Visas ziņas

Tā var fotografēt tikai ar Huawei P50

Kā fotogrāfē Huawei P50
Huawei jaunā līnija atkal tiecas kļūt par līderi visos iespējamos kameru reitingos.

Twitter lietotājs Rodent950 publicējis foto, kas fotografēti ar inženieru parauga kameru Huawei P50. Attēlos ir programmatūras platformas paraksts: HarmonyOS. Tas nozīmē, ka P50 būs viens no pirmajiem Huawei ar kompānijas “Android aizstājēju”.

Noplūdes autors atzīmē, ka fotoattēlu oriģinālā izšķirtspēja ir 25 Mp, ja lieto Bayer filtru. Sensora reālā izšķirtspēja ir 100 Mp. Informators šaubās, ka Huawei upurējusi pikseļu lielumu to skaita labad – tātad matricas fiziskais izmērs ir lielāks nekā iepriekšējais.

Runājot par fotogrāfijām – tām nav iespējams atrast kādu trūkumu: nav hromatisko aberāciju, detalizācija – izcila. Redzams, ka fotogrāfijas uzņemtas ar pietiekamu gaismas daudzumu.

Būtībā pilnībā pārliecināti pagaidām var runāt tikai par to, kā Huawei P50 un P50 Pro izskatās. Tie gandrīz noteikti tiks būvēti uz Kirin 9000 SoC bāzes. Saskaņā ar jaunākajām baumām – Huawei ir pārcēlusi jaunumu paziņošanu no aprīļa uz maiju, tajā pašā mēnesī jaunumi nonāks pārdošanā, taču ļoti ierobežotā skaitā, to noteikti būs mazāk nekā Huawei P40.

Rodent950 – labi zināms insaiders, kas specializējies noplūdēs par Huawei viedtālruņiem. Viņš jau vairākkārt ir publicējis precīzus jaunumu parametrus un attēlus pirms to izlaišanas. Tā bija, piemēram, ar viedtālruņiem Huawei P40 un Mate 40.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top