Tehnoloģijas

Tehnoloģijas, kas atspoguļo modes tendences: Kas ir un būs aktuāls?

Tehnoloģijas, kas atspoguļo modes tendences: Kas ir un būs aktuāls?

Laiks, kurā dzīvojam, ir mainījis to kā mēs raugāmies uz apģērbu un modes tendencēm daži ir noilgojušies izkāpt no mājas biksēm, bet citi iemīļojuši minimālisma nezūdošo aktualitāti. Lai vai kā, katrs no mums vēlas justies un izskatīties labi jebkurā dzīves situācijā. Arī tehnoloģiju izstrādātāji seko līdzi modes tendencēm un patērētāju vēlmēm, lai radītu ierīces, kas kalpotu ilgāku laiku, saglabājot ilgtspējīgu un laikmetīgu izskatu.

Modes tendences, kas iedvesmo

Daudzi modes entuziasti paredz, ka atkārtosies pagājušā gadsimta 20. gadu situācija, kad cilvēki bija izslāpuši pēc spožiem apģērbu komplektiem un krāšņas dzīves, kas atspoguļojas arī šīs sezonas modes tendencēs. Spoži vizuļi, košas krāsas un dinamiski silueti ir daudzu apģērba kolekciju epicentrā, tādējādi sniedzot cilvēkiem iedvesmu raudzīties nākotnē ar cerību, ka drīzumā viss atgriezīsies ierastajās sliedēs. Nedaudz mirdzuma un krāsas nekad nav par daudz.

Taču mājokļa sniegtais komforts ir radījis arī pilnīgi pretēju tendenci – daudzi nevēlas atteikties no ērtībām apģērba izvēlē, ko sniedz darbs no mājām, kad ierastā darba apģērba vietā var izvēlēties trikotāžas bikses un džemperi. Tāpēc šī gada modes aktualitātēs arī minimālisms turpina savu uzvaras gājienu, piedāvājot ietērpties ērtos, lielu ģeometrisku formu siluetos un mīkstos adījumos, lai, izejot no mājām, varētu saglabāt komforta sajūtu, tajā pašā laikā izskatoties stilīgi un moderni.

Modes tendences diktē arī citas nozares – tostarp tehnoloģiju. Abām nozarēm ir jāveido savstarpēja sinerģija, jo cilvēki izvēlās dažādus viedpalīgus kā aksesuārus ne tikai vērtējot to funkcijas un citus tehnoloģiskos parametrus, bet arī to, kā šī ierīce iekļausies personas tēlā.

Tehnoloģijas, kā mūsdienīgs aksesuārs

Viedierīču tendences arvien vairāk sāk ietekmēties no modes aktualitātēm. Turklāt, pēdējo gadu notikumu ietekmē dažādi viedpalīgi ir piedzīvojuši rekordlielu pieprasījumu – radusies lielāka nepieciešamība pēc tādiem rīkiem, kā bezvadu austiņas, lai spētu ērtāk sazvanīties ar kolēģiem, vai, piemēram, pēc viedpulksteņiem, kas palīdz sekot līdzi saviem veselības datiem un fiziskajām aktivitātēm.

Tehnoloģijas, kas atspoguļo modes tendences: Kas ir un būs aktuāls?

“Viedierīču dizains ir viena no tehnoloģiju tendencēm, kas ir stipri mainījusies, domājot gan par lietotāja ērtībām, gan vizuālo izskatu. Piemēram, viedpulksteņu pirmie eksemplāri bija ļoti sportiski un grūti pieskaņojami dažādiem ikdienas tēliem, it sevišķi svētku laikā. Taču tagad tehnoloģiju izstrādātāji rūpīgi strādā pie tā, lai dizains būtu gaumīgs un atbilstu modes tendencēm. Īpaši aktuāla šobrīd ir zelta krāsas integrēšana viedpulksteņu dizainā – šādas krāsas Milanese pinuma siksniņa ir pieejama arī komplektācijā ar jauno Huawei Watch GT 3. Siksniņa piešķir viedpulkstenim klasisku un elegantu dizainu, saglabājot minimālisma iezīmes, tāpēc iederēsies katrā tēlā un sniegs tā valkātājam aksesuāru, ko pieskaņot jebkurā ikdienas situācijā,” stāsta Mikus Tillers, Huawei produktu apmācību vadītājs Latvijā.

Otra būtiskākā viedierīču tendence ir veselības aspekts – cilvēki vēlas aktīvāk sekot līdzi saviem veselības rādītājiem, jo laika pavadīšana mājās ir veicinājusi daudzu pievēršanos veselīgākam dzīvesveidam, uzsākot gan sportot, gan ieturēt uzturvielām bagātākas maltītes. Ar viedierīču palīdzību cilvēki spēj ātrāk reaģēt uz izmaiņām organismā, sekot tām līdzi, tādējādi uzlabojot pašsajūtu.

Tehnoloģijas kas atspoguļo modes tendences

“Viedpalīgs, kas spēj asistēt un monitorēt panākumus treniņu laikā, uzraudzīt sirdsritmu, skābekļa piesātinājuma līmeni asinīs un ķermeņa temperatūras rādītājus, ļauj tā valkātājam ātri un ērti izvērtēt dažādus rādītājus un reaģēt uz izmaiņām. Agrāk šāda tipa ierīcēs bija iestrādātas tikai funkcijas fizisko aktivitāšu mērīšanai, kas nespēja aptvert visas šī brīža valkātāja aktuālās vēlmes,” skaidro M. Tillers.

Viedierīču pielāgošanās modes tendencēm ir radījusi produktu, kas apvieno labāko no modes un tehnoloģiju pasaules, sniedzot praktisku un stilīgu rīku, ko cilvēki vēlas valkāt ikdienā un arī svētku reizēs. Lai parādītu, cik viegli ir integrēt viena stila viedpulksteni gan sportiskā, gan klasiskā tērpu komplektā, stiliste Sintija Selicka-Užane radīja divus apģērbu komplektus gan sievietēm, gan vīriešiem, parādot, kā gaumīgi un reizē moderni integrēt viedpulksteņus dažādās apģērbu kombinācijās.

Tehnoloģijas, kas atspoguļo modes tendences: Kas ir un būs aktuāls?

Par Huawei Consumer BG:

Huawei produkti un pakalpojumi pieejami vairāk nekā 170 valstīs, un tos izmanto trešdaļa pasaules iedzīvotāju. ASV, Vācijā, Zviedrijā, Krievijā, Indijā un Ķīnā ir izveidoti 14 pētniecības un attīstības centri. Huawei Consumer BG ir viena no trim Huawei biznesa vienībām, kas aptver viedtālruņus, datorus un planšetdatorus, valkājamās ierīces un mākoņpakalpojumus. Huawei globālais tīkls ir veidots, balstoties uz gandrīz 30 gadu ilgu pieredzi telekomunikāciju nozarē, veicinot jaunākos tehnoloģiskos sasniegumus, kas paredzēti iedzīvotājiem visā pasaulē.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top