Tehnoloģijas

Krītošo telefonu tests. Samsung Galaxy Z Flip salīdzinājumā ar Motorola Razr

Krītošo telefonu tests. Samsung Galaxy Z Flip salīdzinājumā ar Motorola Razr

YouTube kanālā EverythingApplePro publicēta interesantu divu nākamās paaudzes jauno viedtālruņu – Samsung Galaxy Z Flip un Motorola Razr tests.

Tos vieno tas, ka abi viedtālruņi ir aprīkoti ar saliekamiem displejiem, un tie salocās vienādi, korpuss aizsargā no bojājumiem elestīgu displeju. Sākotnēji testa veicējs atzīmēja Samsung Galaxy Z Flip acīmredzamo pārākumu pār Motorola Razr. Materiāli,  kvalitāte, artikulācija (Samsung Galaxy Z Flip ir labāk aizsargāta no putekļiem) un citi parametri. Samsung Galaxy Z Flip tiek uztverts kā dārgāks un pilnīgāks produkts ar labākām funkcijām. Vienīgā Motorola Razr priekšrocība ir lielākas diagonāles ārējais ekrāns.

Interesanti, ka Samsung Galaxy Z Flip elastīgais ekrāns ir pārklāts ar īpaši plānu aizsargstiklu, bet galvenā Motorola Razr displeja virsma ir no plastikāta. Pirmie aptaujātie telefonu lietotāji priekšroku pārsvarā dod  Samsung Galaxy Z Flip.

Tika pārbaudīta Samsung Galaxy Z Flip un Motorola Razr izturība pret kritieniem, ar kuriem bieži nākas rēķināties tālruņu lietotājiem. Tieši dēļ kritieniem vizbiežak bojāti tiek ekrāni, kuri ir dārgākā komponente šajos telefonos.

Rezultātā Samsung Galaxy Z Flip izrādījās absolūts favorīts, tas izturēja kritienus. Ekrāns nav bojāts, un ieplīsušo korpusa daļu samainīt nebūšot pārāk dārgi.

Avots: Youtube

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top