Tehnoloģijas

Sony izziņo jaunāko platleņķa tālummaiņas G sērijas objektīvu — FE 16—25mm F2.8 G

Sony izziņo jaunāko platleņķa tālummaiņas G sērijas objektīvu — FE 16—25mm F2.8 G

Sony izziņo jaunāko pilnkadra Alpha E—mount objektīvu klāsta papildinājumu — FE 16—25mm F2.8 G. Jaunais objektīvs aptver fokusa garumu no 16 mm līdz 25 mm, saglabājot F2,8 maksimālo atvērumu visā tālummaiņas diapazonā, turklāt apvieno izcilu attēla kvalitāti ar kompaktu un vieglu konstrukciju.

Objektīvam ir precīzs autofokuss un ērti lietojama tālummaiņa. Jaunais objektīvs izceļas ar izcilu attēlu izšķirtspēju, skaistu bokē (Bokeh) efektu, kā arī ātru, klusu un precīzu  autofokusu. FE 16—25mm F2.8 G sver vien 409 g, tādēļ tas ir viegli pārnēsājams un piemērots ikdienas lietošanai. Šis objektīvs fotogrāfijām piešķirs platleņķim tipisko lineārās perspektīvas izjūtu. Objektīvs izstrādāts, domājot par tiem fotogrāfiem, kuri izmanto to dažādiem mērķiem, sākot no ikdienas foto mirkļiem līdz pat portretiem un dabas ainavām. FE 16—25mm F2.8 G atbalstīs ikviena satura veidotāja redzējumu, uzņemot skaistākās astrofotogrāfijas, dabas ainavas, arhitektūru, portretus, ikdienas notikumus vai pat vienkārši selfijus.

Sony izziņo jaunāko platleņķa tālummaiņas G sērijas objektīvu — FE 16—25mm F2.8 G

Noderīgas funkcijas un elementi objektīva lietotājiem

 • Kompakts un viegls dizains ar jaunāko optisko un mehānisko konstrukciju. Objektīva filtra diametrs ir φ67 mm, maksimālais diametrs 74.8 mm un garums 91.4 mm, turklāt tas sver aptuveni 409 g.
 • Pateicoties trim ED (Extra low Dispersion) lēcām, četrām asfēriskajām lēcām un vienai ED asfēriskajai lēcai, tiek ievērojami samazinātas hromatiskās aberācijas. Konstrukcijas elementi arī nodrošina, ka visā tālummaiņas diapazonā nemainās tuvplānu kvalitāte, un fokuss ir precīzs.
 • Jaunais modelis rada skaistu bokē efektu (Bokeh) visā tālummaiņas diapazonā, pateicoties modernajam optiskajam dizainam un 11 plātnīšu diafragmai. Šāds bokē efekts ir viena no Sony G objektīvu raksturīgākajām iezīmēm.
 • Objektīvs nodrošina izcilus tuvplānus ar minimālu fokusēšanas attālumu. Minimālais filmēšanas attālums ir 0.18 m (AF) platleņķī, savukārt maksimālais palielinājums – 0.20x (AF).
 • Aprīkots ar diviem lineāriem motoriem, objektīvs nodrošina ātru, augstas precizitātes un klusu fokusēšanu, tverot arī objektus ātrā kustībā. AF/AE izsekošana līdz aptuveni 120 kadriem sekundē ir pārbaudīta Alpha 9 III pilnkadra bezspoguļa kamerai. Vienmērīga izsekošana garantēta pat uzņemot 4K120p/FHD240p kadru ātruma video, kur nepieciešama ārkārtīgi precīza fokusēšana.
 • Objektīvs savietojams ar Alpha sērijas kamerām, kuras atbalsta Active Mode stabilizācijas režīmu, kas ļauj filmēt bez statīva.
 • Lineāra reakcija manuālai fokusēšanai ļauj nodrošināt vienmērīgu un kvalitatīvu attēlu uzņemšanu.
 • Objektīvam ir samazināts “elpojošā fokusa” efekts.
 • Funkcijas, piemēram, pielāgojama fokusa fiksācijas poga, diafragmas gredzens, diafragmas klikšķa ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzis un fokusa režīma slēdzis, nodrošina ērtu lietošanu un pilnīgu kontroli.
 • Objektīvam ir putekļu un mitruma izturīga konstrukcija, un fluora pārklājums priekšējam elementam, lai objektīvs atgrūstu netīrumus un būtu droši lietojams arī ārpus telpām.

Sony izziņo jaunāko platleņķa tālummaiņas G sērijas objektīvu — FE 16—25mm F2.8 G

Cenas un pieejamība

 • Jaunais FE 16—25mm F2.8 G objektīvs būs pieejams aprīlī, un tā cena būs aptuveni 1300 EUR.
 • Plašāka informācija par FE 16—25mm F2.8 G objektīvu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top