Visas ziņas

SEGA svin 60. gadadienu: saņem četras mini spēles bez maksas

Sega bezmaksas spēles
Neskatoties uz spēcīgo konkurenci, SEGA joprojām dzīvo – un 2020. gadā svin savu 60. gadadienu. Ar parasto izpārdošanu vien viss nebeidzas un kompānija geimeriem ir sagatavojusi vairākas dāvanas.

Company of Heroes izstrādātāji Relic Entertainment izlaidīs tanku kauju ar skatu no augšas Armor of Heroes. Projektam ir deviņi režīmi, arī četriem spēlētājiem un pat multispēlētāju cīņas. Šodien Steam izlaiž arī nelielu studijas Amplitude shoot-’em-up spēli Endless Zone. Spēlētāji varēs arī par velti saņemt beat-’em-up Streets Of Kamurocho, spēli  Streets of Rage 2 garā ar Yakuza spēļu sērijas varoņiem.

Bezmaksas spēļu ķirsītis uz tortes, 18. oktobrī būs Golden Axe restarta prototipa relīze ar nosaukumu Golden Axed. SEGA Studios Australia centās atsvaidzināt sēriju atbilstoši mūsdienu auditorijai. Komanda ir paspējusi uztaisīt daļu spēles, un geimeri varēs novērtēt izstrādātāju pūles SEGA 60. gadadienas svinību ietvaros.

Minētās spēles Steam ilgi neuzkavēsies, un jau 19. oktobrī no plauktiem pazudīs.

Tostarp SEGA uzsākusi arī spēļu izpārdošanu Steam. Ar atlaidi var iegādāties Persona 4 Golden, Company of Heroes 2, Vanquish un citus izdevēja projektus.

Video – Sega 60 gadi

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top