpēc kriptovalūtas tirgū ir vērojama nesatbilitāte, kas iespējams arī ietekmēs XRP cenu. Tas lielā mērā būs atkarīgs no tā, kā tuvākajās stundās mainīsies Bitkoina cena. Šobrīd lietas neizskatās pārāk labi un iespējams drīzumā XRP cena samazināsies līdz 2.15 ASV dolāriem.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top