Visas ziņas

Krievijas ministrija oficiālajā reģistrā iekļauj blokķēdes platformu “Waves Enterprise”

Krievija un Waves 2020

Krievijas Federācijas Digitālās attīstības, komunikāciju un masu informācijas līdzekļu ministrija ir pievienojusi “Waves Enterprise” blokķēdes platformas programmatūru vienotajam Krievijas programmatūru reģistram.

Ministrija 7. aprīlī plašāk paziņoja, ka blokķēdes platforma “Waves Enterprise” ir pievienota sarakstam, raksturojot to kā “uz mākoņu datubāzes balstītu virsgrāmatas pakalpojuma nodrošinātāju datu digitalizēšanai un uzglabāšanai”. Šāda veida saraksts ir paredzēts, lai nodrošinātu augstus informācijas drošības standartus iestādēm, iesakot informācijas tehnoloģiju produktus lietošanai Krievijas valdības struktūrās.

Blokķēdes platformas “Waves Enterprise” mārketinga vadītājs Matvejs Voitovs ziņu portālam “Cointelegraph” pastāstīja, ka, lai platformu pievienotu reģistram, bija jāiesniedz attiecīga atbilstības dokumentācija.

Dokumentiem bija jāapliecina, ka “Waves Enterprise” programmatūra nesatur patentētus moduļus, kurus izstrādājuši ārvalstu uzņēmumi vai kuri tiem pieder, tajā nav komercnoslēpumu un programmatūra pieder Krievijas uzņēmumam.

Jaunā ziņa neietekmē esošo “WAVES” monētu cenu

Platformas “Waves Enterprise” mārketinga vadītājs Matvejs Voitovs “Cointelegraph” skaidroja, ka “Waves Enterprise” platforma pastāv atsevišķi no “Waves” uzņēmuma un, ka tai ir izstrādāts savs “Waves Enterprise System” tokens (WEST). Līdz ar to mārketinga vadītājs cer, ka jaunais tokens neietekmēs jau pastāvošo “WAVES” koinu cenu. Voitovs sacīja, ka “Waves Enterprise” ir uzņēmuma līmeņa blokķēdes tehnoloģijas platforma ar ievērojamu tirgus daļu Krievijas blokķēdes tehnoloģijas uzņēmumu tirgū. Viņš norādīja, ka “Waves Enterprise” programmatūras iekļaušana oficiālajā reģistrā ir nozīmīgs panākums:

“Krievijas uzņēmuma programmatūras iekļaušana federālajā reģistrā paver papildu iespējas iekļūt pašvaldību un sabiedrisko organizāciju projektos. […] Valdību un pašvaldību projektu iepirkumos prioritāte tiks piešķirta uz [“Waves Enterprise”] platformas balstītiem risinājumiem. Tādā veidā uzņēmums var paplašināt savu klātbūtni valsts sektorā. ”

 

“Waves Enterprise” pārstāvji ir pārliecināti, ka Krievijas valdība izmantos viņu tehnoloģijas

Voitovs sacīja, ka “Waves Enterprise” platformas pārstāvji jau tagad ir pārliecināti, ka Krievijas valdības struktūras izmantos viņu tehnoloģijas “tāpēc, ka Krievija aktīvi digitalizējas un savā stratēģijā pielieto jaunas tehnoloģijas, ieskaitot blokķēdes tehnoloģiju”. Viņš norādīja, ka pastāv lielāka iespējamība, ka Krievijas valdība izmantos “Waves Enterprise” programmatūru, jo tas ir lokāls risinājums:

“Vietējo programmatūras versiju izmantošana valsts vajadzībām ir viena no prioritātēm Krievijas tirgū, ko ir noteikusi Krievijas valdība.”

Kaut arī Krievijas Centrālās bankas prezidenta vietnieks nesen norādīja, ka blokķēdes tehnoloģija nav “universāls risinājums”, joprojām pastāv  cerības uz tās potenciālu.

Avots: Cointelegraph

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top